Archive for November 14th, 2012
Ātrais kredīts no 18 gadiem Wednesday, November 14th, 2012

Ātrais kredīts ir pieejams ne tikai pieaugušiem Latvijas iedzīvotājiem, bet arī jauniešiem un pensionāriem, jo ātro kredītu var saņemt no 18 līdz 75 gadiem. Tas nenozīmē, ka visi Latvijas kredīta devēji izsniedz ātro kredītu no 18 gadiem, jo ne visi kredīta devēji piedāvā aizņemties ātro kredītu no 18 gadiem. Tieši tāpēc ir izveidots šis raksts par ātro kredītu no 18 gadiem, lai katrs interesents varētu saņemt ātro kredītu bez liekas piepūles.

Aizņemties ātro kredītu no 18 gadiem

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Apskatiet ātro kredītu devējus un izvēlieties šīs dienas izdevīgāko piedāvājumu. Pirms piesakieties kredītam no 18 gadiem, izvērtējiet savas spējas to atmaksāt tā, lai netiktu pārkāptas parādsaistības, kas liegs saņemt ne tikai ātro kredītu, bet arī citu veidu kredītu un līzingus.

Ātro kredītu summas

Ātro kredītu devēji  varēs Jums aizdot summas sākot no nieka 5 latiem līdz 1000 vai 1 500 latiem atkarībā no attiecīgā kredīta devēja politikas.  Ārkārtas situācijās, minētās summas ir pietiekošas. Ja Jūs grasāties iegādāties automašīnu vai mājokli, tad šis aizdevuma veids Jums nav piemērots. Ātro kredītu pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā lielus kredītus.

Procenti

Par ātro kredītu izsniegšanu iekasētā maksa ir aizdevuma procenti , kuru apjoms ir atkarīgs no kredīta lieluma. Daļa aizdevēju pie pirmā kredīta šādu maksu neiekasē. Tas nozīmē, ja Jūs varat aizņemties ātro kredītu un atmaksāt tikai aizņemto summu. Šis kredīts ir pieejams tikai jauniem klientiem (aizņemoties pirmoreiz), kas tiek saukts par bezmaksas kredītu.

Drošs ātrais kredīts no 18 gadiem

Viena no ātro kredītu priekšrocībām ir tā, ka ātro kredītu devēji ievēro pilnīgu privātuma politiku attiecībā pret Jūsu bankas datiem, lai nauda tiktu pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, tiklīdz pieteikums ir ticis apstiprināts. Ātro kredītu devēji garantē, ka visi veiktie darījumi ir pilnīgi droši, kā arī Jūsu finanšu informācija, kuru norādiet pieteikuma  aizpildīšanas laikā, netiks apdraudēta un nodota trešajām personām.

Kam pievērst uzmanību izvēloties kredīta devēju:

Bezmaksas kredīts – vai ātro kredītu devējs izsniedz ātro kredītu bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi.

Bez darba vietas – vai ātro kredītu devējs izsniedz ātro kredītu no 18 gadiem bez prasības – darba vieta vai regulāri ienākumi.

Bezmaksas kredīta summa – cik liela ir pirmā bezmaksas kredīta summa, kuru varat aizņemties.

Procenti – Ātro kredītu devēju procentu likme. Ja Tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, nepievērsiet šim uzmanību.

Vecums – Ātro kredītu devēju pieprasītais vecums, kurā var saņemt ātro kredītu dažu minūšu laikā.

Maksimālā summa – Ātro kredītu devēju piedāvātā maksimālā summa, kuru var aizņemties.

Pirms piesakieties kredītam, pārliecināties, ka variet atļauties atmaksāt šo ātro kredītu. Jums būs jāatmaksā visa kredīta summa, tāpēc pārliecināties vai varēsiet atmaksāt visu naudu atmaksas termiņa beigās.

Ātrais kredīts bez darba vietas Wednesday, November 14th, 2012

Tā ir iespēja saņemt ātru īstermiņa kredītu bez oficiālas darba vietas un ienākumiem. Ja esat kļuvis pilngadīgs un Jums ir nevainojama kredītvēsture, tad nevajadzētu būt problēmām saņemt ātro kredītu bez darba vietas tikai dažu minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Pieteikties kredītam jau tagad

Ātrais kredīts bez darba vietas

Neaizmirstiet par atbildīgu aizņemšanos! Rūpīgi izvērtējiet savas spējas atmaksāt ātro kredītu, ja Jums nav darba vieta vai pastāvīgi ienākumi, kas ļauj daudz vieglāk atdot naudu kredīta devējam.

Par ātro kredītu bez darba vietas

Ja esat saņēmis ātro kredītu bez darba vietas, tā laicīgai atmaksai vajadzētu pievērst īpašu uzmanību. Šādā situācijā, ja iespējams, vajadzētu izvairīties no vēl viena šāda tipa kredīta saņemšanas, jo zināms, ka ātro kredītu bez darba vietas piedāvā vairāki Latvijas kredīta devēji. Varbūt šī ir pirmā reize, kad izmantojiet ātro kredītu un Jums vienkārši nepieciešams vispirms uzzināt nedaudz vairāk par šo tēmu. Jebkurā gadījumā, šis raksts Jums palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu attiecībā uz ātro kredītu bez darba vietas.

Kredīta devēji

Kad apsverat izmantot ātro kredītu, vispirms ieteicams izpētīt kredīta devēju, no kura plānojiet aizņemties. Šajā nozarē ir daudz un dažādu variantu, bet Jūs vēlaties aizņemties no uzticama uzņēmuma, kas spēs izsniegt kredītu Jums vēlamā veidā. RadioE ir labākā vieta, kur uzzināt vairāk par ātro kredītu devējiem.

Ja esat nonācis situācijā, kurā nepieciešams izmantot ātro kredītu, svarīgi iegaumēt, ka šie kredīti vienmēr jāatmaksā izvēlētajā termiņā. Vienmēr atmaksājiet savu ātro kredītu laikā, lai nesabojātu savu kredītvēsturi. Ja Jums ir radušās problēmas ar naudas atmaksu, pagariniet pamata summas atmaksas termiņu. Tas ir par maksu, bet daudz labāk, nekā nokļūt parādnieku reģistros un izbojāt savu nevainojamo kredītvēsturi.

Kam ir pieejams ātrais kredīts bez darba vietas:
  • Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi;

Ja ātros kredītus savu izdevumu segšanai izmantojiet bieži, Jums iespējams vajadzētu meklēt papildus finansiālo palīdzību. Ja ātro kredītu devēju pakalpojums netiek izmantots pareizi, tas var izmaksāt ārkārtīgi dārgi.

Pirms piesakieties ātrajam kredītam bez darba vietas, apsveriet visus citus iespējamos naudas ieguves avotus. Apsveriet iespēju aizņemties no Jūsu bankas, draugiem, ģimenes, radiniekiem u.c., ja Jums pastāv kāda no šīm iespējām, tad ātrais kredīts bez darba vietas nav Jums piemērotākais variants. Šādam īstermiņa kredītam tik tiešām jābūt pēdējai iespējai, pat ja līdzekļi nepieciešami neatliekamas situācijas risināšanai.