Archive for November 9th, 2012
Ātrais kredīts Friday, November 9th, 2012

Ir tikai nepieciešams izpildīt dažus soļus, lai saņemtu ātro kredītu. Aizpildi vienkāršu pieteikumu un saņem naudu savā bankas kontā. Turpini lasīt, lai uzzinātu, kādi ir nosacījumi, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā.

Kas var saņemt ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev:

  • ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, e-pasts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Piesaki ātro kredītu internetā jau tagad:

Ātrais kredītsPiesaki šeit!

Ja Tu atbilsti pāris augstākminētajām aizdevēju prasībām, tad Tev nevajadzētu būt problēmām saņemt ātro kredītu no īstermiņa kredītu aizdevējiem. Aizņemies apdomīgi, ja Jūti, ka nevarēsi atmaksāt ātro kredītu, nekādā gadījumā nepiesaki ātro kredītu!

Pirmais ātrais kredīts par brīvu

Tas nozīmē, ka aizņemoties ātro kredītu, piemēram, Ls 100 uz 14 dienām, pēc 14 dienām Tev būs jāatdod tie paši Ls 100. Ātro kredītu bez maksas var saņemt aizņemoties pirmoreiz. Labākais ir tas, ka pirmo kredītu bez maksas piedāvā vairāki Latvijas aizdevēji. Tāpēc Tev pastāv iespēja saņemt vairākus kredītu bez maksas.

Vai vienlaicīgi var būt vairāki ātrie kredīti

Tev vienlaicīgi var būt tikai viens ātrais kredīts pie viena aizdevēja. Tev drīkst būt paņemts ātrais kredīts citur, Tev drīkst būt bankas kredīts un citas finansiālas saistības. Tas viss ar nosacījumu, ja nav pārkāptas parādsaistības un kavēti kredīta maksājumi.

Cik ātri var saņemt ātro kredītu

Lēmumu par kredīta piešķiršanu Tu saņemsi pāris minūšu laikā. Tas nozīmē, ka ātro kredītu var saņemt pat 10 līdz 20 minūšu laikā. Izpildi aizdevēja prasītās darbības (reģistrācija & bankas konta identifikācija) un gaidi aizdevēja atbildi, kas aizņems tikai dažas minūtes.

Cik daudz var aizņemties

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties no Ls 5 līdz Ls 200 un vairāk. Tas ir atkarīgs no aizdevēja, cik daudz klients var aizņemties. Visbiežāk ātro kredītu sniedzēji pirmajā reizē piedāvā aizņemties līdz Ls 100, līdz Ls 150 un līdz Ls 200.

Ko darīt, ja nav naudas kredīta atmaksai

Ja nevari atmaksāt visu ātrā kredīta summu paredzētajā termiņā, tad pastāv iespēja pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Jums atliek iemaksāt pagarinājuma maksu aizdevēja kontā un aizdevējs pagarināts atmaksas termiņu. Ātrā kredīta atmaksu drīksti pagarināt tik reizes, cik vēlies, ja vien neesi pārkāpis kredīta līguma noteikumus.

Ātrais kredīts internetā ir ātrs, drošs un ērts veids, kā iegūt nepieciešamo naudas summu atrodoties jebkurā vietā un laikā. Ja neesat aktīvs ātro kredītu izmantotājs, tad Jums noteikti būs pieejams ātrais kredīts bez maksas, kuru piedāvā aizdevēji jaunajiem klientiem. Apskati ātro kredītu piedāvājumu, lai aizņemtos bez maksas – bez liekiem procentu maksājumiem, bez liekām komisijas maksām.