Archive for November 20th, 2012
Kad interneta kredīts ir piemērots risinājums Tuesday, November 20th, 2012

Kredīts internetā ir lielisks veids, kā ātri piekļūt papildus līdzekļiem, ja esat nonācis naudas grūtībās un līdz nākamajai algas dienai vēl ir tālu. Galvenais ir paturēt prātā, ka kredīts internetā ļauj aizņemties nelielu naudas summu īsā termiņā, kas ir ievērojami mazāka par to, ko Jūs varētu saņemt, izmantojot patēriņa kredītus. Zemāk aprakstītas sešas situācijas, kurās interneta kredīts ir piemērots risinājums.

Mājsaimniecības iekārtas saplīšana

Viens no iemesliem interneta kredīta ņemšanai var būt kādas mājsaimniecības iekārtas iziešana no ierindas. Iztēlojieties sekojošo situāciju – Jūs esat četru bērnu māte, kur viens no bērniem vēl ir pavisam mazs un Jūsu veļasmašīna neslēdzas ārā. Pirmā veļas porcija sāk mazgāties, bet tad pēkšņi – programmas vidū – veļasmašīna pārstāj darboties. Jūs sazinieties ar pāris uzņēmumiem, lai uzzinātu cik maksās veļasmašīnas remonts un, lai gan tas nemaksā dārgi, Jums līdz nākamajai algas dienai vienkārši nav pietiekoši līdzekļu, lai šo remontu segtu. Līdz algas dienai vēl ir trīs nedēļas. Šajā situācijā Jūs varat pieteikties interneta kredīta saņemšanai un saņemt aizdevumu savā bankas kontā vien pāris stundu laikā.

Neplānoti rēķini

Naudas grūtībās mēs bieži vien mēdzam atlikt rēķinus uz vēlāku laiku. Bet kas notiek tad, ka esam aizmirsuši atlikt rēķinu uz vēlāku laiku un savā pastkastītē saņemam pēdējo brīdinājumu tā atmaksai. Piemēram, Jūs esat saņēmis lielu rēķinu par gāzi un nolikāt to malā, jo tobrīd Jums bija jāveic citi maksājumi. Jūs aizmirsāt par šo rēķinu un šorīt jau uz sava sliekšņa saņēmāt vēstuli ar pēdējo brīdinājumu rēķinu atmaksāt, bet līdz algas dienai vēl ir vairākas nedēļas. Šādi neplānoti rēķini ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izmanto interneta kredītus.

Lielas atlaides un tukšs bankas konts

Jūs jau ilgāku laiku esat sapņojis par vasaras brīvdienu rezervēšanu, un te pēkšņi Jūs internetā ieraugāt reklāmu, kura piedāvā pavadīt divas nedēļas Spānijā par īpaši zemu cenu. Ja Jūs varētu iemaksāt depozītu šodien, Jūs sev ietaupītu vairākus simtus latu, bet diemžēl piedāvājums beidzas jau šodien. Jūs pārbaudāt savu bankas kontu un saprotat, ka naudas nav pietiekoši. Ja vien šis piedāvājums būtu laikā, kad saņemat savu algu. Ja Jūs pieteiktos interneta kredītam un saņemtu naudu šodien, Jūs varētu iemaksāt depozītu jau tagad un kredītu  atdot savā nākamajā algas dienā.

Neparedzēti izdevumi

Patīkama satraukuma piepildīti Jūsu bērni pārnāk mājās no skolas. Klases ekskursija ir jau pēc nedēļas un viņiem nepieciešams samaksāt par ekskursiju jau līdz nedēļas beigām. Jūs pārņem izmisums, kad atskārstat, ka algas diena ir tikai pēc divām nedēļām un Jūsu bankas kontā nav pietiekoši naudas, lai šīs izmaksas nosegtu. Jūs nevēlaties apbēdināt bērnus un Jūsu vienīgā iespēja ir izmantot interneta kredītu, tādējādi, ja Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, Jūs naudu savā kontā šādu neparedzēto izdevumu segšanai saņemsiet jau šodien.

Problēmas ar auto

Jūs esat pārvietojies savā auto ar saplēstu riepu automašīnas bagāžniekā jau mēnešiem ilgi, te pēkšņi Jūs uzbraucat uz ceļa guļošai naglai un pārdurat kādu no auto veselajām riepām. Jūsu kredītkartes limits ir iztērēts, un Jums līdz algas dienai nav pietiekoši līdzekļi jaunas riepas iegādei. Diemžēl, līdz algas dienai vēl ir jāgaida. Vēl sliktāk – Jums pēc divām dienām jāsagaida lidostā savs draugs. Šajā situācijā interneta kredīti var izrādīties īsts glābējs.

Aizmirstas dzimšanas dienas vai jubilejas

Pārskatot kalendāru Jūs pamaniet, ka kāda no nākamās nedēļas dienām ir apvilkta ar sarkanu pildspalvu. Jūs lūkojaties uz to, līdz atskārstat, ka tā ir Jūsu brāļa jubileja. Jūs par to bijāt pavisam aizmirsis un Jums līdz nākamajai algas dienai ir palicis pavisam maz naudas. Tā vietā, lai justos slikti naudas trūkuma dēļ vai arī, tā vietā, lai atzītu, ka par dzimšanas dienu esat bijis aizmirsis, Jūs varat izvēlēties pieteikties interneta kredītam.