Archive for November 16th, 2012
Ātrais kredīts bez maksas Friday, November 16th, 2012

Ja Jūs esat nolēmuši aizņemties ātro kredītu internetā, tad Jums vajadzētu izvēlēties ātro kredītu bez maksas. Ātrais kredīts bez maksas ir lētākais piedāvājums, jo atmaksas brīdī jāatmaksā tikai tāda summa, kāda tika paņemta. Šo kredītu var saņemt tikai tie Latvijas republikas iedzīvotāji, kuri aizņemas pirmo reizi no kredīta devēja, kurš izsniedz pirmo kredītus bez maksas.

Bezmaksas kredīta devēji

Bezmaksas kredīta devēji

Šādi bezmaksas kredīta devēji ir vairāki, kas nozīmē, ka viens klients var saņemt vairākus pirmos kredītus bez maksas.

Kas var aizņemties ātro kredītu bez maksas

  • Jauns klients (pie kredīta devēja, kurš piedāvā bezmaksas kredītu);
  • Nevainojama kredītvēsture (bez pārkāptām parādsaistībām);
  • Vecums (sākot no 18 līdz 75 gadiem);
  • Bankas konts un mobilais telefons (Lai kredīta devējs varētu aizdot naudu);

Mums visiem tā ir sanācis. Atgadās kas tāds, kam neesam gatavi un, lai situāciju atrisinātu, mums līdz nākamajai algas dienai vai ienākumiem ir nepieciešams papildus finansiālais atbalsts. Ja nezināt, kā tiksiet galā – pastāv risinājums. Jūs varat saņemt ātro kredītu bez maksas, lai novērstu ārkārtas naudas problēmas.

Ātro kredītu priekšrocības

Saukti par ātrajiem kredītiem vai īstermiņa aizdevumiem, šī tipa aizdevumiem nav nepieciešama ķīla un galvojums. Ātro īstermiņa kredītu var saņemt pavisam vienkārši, jo ir tikai dažas pašsaprotamas prasības, kuras vērtē kredīta devējs.

Vēl viena ātro kredītu priekšrocība ir ātrums, kādā Jūs saņemsiet naudu savā bankas kontā. Kamēr bankai vai cita veida kreditoram būs nepieciešamas vairākas dienas, lai noteiktu, vai tas var Jums aizdot savu naudu, ātro kredītu devēji parasti to veiks 10 līdz 20 minūšu laikā, un, kolīdz Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, naudas summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu.

Šī ir viena no ātro kredītu priekšrocībām. Ātrums, kādā lēmums tiek pieņemts un līdzekļi tiek izsniegti  kredīta apstiprinājuma gadījumā, ļaujot Jums ātri atrisināt izveidojušos finansiālo ārkārtas situāciju. Šis ātrums attiecināms arī uz kredīta atmaksu. Ātro kredītu nepieciešams parasti atmaksāt 30 dienu laikā, lai gan liela daļa kredītu devēji, it īpaši populārākie ātro kredītu pakalpojumu sniedzēji, var piedāvāt pagarināt atmaksas periodu. Pagarinājumu vajag izmantot tikai tādā gadījumā, ja ir radušās problēmas ar visas summas atmaksu!

Visu šādu kredītu devēju galvenā prasība nosaka, ka Jums ir jābūt nevainojamai kredītvēsturei, kā arī to, ka Jums jāspēj veikt aizdevuma atmaksa laikā. Nevainojama kredītvēsture – bez pārkāptām parādsaistībām un kavētiem kredīta maksājumiem. Ja nespēsiet ātro kredītu bez maksas atmaksāt, ir labāk, ka neaizņematies vispār, jo mēnesis vai izvēlētais atmaksas termiņš var paiet ļoti ātri un pirms Jūs spēsiet attapties, ātrais kredīts jau būs jāatmaksā.