Archive for November 15th, 2012
Ātrais kredīts no 19 gadiem Thursday, November 15th, 2012

Šķiet, lielākā daļa no mums bieži vien domā par to, kā labi pavadīt nedēļas nogali. Neskatoties uz to, ne vienmēr ir iespējams izveidot lielisku nedēļas nogales plānu. Bet citreiz, pat ja šāds plāns ir, Jums pietrūkst līdzekļu, lai to īstenotu. Šajā gadījumā iespējams apsvērt dažādas alternatīvas – ātrais kredīts var palīdzēt, ja runa ir par nelielu naudas summu.

Ātro kredītu internetā retāk var saņemt sākot no 18 gadiem, bet daudz lielāka izvēle būs pieejama no 19 un 20 gadiem. Lai saņemtu kredītu, Jums nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, lai kredīta devējs varētu pārskaitīt naudu.

Kur aizņemties ātro kredītu no 19 gadiem?

Aizņemties ātro kredītu no 19 gadiem Piesaki šeit ātro kredītu no 19 gadiem!

Ātrie kredīti ir populārs veids, kā piekļūt papildus naudai gandrīz nekavējoties, kad vien nepieciešams, piemēram, ja jums ir radušies tādi neparedzēti tēriņi, kā automašīnas remonts vai nepieciešams nomainīt veļas mašīnu. Vairumam cilvēku nav šādi papildus tēriņiem nepieciešamie līdzekļi un diemžēl bieži vien šie tēriņi nevar pagaidīt līdz algas dienai. Šajā situācijā ātrais kredīts var palīdzēt Jums savilkt galus līdz nākamajai algas dienai. Neskatoties uz to, tāpat kā citu finanšu produktu un kredītu gadījumā, pirms pietiekšanās ir svarīgi pārliecināties, ka saprotat visas ar kredītu saistītās detaļas.

Šo PAR un PRET pārzināšana palīdzēs Jums sekmīgi izvairīties no problēmām nākotnē.

PAR:

–              Ātras naudas ziņā, viena no ātro kredītu svarīgākajām priekšrocībām ir tā, ka naudu iespējams saņemt tajā pašā dienā (dažu minūšu laikā), kad esat aizpildījis pieteikumu kredītam. Vairumā gadījumu, it īpaši ātro kredītu gadījumā, būs nepieciešamas tikai pāris minūtes, lai ātro kredītu devējs apstrādātu Jūsu pieprasījumu un pārskaitītu Jums pieprasīto summu.

–              Pieteikšanās process šī tipa kredītam ir ārkārtīgi vienkāršs – vairumā gadījumu, kredīta devējam nav nepieciešams zināt vai klientam ir darba vieta.

–              Citiem vārdiem sakot, vairums ātro kredītu devēju nepieprasa darba vietu un neveic pārbaudi pieteikšanās procesa laikā, kas nozīmē, ka pat, ja Jums nav darba vieta, tas neietekmēs Jūsu iespējas kredītu saņemt.

–              Ātro kredītu devējiem parasti interesē tāda informācija kā Jūsu vecums un kredītvēsture.

PRET:

–              Ātro kredītu procentu likmes ir lielākas nekā cita tipa kredītiem.

–              Paturot prātā tikko minēto, vienmēr pirms pieteikšanās kredītam ir svarīgi noteikt, cik lielu summu Jūs spēsiet atmaksāt.

–              Visbeidzot, nespējot atmaksāt ātro kredītu laikā, Jūs sevi nostādāt ļoti sliktā pozīcijā un kredīta devējam ir tiesības aprēķināt soda procentus.

Lai saņemtu ātro kredītu no 19 gadiem, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. To ir ļoti vienkārši saņemt un ērti noformēt. Ja apzinieties, ka ātrais kredīts no 19 gadiem ir īstermiņa risinājums, aizņemieties atbildīgi!

Ātrie kredīti Thursday, November 15th, 2012

Ātri, izdevīgi un droši ātrie kredīti no populārākajiem Latvijas kredīta devējiem. Izvēlieties ātro kredītu devēju un saņemiet naudu savā bankas kontā bez apgrūtinošām prasībām. Jums tikai atliek iesniegt vienkāršu pieteikumu un ātro kredītu devējs parūpēsies, lai pieteikums tiktu izskatīts tikai 15 minūšu laikā.

Aizņemties ātro kredītu tagad

Ātrie kredīti

Kad izvēlamies kredīta devēju, pie kura pieteikties ātrā kredīta saņemšanai – pieteikuma apstrādes un naudas pārskaitīšanas ātrums bieži vien ir svarīgi faktori. Vairums ātro kredītu devēju cītīgi strādā, lai samazinātu abu soļu veikšanai nepieciešamo laiku – neskatoties uz to, līdzekļu pārskaitīšanas ilgums dažādu kredītu devēju starpā vēl joprojām krasi atšķiras.

Visi lēmumi tiek pieņemti dažu minūšu laikā, balstoties uz pieteikuma formā sniegto informāciju. Katram kredīta devējam būs savas prasības, atbilstības, kuras parasti iespējams noteikt acumirklī, lai pārliecinātos, ka kredīta pieprasītājs ir piemērots kredīta saņemšanai.

Kas var aizņemties ātros kredītus?

Lai saņemtu kredītu, Tev:

  • ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam;
  • ir jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • nepieciešams bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;

Kolīdz pieteikuma process ir pabeigts un kredīts ir apstiprināts, nākamais solis ir pats svarīgākais – naudas saņemšana. Kā minēts iepriekš, pārskaitījuma ilgums visiem kredīta devējiem nav vienāds. Dažiem kredīta devējiem nepieciešams vairāk laika nekā citiem, daļa veic ātros pārskaitījumus 10 minūšu laikā, citi ātros kredītus pārskaita 10 līdz 30 minūšu laikā. Kā kredīta ņēmējam, Jums pašam ir jāatrod Jums piemērotākais ātro kredītu devējs.

Tāpēc, neaizmirstiet apsvērt citus svarīgus faktorus, ieskaitot laiku, kas nepieciešams pārskaitījuma veikšanai. Šai informācijai vajadzētu būt norādītai svarīgā vietā, ļaujot Jums uzreiz noteikt, vai attiecīgais kredīta devējs ir Jums piemērots vai nē. Ja pastāv kādas neskaidrības vai kredīta devējs nedod skaidru garantiju par to, kad līdzekļi Jūs sasniegs, visdrošākais ir atrast kredīta devēju, kas pilnībā atbilst visām Jūsu prasībām. Svarīgi iegaumēt, ka viens ātro kredītu devējs ne vienmēr būs spējīgs sniegt tās pašas garantijas kā otrs.

Ātro kredītu atmaksa

Līdzīgi kā tas ir ar ātro kredītu izsniegšanu, arī atmaksa tiek veikta ar līdzīgu precizitāti un ātrumu. Tas nozīmē, ka Jums nav jāuztraucas par gariem un izstieptiem maksājumu grafikiem, tā vietā piedāvājot ātro kredītu kopā ar procentiem atmaksāt uzreiz – viena maksājuma ietvaros.

Ātrie kredīti ir atmaksājami vairākos veidos:
  • Atmaksā kredītu uzreiz;
  • Pagarini kredīta atmaksas termiņu;

Otro variantu izvēlies tikai tad, ja nespēj atmaksāt visu summu. Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu. Pagarināšana dod iespēju atlikt pamata summas atmaksu. Ātros kredītus var pagarināt tik reizes, cik nepieciešams. Ātro kredītu termiņu pagarināšanas maksa ir atkarīga no kredīta summas. Ātrie kredīti ir īstermiņa risinājums ar vairākām priekšrocībām, bet nevajadzētu aizmirst par atbildīgu aizņemšanos.

Dažādi kredīta veidi un summas Thursday, November 15th, 2012

Izplatītākais kredīta veids ir bankas kredīts, bet pastāv liels skaits kredītu devēju, kuri piedāvā ātrus un viegli pieejamus īstermiņa ātros kredītus.

Ātro kredītu ātrā pieejamība

Bankai kredīti bieži vien ir saistīti ar laikietilpīgu un nogurdinošu procesu, turklāt kredīta saņemšana pie ātro kredītu devēja norit daudz ātrāk un vienkāršāk.

Kredītam var pieteikties tiešsaistē (internetā) pāris minūtēs un lēmums par Jūsu kredīta izsniegšanu tiks pieņemts gandrīz nekavējoties. Ja ātrais kredīts tiek apstiprināts, nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas kontu īsā laikā, vai pat pāris minūšu laikā atkarībā no kredīta devēja.

Jums nevajadzēs pa pastu vai faksu sūtīt neskaitāmus dokumentus, kā arī no Jums netiks prasīts milzīgs daudzums citas šķietami nevajadzīgas informācijas, lai varētu pieteikties un saņemt ātro kredītu.

Ātrie kredīti ir pieejami teju visiem

Vairums bankas kredīti ir domāti lieliem naudas kredītiem, līdz ar to bankas ir piesardzīgas, kam nauda tiek aizdota.

Pie ātro kredītu devēja Jūs kredītu varēsiet saņemt, neskatoties uz Jūsu ienākumiem, jo vairums vispār nepieprasa darba vietu un ienākumus, lai varētu saņemt ātro kredītu. Jūs varat redzēt salīdzināšanas tabulā, kuri ātro kredītu devēji izsniedz ātro kredītu bez darba vietas. Kredīta apstiprinājums nekad nav garantēts, bet ātro kredītu devēji garantē, ka katrs pieteikums tiks izskatīts individuāli un apstiprināto ātro kredītu attiecība ir diezgan augsta.

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu ātrais kredīts iepriekš ir atteikts, Jūs varat vienmēr mēģināt pieteikties no jaunu.

Lai pieteiktu ātro kredītu, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam, jādzīvo Latvijā, jābūt tīrai kredītvēsturei un personīgajam bankas kontam.

Ātrie kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma.

Lai saņemtu kredītu, vairums bankas prasīs no Jums sava veida garantiju. Tas nozīmē, ja Jūs nepildiet maksājuma saistības, tad, piemēram, Jūsu māja vai mašīna var tikt atņemta.

Ātrie kredīti tiek izsniegti bez nodrošinājuma, kas nozīmē, ka Jums nav nepieciešams galvotājs kredīta saņemšanai. Tādējādi pat, ja Jums nepieder māja vai mašīna, Jūs vienalga variet pretendēt uz ātro kredītu saņemšanu.

Atbildīga aizņemšanās

Svarīgi apsvērt savas iespējas atdot, pirms aizņematies.   

Ja ātrais kredīts tiek atmaksāts laikā, tad Jums netiks aprēķināti soda procenti vai papildus maksa par kredīta atmaksas kavēšanu. Ja rodas problēmas ar naudas atmaksu, tad pagariniet ātrā kredīta atmaksas termiņu, kas ir daudz lētāk, nekā atmaksāt visu summu vienā maksājumā.