Archive for November, 2012
SMS aizdevums Friday, November 30th, 2012

Neatkarīgi no tā, cik rūpīgi mēs plānojam budžetu un uzraugām tēriņus, pat vispiesardzīgākajiem cilvēkiem reizēm izbeidzas nauda. Dzīves neparedzamās situācijas (salūzusi mašīna, neplānota mājas mīluļa saslimšana vai aizmirsta dzimšanas diena) ikvienam no mums var radīt neplānotus izdevumus, kad ir nepieciešama papildu nauda.

SMS aizdevums

Šādos apstākļos var ļoti noderēt īstermiņa aizdevumi, tādi kā SMS aizdevumi. Tomēr kā jau ar visiem finanšu produktiem, arī aizdevuma ņemšana ir rūpīgi jāapsver, lai saprastu nosacījumus un gūtu skaidru priekšstatu par to, vai laikā spēsiet veikt atmaksu. Ja nē, tad labāk dodieties pie parādu konsultanta uz konsultāciju, pirms paņemat aizņēmumu un vēl vairāk noslogojat savas finanses. Ir ļoti svarīgi neaizņemties, ja zināt, ka naudu nespēsiet atmaksāt.

Tomēr, ja esat pārliecināti par savām spējām veikt atmaksu un esat pilngadīgi, tad SMS aizdevumi jums var labi noderēt – tie sniedz virkni priekšrocību, kādu nav “tradicionālajiem” aizdevumu veidiem.

Aizņemties SMS aizdevumu izdevīgāk

 Pieteikt SMS aizdevumu

Izvēlies aizdevēju, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas, lai aizņemtos izdevīgāk. Ātrais kredīts bez maksas (tas pats SMS aizdevums) dod iespēju aizņemties ātro kredītu (ātro aizdevumu) bez procentiem un komisijas maksas par kredīta izmantošanu. Tas nozīmē, ka kredīta atmaksas brīdī būs jāatmaksā tikai paņemtā naudas summa.

Ātrs un vienkāršs reģistrēšanās process SMS aizdevumam

Pirmkārt, tiem var ļoti ātri un vienkārši pieteikties. Reģistrācijas process notiek internetā, aizpildot īsu veidlapu. Tad automātiski tiek pārbaudīta Jūsu personīgie dati un kredītvēsture, lai novērtētu, vai atbilstat prasībām un varēsiet izmantot SMS aizdevuma pakalpojumus. Nav nepieciešamības pa faksu sūtīt dokumentus, gaidīt sarunu ar speciālistu vai stāvēt rindā filiālē.

Ātra atbilde

Otrkārt, ļoti ātrā laikā jūs saņemsiet atbildi par to, vai aizdevums ir apstiprināts vai atteikts, un šī ziņa tiks nosūtīta uz jūsu mobilo telefonu.

Treškārt, aizdevums tiek piešķirts acumirklī – nosūtiet īsziņu un nauda jau dažu minūšu laikā būs Jūsu bankas kontā. Jums ne ar vienu nav nepieciešams runāt vai pildīt pieteikuma veidlapas – viss notiek acumirklī caur jūsu telefonu, izmantojot īsziņas palīdzību.

Jūs varat ņemt SMS aizņēmumus ar biežiem intervāliem, kad vien tas nepieciešams, un tādējādi jums ir drošība zinot, ka šis pakalpojums ir pieejams jebkurā brīdī, kad rodas nepieciešamība. Ņemot vērā visu iepriekšminēto, SMS aizdevumi nav paredzēti, lai risinātu ilgtermiņa finanšu problēmas, jo to procentu likmes ir augstas un tie ir paredzēti tikai īstermiņa problēmu risināšanai. Ja šis ir tas gadījums, tad citi produkti, tādi kā bankas aizdevumi tam būs vairāk piemēroti, un tādos gadījumos papildu informācijai ir vērts aprunāties ar finanšu konsultantu.

Ja jūs veiksmīgi atmaksājat SMS aizdevumu, Jūs, iespējams, pamanīsiet, ka ar katru reizi varat aizņemties arvien lielāku summu – atkarībā no aizdevēja. Aizņemieties atbildīgi, aizņemieties tikai tādu summu, kāda ir nepieciešama.

Kredīts internetā bez darba vietas Friday, November 23rd, 2012

Ir vairāki kredīta sniedzēji, kas piedāvā ātro kredītu internetā bez darba vietas, jo ne visiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem ir darba vieta. Ātrais kredīts internetā ir pieejams bez darba vietas, lai to varētu saņemt arī tie, kas dažādu iemeslu dēļ nestrādā.

Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos!

Pieteikties kredītam internetā bez darba vietas

Pieteikties kredītam internetā bez darba vietas

Pēdējā laikā ātrie kredīti ir piedzīvojuši strauju popularitātes pieaugumu. Iespēju ātri tikt pie naudas – pat tad, ja Jums nav darba vietas – ir izmantojuši tūkstošiem cilvēku, kuriem ir bijušas problēmas „savilkt galus”. Finanšu iestāžu pārstāvji stāsta, ka, lai gan nav oficiālas statistikas par to, cik liela ir ātro kredītu  nozare, tomēr ir skaidrs, ka pagājušajā gadā tā uzplauka ļoti strauji.

Kāpēc izvēlēties ātro kredītu internetā?

 • Ātra piekļuve;
 • Ērta pieteikšanās;
 • Pirmais kredīts bez maksas;

Atšķirībā no tradicionālajiem kredīta sniedzējiem, kuri attiecībā uz kredītu piešķiršanu ir kļuvuši īpaši piesardzīgi, ātro kredītu sniedzēji veic minimālas pārbaudes un darba vieta nav priekšnosacījums līdzekļu piešķiršanai.

Ātro kredītu popularitāte

Sākotnēji ātro kredītus piedāvāja internetā, kas ir ērts pieteikšanās veids, bet drīz vien atsevišķi uzņēmumi tos sāka piedāvāt arī pa telefonu. Šobrīd vienīgais, kas jums ir vajadzīgs, lai izmantotu ātro kredītu sniedzēju pakalpojumus, ir bankas konts, nevainojama kredītvēsturem un vismaz 18 gadi. Ātro kredītu  pieejamība gan attiecībā uz nosacījumiem, gan atmaksas termiņu un piešķiršanas prasībām, ir daļēji iemesls tam, kāpēc šis kredītu veids ir kļuvis tik populārs.

Tā kā nākamo gadu ekonomiskās prognozes joprojām ir neskaidras, tad var droši teikt, ka daudzi cilvēki turpinās izmantot ātro kredītu sniegtās priekšrocības. Tomēr tas, vai to popularitāte saglabāsies arī laikā, kad aiz horizonta jau redzamas ekonomiskās lejupslīdes beigas, ir pavisam cits jautājums.

Kredīts internetā bez darba vietas ir labs veids, kā saņemt naudu, lai apmaksātu neplānotu rēķinu vai pēkšņi radušos medicīniskos izdevumus, ja pagaidām nav oficiālas darba vietas vai oficiāli regulāri ienākumi.  Finansiālu grūtību laikā ātrie kredīti internetā naudas saņemšanas procesu padara vienkāršu un ātru.

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma Wednesday, November 21st, 2012

Sākot no 21 gada vecuma – ātro kredītu izsniedz visi Latvijas ātro kredītu sniedzēji. Ātro kredītu no 21 gada vecuma piedāvā aizņemties Latvijas Republikas populārākie un pazīstamākie ātro kredītu sniedzēji. Tā ir viena no prasībām, ko izvirza ātro kredītu sniedzēji, lai varētu aizņemties ātro kredītu internetā.

Kas nepieciešams, lai varētu aizņemties ātro kredītu internetā?

Pilngadība – Vismaz 18 gadi. Arī tad Jums nebūs pieejama tik liela izvēle, kā aizņemoties ātro kredītu no 21 gada vecuma.

Nevainojama kredītvēsture – Tā ir viena no galvenajām prasībām, lai varētu saņemt ātro kredītu. Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Bankas konts – Jums ir jābūt personīgam bankas kontam, kādā no Latvijas bankām. Tāpat būs nepieciešams mobilais telefons un e-pasts.

Aizņemties ātro kredītu izdevīgāk

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma

Ja Tu atbilsti pāris prasībām, kuras izvirza ātro kredītu sniedzēji, piesakies ātrajam kredītam internetā bez kavēšanās!

Ātrie kredīti no 21 gada vecuma – kas tie tādi?

Tie ir īstermiņa aizdevumi, ko pazīst kā ātros kredītus un kuriem ir ļoti vienkārša pieteikšanās procedūra. Šādus kredītus raksturo – īss termiņš, kas nozīmē, ka tie ir jāatdod pēc īsa laika posma. Viena no šo ātro kredītu  labākajām iezīmēm ir tāda, ka bankas vai citas finanšu institūcijas tos var piešķirt dažu minūšu laikā no pieteikuma apstiprināšanas brīža.

Ātrie kredīti ir līdzīgi personīgajiem aizdevumiem, ko indivīdi aizņemas un tad izmanto dažādiem mērķiem, tādiem kā mācību turpināšanai, jaunas mājas celtniecībai, auto iegādei, ieguldījumu veikšanai vai pat ārkārtas gadījumiem. Vienīgais ar šiem kredītiem saistītais satraukums, ir augstā procenta likme, kas tiek piemērota šāda veida kredītiem. Lai gan aizņemtā naudas summa ir neliela, tai piemērotā procentu likme ir augsta. Jāpiebilst arī tas, ka liela daļa ātro kredītu sniedzēji pirmajā reizē piedāvā aizņemties pilnīgi bez maksas – bez procentiem. Aizņemoties pirmo kredītu bez maksas – par procentiem un citām izmaksām nebūs jāuztraucas, jo nāksies atmaksāt tikai tik, cik aizņēmāties! Ja Tevi ieinteresēja šis bezmaksas kredīta piedāvājums, tad apskati rakstu (Šeit) par pirmo kredītu bez maksas.

Par aizņemšanos

Lai iegūtu ātros kredītus, ir jāveic daži vienkārši soļi; pirmkārt, jāatrod izdevīgs ātro kredītu piedāvājums. Ātro kredītu sniedzēji ir izveidojuši mājas lapas, lai kļūtu klientiem pieejamāki. Ja kreditors (ātro kredītu sniedzējs) piešķir ātro kredītu, tad nauda tiek nosūtīta uz jūsu norādīto bankas kontu un jūs to varat sākt izmantot pēc saviem ieskatiem.

Ātro kredītu sniedzēji klientiem piedāvā izdevīgus īstermiņa kredītu risinājumus. Jebkurā gadījumā nevajadzētu aizmirst par atbildīgu aizņemšanos! Ātrais kredīts no 18, 19 un šajā gadījumā no 21 gada vecuma ir īstermiņa kredīts – īstermiņa risinājumiem.

Kad interneta kredīts ir piemērots risinājums Tuesday, November 20th, 2012

Kredīts internetā ir lielisks veids, kā ātri piekļūt papildus līdzekļiem, ja esat nonācis naudas grūtībās un līdz nākamajai algas dienai vēl ir tālu. Galvenais ir paturēt prātā, ka kredīts internetā ļauj aizņemties nelielu naudas summu īsā termiņā, kas ir ievērojami mazāka par to, ko Jūs varētu saņemt, izmantojot patēriņa kredītus. Zemāk aprakstītas sešas situācijas, kurās interneta kredīts ir piemērots risinājums.

Mājsaimniecības iekārtas saplīšana

Viens no iemesliem interneta kredīta ņemšanai var būt kādas mājsaimniecības iekārtas iziešana no ierindas. Iztēlojieties sekojošo situāciju – Jūs esat četru bērnu māte, kur viens no bērniem vēl ir pavisam mazs un Jūsu veļasmašīna neslēdzas ārā. Pirmā veļas porcija sāk mazgāties, bet tad pēkšņi – programmas vidū – veļasmašīna pārstāj darboties. Jūs sazinieties ar pāris uzņēmumiem, lai uzzinātu cik maksās veļasmašīnas remonts un, lai gan tas nemaksā dārgi, Jums līdz nākamajai algas dienai vienkārši nav pietiekoši līdzekļu, lai šo remontu segtu. Līdz algas dienai vēl ir trīs nedēļas. Šajā situācijā Jūs varat pieteikties interneta kredīta saņemšanai un saņemt aizdevumu savā bankas kontā vien pāris stundu laikā.

Neplānoti rēķini

Naudas grūtībās mēs bieži vien mēdzam atlikt rēķinus uz vēlāku laiku. Bet kas notiek tad, ka esam aizmirsuši atlikt rēķinu uz vēlāku laiku un savā pastkastītē saņemam pēdējo brīdinājumu tā atmaksai. Piemēram, Jūs esat saņēmis lielu rēķinu par gāzi un nolikāt to malā, jo tobrīd Jums bija jāveic citi maksājumi. Jūs aizmirsāt par šo rēķinu un šorīt jau uz sava sliekšņa saņēmāt vēstuli ar pēdējo brīdinājumu rēķinu atmaksāt, bet līdz algas dienai vēl ir vairākas nedēļas. Šādi neplānoti rēķini ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izmanto interneta kredītus.

Lielas atlaides un tukšs bankas konts

Jūs jau ilgāku laiku esat sapņojis par vasaras brīvdienu rezervēšanu, un te pēkšņi Jūs internetā ieraugāt reklāmu, kura piedāvā pavadīt divas nedēļas Spānijā par īpaši zemu cenu. Ja Jūs varētu iemaksāt depozītu šodien, Jūs sev ietaupītu vairākus simtus latu, bet diemžēl piedāvājums beidzas jau šodien. Jūs pārbaudāt savu bankas kontu un saprotat, ka naudas nav pietiekoši. Ja vien šis piedāvājums būtu laikā, kad saņemat savu algu. Ja Jūs pieteiktos interneta kredītam un saņemtu naudu šodien, Jūs varētu iemaksāt depozītu jau tagad un kredītu  atdot savā nākamajā algas dienā.

Neparedzēti izdevumi

Patīkama satraukuma piepildīti Jūsu bērni pārnāk mājās no skolas. Klases ekskursija ir jau pēc nedēļas un viņiem nepieciešams samaksāt par ekskursiju jau līdz nedēļas beigām. Jūs pārņem izmisums, kad atskārstat, ka algas diena ir tikai pēc divām nedēļām un Jūsu bankas kontā nav pietiekoši naudas, lai šīs izmaksas nosegtu. Jūs nevēlaties apbēdināt bērnus un Jūsu vienīgā iespēja ir izmantot interneta kredītu, tādējādi, ja Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, Jūs naudu savā kontā šādu neparedzēto izdevumu segšanai saņemsiet jau šodien.

Problēmas ar auto

Jūs esat pārvietojies savā auto ar saplēstu riepu automašīnas bagāžniekā jau mēnešiem ilgi, te pēkšņi Jūs uzbraucat uz ceļa guļošai naglai un pārdurat kādu no auto veselajām riepām. Jūsu kredītkartes limits ir iztērēts, un Jums līdz algas dienai nav pietiekoši līdzekļi jaunas riepas iegādei. Diemžēl, līdz algas dienai vēl ir jāgaida. Vēl sliktāk – Jums pēc divām dienām jāsagaida lidostā savs draugs. Šajā situācijā interneta kredīti var izrādīties īsts glābējs.

Aizmirstas dzimšanas dienas vai jubilejas

Pārskatot kalendāru Jūs pamaniet, ka kāda no nākamās nedēļas dienām ir apvilkta ar sarkanu pildspalvu. Jūs lūkojaties uz to, līdz atskārstat, ka tā ir Jūsu brāļa jubileja. Jūs par to bijāt pavisam aizmirsis un Jums līdz nākamajai algas dienai ir palicis pavisam maz naudas. Tā vietā, lai justos slikti naudas trūkuma dēļ vai arī, tā vietā, lai atzītu, ka par dzimšanas dienu esat bijis aizmirsis, Jūs varat izvēlēties pieteikties interneta kredītam.

Ātrais kredīts no 20 gadiem Sunday, November 18th, 2012

Ātro kredītu no 20 gadiem piedāvā teju visi Latvijas ātro kredītu devēji. Jāpiebilst, ka ātro kredītu var saņemt sākot no 18 gadiem, bet 18 gadīgiem ir pieejama daudz mazāka izvēle, jo tikai retais kredīta devējs izsniedz ātro kredītu no 18 gadiem.

Ātro kredītu no 20 gadiem Jūs varat aizņemties jebkurā laikā, ja Jums ir personīgs bankas konts, kādā no Latvijas bankām, mobilais telefons un e-pasta adrese. Ātro kredītu var pieteikt no jebkuras vietas Latvijā, kur vien ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu, lai varētu iesniegt pieteikumu.

Aizņemties ātro kredītu

Ātrais kredīts no 20 gadiem

Pievērsiet uzmanību vecumam, kurā kredīta devējs izsniedz ātro kredītu, jo ne visi Latvijas ātro kredītu devēji izsniedz ātro kredītu no 20 gadiem – atsevišķi kredīta devēji izsniedz ātro kredītu sākot no 21 gada vecuma.

Citkārt saukti par īstermiņa aizdevumiem,  ātro kredītu galvenā priekšrocība ir ātrums. Tā nozīme, ka Jūs var piekļūt papildus līdzekļiem, cik ātri vien iespējams, ļaujot atgūt kontroli pār savu finansiālo situāciju, iespējami minimāli ietekmējot aizņēmēja dzīves kvalitāti. Pieteikšanās ātrajiem kredītiem ir vienkāršs veids kā paātrināt piekļuvi ātrai naudai un tirgū pieejami vairāki izdevīgi kredīta devēji, kuri šo pakalpojumu piedāvā. Ir svarīgi atcerēties, ka ātro kredītu procentu likmes tiks norādītas uz gadu (procentu likme gadā) tāpat kā citiem kredīta veidiem. Tas nozīmē, ka salīdzinot ar tradicionālajiem kredītiem (patēriņa kredīts, hipotekārais kredīts u.c.), ātrie kredīti var šķist dārgi un tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību industrijas vidējām procentu likmēm. Ātrie naudas kredīti ir domāti īstermiņa lietošanai, un norādītā gada procentu likme apzīmē procentu likmi, kas tiks aprēķināta par daudz ilgāku periodu nekā to, kurā minētais ātrais kredīts tiks izmantots.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu no 20 gadiem?

 • Pirmais kredīts bez maksas;
 • Iespēja pagarināt atmaksas termiņu;
 • Ātrs, ērts un drošs īstermiņa risinājums;
 • Profesionāla apkalpošana;
 • Ātra piekļuve naudai neparedzētās situācijās;
 • u.c.

Kas var aizņemties ātro kredītu no 20 gadiem?

 • Latvijas iedzīvotāji;
 • Sākot no 20 gadiem;
 • Tikai ar nevainojamu kredītvēsturi;
 • Ar savu bankas kontu;
Kā atmaksāt ātro kredītu no 20 gadiem?
 • Jebkurā bankas filiālē
 • Ar internetbankas starpniecību
 • u.c.

Ātrais kredīts ir lielisks veids, kā iegūt drošu pieeju papildus līdzekļiem brīdī, kad 20 gadīgiem ir nepieciešama palīdzība. Bet alternatīvas nav. Jūs varat saņemt papildus līdzekļus, kad tie ir nepieciešami un kolīdz Jūsu pieteikums ir apstiprināts, Jūs varat izmantot šo kredītu pēc saviem ieskatiem. Tādējādi, lai izvairītos no kredītvēstures sabojāšanas un papildus izmaksām, vienmēr pārliecinieties, ka spēsiet atmaksāt nepieciešamo summu laikā, pirms esat ātro kredītu saņēmis.