Archive for November 8th, 2012
Populārs SMS kredīts Thursday, November 8th, 2012

Pirms dažiem gadiem par SMS kredītiem neviens neko pat dzirdējis nebija, tomēr pēdējo divu gadu laikā tik daudzi uzņēmumi, kas ir sākuši piedāvāt šāda veida finansējumu, reklamē sevi internetā, atver birojus un sāk savu produktu reklamēt televīzijā. Tādējādi daudzi cilvēki būs dzirdējuši par SMS kredītiem, pat ja par tiem ir maz kas zināms un viņi tos nekad nav izmantojuši. Lai gan, ir daudz tādu cilvēku, kas šis kredītus ir izmantojuši, lai ar to palīdzību nomaksātu rēķinus un iztiktu līdz algai. Daži no šiem cilvēkiem jums teiktu, ka tos dievina, citi atkal sacītu, ka to dēļ ir iekūlušies finanšu nepatikšanās; tāpēc jums ir rūpīgi jāizvērtē tas, vai izmantot SMS kredītu, ja jums ir naudas grūtības, vai nē. Lasiet tālāk, lai par tiem uzzinātu vairāk.

Kas ir SMS kredīts

Tātad, kas īsti ir SMS kredīts? Faktiski tas ir neliels aizdevums, kas parasti ir mazāks par 400 latiem, ko izsniedz aizdevējs un, kas ir jāatmaksā noteiktā termiņā. Iespējams, ka jums ir pienācis kāds neparedzēts rēķins, ko neesat ieplānojuši savā mēneša budžetā, vai arī jums radušies izdevumi, kas īstermiņā pārsniedz jūsu ienākumus. Jebkurā no šiem scenārijiem SMS kredīts jums var palīdzēt īsā laikā tikt pie nepieciešamās naudas un ļaut jums tos atmaksāt vēlāk.

Priekšrocības un trūkumi

Kā jau visiem mūsdienās pieejamajiem finanšu produktiem, arī SMS kredītiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Runājot par priekšrocībām, pirmkārt jāpiemin tas, ka SMS kredīti var jūs burtiski izvilkt no negaidītas finansiālas ķezas. Ja jums nav iekrājumu, uz kuriem grūtā brīdī paļauties un ir nepieciešama neliela finansiāla palīdzība īstermiņa mērķim, tad SMS kredīti jums tiešām var sniegt tieši to risinājumu, ko meklējat.  Protams, par to būs jāmaksā sava cena un uz tiem pilnīgi noteikti attieksies procentu likme, bet šī maksa tomēr ir tā vērta, ņemot vērā to, ka jums tajā brīdī nav citu iespēju.

Tomēr, ja kaut kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, tad tas parasti tas nav tik labs, un SMS kredītiem ir arī savi trūkumi. Pirmkārt, kā jau iepriekš minējām, SMS kredītam tiks piemērota procentu likme. Tas nozīmē, ja jums būs jāatmaksā paņemtā summas un procenti. Ja plānojat izmantot šāda veida kredītu, tad jāatgādina, ka vairums aizdevēju piedāvā pirmo SMS kredītu bez maksas – kredīts bez procentiem aizņemoties pirmoreiz.

Neatkarīgi no tā, vai izlemjat ņemt vienu vai vairākus kredītus, jums ir jāizvērtē visi plusi un mīnusi un jāpieņem lēmums, kas jums šķiet vispareizākais. Tomēr, ja pastāv kādas citas iespējas, tādas, kā aizņemšanās no draugiem, ģimenes vai pat standarta kredīts, ir vērts apsvērt arī šīs iespējas. Nekad SMS kredītus neņemiet sasteigti un nepārdomāti, jo tas jums var slikti atspēlēties nākotnē. Tā vietā veltiet laiku tam, lai apdomātos un izsvērtu, kāda ir labākā rīcība jūsu finanšu gadījumā.