Archive for November 7th, 2012
SMS kredīts Wednesday, November 7th, 2012

Ātrais SMS kredīts ir populārs veids, kā pieteikt ātro kredītu nosūtot tikai SMS. Ja vēlies pieteikt ātro kredītu nosūtot SMS, izvēlies kādu no SMS kredīta sniedzējiem un iesniedz pieteikumu ar īsziņas (SMS) palīdzību.

Izvēlies kredīta sniedzēju un piesaki SMS kredītu:

Izvēlēties SMS kredītu

Kas var saņemt SMS kredītu?

SMS kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji sākot no 18 gadiem. Galvenais, ko pārbauda kredīta sniedzēji – Jūsu kredītvēsture. Atsevišķi kredīta sniedzēji pieprasa darba vietu vai oficiālus ienākumus. Ja Tev nav darba vietas vai ikmēneša ienākumi, tad arī tā nav problēmas, jo galvenais ir vecums un kredītvēsture.

Kur var saņemt SMS kredītu:

SMS kredīta pieteikums

Noklikšķini uz „Pieteikties SMS kredītam” un izvēlies kredīta sniedzēju. Izvēlies kredīta sniedzēju, kura prasībām atbilsti. Izvēlies kredīta sniedzēju, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas.

Kas ir pirmais kredīts bez maksas

Tas ir ātrais kredīts bez procentiem un komisijas maksām. Šo kredītu var saņemt tikai vienu reizi pie viena kredīta sniedzēja. Ja atkārtoti aizņemsies pie cita kredīta sniedzēja, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas, tad Tu atkal varēsi saņemt pirmo kredītu bez maksas. Pirmais kredīts nozīmē to, ka jāatmaksā tikai pamata summa bez procentiem un komisijas maksām. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Ls 150 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Ls 150.

Vai kredītam var pieteikties bez SMS pieteikuma?

Jā! Tu vari pieteikties kredītam:

  • Nosūtot SMS (SMS kredīts);
  • No lietotāja profila (ātrais kredīts);
  • Zvanot kredīta sniedzējam (ātrais kredīts zvanot);

Jebkurā gadījumā – Tev obligāti jāveic reģistrācija kredīta sniedzēja mājas lapā, lai varētu pieteikties īstermiņa kredītam internetā. Ja Tu jau esi reģistrējies pie kredīta sniedzēja pie kura gribi aizņemties, tad Tev atliek ielogoties savā lietotāja profilā, nosūtīt SMS vai zvanīt. Ja negribi reģistrēties, dodies uz Latvijas pastu un aizpildi pieteikuma veidlapu, lai saņemtu ātro kredītu.

Kā atmaksāt SMS kredītu?

SMS kredītu vari atmaksāt sev ērtā veidā, jo kredīta sniedzēji piedāvā vairākas iespējas, kā atmaksāt SMS kredītu. Tāpat ir pieejams pakalpojums „atlikt kredīta atmaksu”, kas ļauj atlikt SMS kredīta pamata summas atmaksu. Šo pakalpojumu der izmantot tikai tad, kad nevari atmaksāt naudu. Tas ir par maksu! SMS kredīta pamata summas termiņu var atlikt tik reizes, cik nepieciešams.

Kaut arī SMS kredīts ir atbilde Tavām naudas problēmām, pirms tiem piesakies, pārliecinies, ka tā tik tiešām ir pēdējā iespēja, kas jums palikusi, jo ne vienmēr SMS kredīts ir pareizais risinājums.

Pieņem pareizo lēmumu! Wednesday, November 7th, 2012

Jums būtu jābūt no kādas citas planētas vai vismaz pilnībā iegrimušam sevī, lai jūs nepamanītu arvien pieaugošo ātro kredītu parādīšanos visdažādākajos plašsaziņas līdzekļos.

Līdz ar šo attīstību un to pieejamības dēļ, ātrie kredīti ir piedzīvojuši arī negatīvas publicitātes pieaugumu, kas daudziem cilvēkiem ir licis aizdomāties par to, vai šādu kredītu piedāvāšana maz ir legāla. Tā kā šie jautājumi tiek apspriesti, tad kļūst skaidrs, ka ātro kredītu nozarē notiek pārmaiņas, ja jau cilvēki sāk apšaubīt to likumību. Šo diskusiju galvenais punkts, šķiet, ir tas, vai indivīdi, kuri izmanto šo pakalpojumu, izprot noteikumus un apzinās, ka tie ir paredzēti neplānotām situācijām, lai palīdzētu cilvēkam, līdz pienāk algas diena un nevis esošo parādu segšanai un finanšu problēmu risināšanai. Paņemt ātro kredītu  apzinoties, ka to nevarēsiet atdot, ir ļoti muļķīgi, un tas problēmas padziļinās tikai vēl vairāk.

Ticot cilvēka spējām pieņemt pareizos lēmums, es uzskatu, ka šī kredīta forma ir noderīga tajās reizēs, kad cilvēkam negaidīti aptrūkstas nauda un ir nepieciešami papildu līdzekļi, līdz tiks saņemta alga/ienākumi, un viņam ir pilnīga pārliecība par spēju atmaksāt paņemto kredītu. Šķiet, ka problēmas rodas tad, kad cilvēki paņem ātro kredītu, lai nosegtu parādus, kurus viņi jau sākotnēji nevar atļauties, kas tos iedzen tādā kā parādu spirālē, kas vienmēr iet uz leju, radot problēmas, stresu un beigu beigās – finanšu postu.

Mans ieteikums katram, kurš apsver ātro kredītu ņemšanu ir, pirmkārt, sev godīgi pateikt, vai kredītu varēs atļauties atmaksāt, vai arī tas ir kā ar papīra līmlenti līmēt ciet plaisas sienā (metaforiski runājot), kas visticamāk tikai radīs problēmas nākotnē. Tāpat vienmēr jāapsver, vai nav pieejamas citas iespējas. Ja līdz algas dienai nepieciešama papildu nauda, tad labākais risinājums, iespējams, ir palūgt tuvam draugam vai ģimenes loceklim. Lai gan es ļoti labi apzinos, ka, jo īpaši šajos finansiālās nedrošības un ekonomiskās lejupslīdes laikos, papildu naudu atrast ir grūti, un daudzu ģimeņu draugi ir tik pat lielās finanšu grūtībās, kā persona, kurai nauda steidzami nepieciešama.

Ātrie aizdevumi Wednesday, November 7th, 2012

Ātrie aizdevumi ir paredzēti tam, lai palīdzētu jums brīžos, kad jums trūkst naudas. Tie ir aizdevumi, kas tiek piešķirti uz neilgu laiku, pie nosacījuma, ka jums ir regulāri ienākumi (ne vienmēr). Šī aizdevumu veida galvenā priekšrocība ir tajā, ka tie ir savā būtībā ir vienkāršāki par bankas aizdevumiem. Piemēram, ja jūs piesakāties bankas aizdevumam, jums būs jāgaida ilgāks laiks līdz tiks izskatīts Jūsu aizdevuma pieteikums. Svarīgākais ir tas, lai jums vismaz 18 gadi un nevainojama kredītvēsture. Tieši tāpēc aizņēmuma atmaksas periods ir ļoti īss – līdz 30 dienām.

Pieteikt ātro aizdevumu internetā

 Piesaki Šeit, lai nepārmaksātu par ātro aizdevumu!

Aizdevuma pieteikuma iesniegšana aizņems tikai dažas minūtes. Aizdevums tiks izskatīts 10 līdz 15 minūšu laikā, bet nauda uz Jūsu bankas kontu tiks pārskaitīta pāris minūšu laikā.

Kad pieteikties ātrajam aizdevumam?

Šādus aizņēmumus ir ieteicams ņemt tikai tiešām neatliekamos gadījumos. Mēs visi esam cilvēki, un mums visiem ir daudz vajadzību, kuras var apmierināt ar naudas palīdzību. Reizēm budžetā ieplānotā nauda izbeidzas un tieši tad rodas neatliekama vajadzība. Piemēram, ja jūsu bērns saslimst un jums nav pietiekoši daudz naudas, lai aizvestu viņu uz slimnīcu, tad jūs varat pieteikties īstermiņa aizņēmumam. Aizdevēji pārliecināsies par to, ka jums ir nevainojama kredītvēsture. Nav ieteicams ātros aizdevumus izmantot izpriecu apmierināšanai. Izmantojiet šos aizdevumus tikai neatliekamu situāciju vajadzībām.

Kur aizņemties aizdevumu?

Izvēloties aizdevēju, kas jums varētu piešķirt ātro aizdevumu, ir jābūt ļoti piesardzīgiem. Apskatiet mūsu salīdzināšanas tabulu, lai aizņemtos no uzticamiem aizdevējiem, lai aizņemtos izdevīgāk. Mūsu salīdzināšanas tabulā var atrast tikai tos aizdevējus, kuri ir saņēmuši obligāto licenci kredītu sniegšanai Latvijas Republikā.

Procentu likmes par šāda veida aizdevumiem, salīdzinājumā ar īso atmaksas termiņu, ir ievērojami augstas. Šī iemesla dēļ ir ieteicams salīdzināt aizdevēju piedāvātās procentu likmes. Jo vairāk likmes jūs salīdzināsiet, jo lielāka būs iespēja aizdevumu saņemt uz mazākiem procentiem. Jāpiebilst arī tas, ka teju visi Latvijas aizdevēji piedāvā pirmoreiz aizņemties bez procentiem. Tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikai aizņemtā naudas summa. Šāds aizdevums pieejams tikai tiem, kas aizņemas pirmoreiz. Tu vari saņemt vairākus aizdevumus bez procentiem, jo pirmo aizdevumu bez procentiem izsniedz vairāki aizdevēji.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto informāciju, jūs zināsiet, kuras ir tās situācijas, kad pieteikties īstermiņa aizņēmumam. Nav vajadzības paciest finanšu grūtības, ja jums ir iespēja saņemt šādu aizdevumu, kas ļauj atmaksāt tikai tik, cik paņēmāt.