Archive for November 13th, 2012
Ātrie kredīti bez darba vietas Tuesday, November 13th, 2012

Mūsdienās lielu popularitāti ir guvuši ātrie kredīti bez darba vietas. Katram reiz var rasties situācija, kad steidzami ir nepieciešama kāda konkrēta naudas summa, taču īsti nav kur to dabūt, tieši šādā situācijā ātrie kredīti varētu būt labs risinājums un jums nepieciešamā naudas summa tiktu pārskaitīta uz jūsu bankas kontu, turklāt tas viss notiktu pavisam īsā laika periodā.

Apskatīt aizdevējus, kuri izsniedz kredītu bez darba vietas

Ātro kredītu sniedzēji - bez darba vietas

Vairāki no aizdevējiem pirms kredīta piešķiršanas pārbauda vai jums ir pastāvīga darba vieta, taču tas neattiecas uz visiem. Pastāv iespēja iegūt ātro kredītu arī bez darba vietas. Tas, kuram tiek piešķirts kredīts un cik daudz naudas tiek aizdots, ir atkarīgs no katra kredīta devēja, tieši tāpēc šķietami līdzīgos ātro kredītu izsniegšanas uzņēmumos var būt pavisam dažādas sistēmas, pēc kurām vadoties naudas summas tiek piešķirtas vai nepiešķirtas. Dažus no kredītu devējiem nebaida tas, ka cilvēkam, uz doto brīdi, nav patstāvīgas darba vietas, ja kredītvēsture izskatās laba, tad pastāv liela iespēja, ka tiks piešķirts ātrai kredīts arī bez darbavietas.

Ātrais kredīts bez darba vietas un maksas

Starp uzņēmumiem, kas piešķir ātro kredītu ir iespējams atrast, tādus, kas pirmo kredītu piešķirs bez maksas, tas nozīmē ka jums būs jāatdod tieši tik daudz cik jūs aizņēmāties, taču ja tas nav pirmais kredīts vai arī uzņēmums, kas aizdos naudu nav gatavs izsniegt kredītu, kā, piemēram, tā iemesla dēļ, ka uzņēmumā netiek piešķirti ātrie kredīti bez darba vietas, vērtīgi ir salīdzināt piedāvātas atmaksas procentu likmes, kas bieži vien nemaz nav tik augstas apzinoties to, ka naudu aizņematies tikai uz īsu laika periodu.

Liela daļai Latvijas iedzīvotāju šobrīd nav oficiālas darba vietas, tieši tāpēc vairākas ātro kredītu izsniegšanas iestādes pieļauj dažādus grozījumus un izņēmumu situācijas savās naudas aizdošanas sistēmās un aizvien vairāki cilvēku, bez iespējas uzrādīt oficiālu darba vietu, var saņemt aizdevumu. Ja kāds no ātro kredītu aizdevējiem atsakās aizdot naudu, nevajadzētu baidīties griezties pie nākoša tāpēc, ka nosacījumi pēc kuriem tie piešķir aizdevumu katram uzņēmumam ir savādāki un, ja jūs kā aizņēmējs neatbildāt viena uzņēmuma nosacījumiem, tad noteikti atbildīsiet kāda cita.

Ātrie kredīti bez darba vietas nav ilgtermiņa aizdevumi un tie nav paredzēti ilgtermiņa aizdevuma risinājumiem. 

SMScredit ātrais aizņēmums Tuesday, November 13th, 2012

Šis ir ātrs un vienkāršs aizdevumu veids. Vairums uzņēmumu, kas ir saistīti ar aizdevumu izsniegšanu, tādi, kā SMScredit.lv, attiecībā uz aizņēmēju neizvirza daudz prasību un aizdevumu apstiprina daudz ātrāk par ierastajiem aizdevumu aizdevējiem.

Piesakieties aizņēmumam internetā

SMScredit

SMScredit.lv ir to dažu īpašo uzņēmumu vidū, kas klientiem ļauj pieteikties aizdevumam internetā, nosūtot SMS vai Latvijas pastā. Ja jūs interesē aizdevuma saņemšanas iespējas, tad jums ir jāapmeklē uzņēmuma oficiālā mājaslapa un jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma forma. Dažas no lietām, kas jums būs jāievada, ir: jūsu vārds, adrese un bankas konts. Pēc tam uzņēmuma pārstāvji šo informāciju apkopos un pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Ielāgojiet, ka ne visi aizdevuma pieprasījumi tiek apstiprināti! Pēc tam, kad SMScredit.lv būs saņēmis jūsu tiešsaistes pieteikumu, tas tiks izskatīts un jums tiks paziņots lēmums, nosūtot to uz e-pastu un telefonu, kurus norādījāt reģistrācijas laikā.

Kredīta saņemšanas prasības

Kopumā ņemot, ja jūs vēlaties, lai aizdevuma pieprasījums tiktu apstiprināts, jums jābūt vismaz 20 gadiem un tīrai kredītvēsturei. Tīra kredītvēsture nozīmē to, ka Jums nedrīkst būt kavēti aizdevuma maksājumi un pārkāptas parādsaistības. Ja Jūs esat vismaz 20 gadus vecs, bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām, nevajadzētu būt problēmām saņemt ātro aizdevumu no SMScredit.lv.

Tas neaizņems daudz laika

Aizdevēji labi saprot, ka cilvēkiem, kuri vēršas pie aizņēmumu sniedzējiem, tiešām ir ļoti vajadzīga nauda, tādējādi, ja jūs piesakāties aizņēmumam, varat būt droši, ka naudu saņemsiet laikus. Ja jūs piesakāties aizņēmumam ārpus darba laika, nauda uz jūsu kontu tiks pārskaitīta nākošajā dienā darba laikā.

Apsvērumi pirms aizņēmuma saņemšanas

Kaut arī ātrie naudas aizņēmumi ir atbilde jūsu naudas problēmām, pirms tiem piesakāties, pārliecinieties, ka tā tik tiešām ir pēdējā iespēja, kas jums palikusi, jo ne vienmēr ātrais aizņēmums ir pareizais risinājums.