Archive for November 30th, 2012
SMS aizdevums Friday, November 30th, 2012

Neatkarīgi no tā, cik rūpīgi mēs plānojam budžetu un uzraugām tēriņus, pat vispiesardzīgākajiem cilvēkiem reizēm izbeidzas nauda. Dzīves neparedzamās situācijas (salūzusi mašīna, neplānota mājas mīluļa saslimšana vai aizmirsta dzimšanas diena) ikvienam no mums var radīt neplānotus izdevumus, kad ir nepieciešama papildu nauda.

SMS aizdevums

Šādos apstākļos var ļoti noderēt īstermiņa aizdevumi, tādi kā SMS aizdevumi. Tomēr kā jau ar visiem finanšu produktiem, arī aizdevuma ņemšana ir rūpīgi jāapsver, lai saprastu nosacījumus un gūtu skaidru priekšstatu par to, vai laikā spēsiet veikt atmaksu. Ja nē, tad labāk dodieties pie parādu konsultanta uz konsultāciju, pirms paņemat aizņēmumu un vēl vairāk noslogojat savas finanses. Ir ļoti svarīgi neaizņemties, ja zināt, ka naudu nespēsiet atmaksāt.

Tomēr, ja esat pārliecināti par savām spējām veikt atmaksu un esat pilngadīgi, tad SMS aizdevumi jums var labi noderēt – tie sniedz virkni priekšrocību, kādu nav “tradicionālajiem” aizdevumu veidiem.

Aizņemties SMS aizdevumu izdevīgāk

 Pieteikt SMS aizdevumu

Izvēlies aizdevēju, kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas, lai aizņemtos izdevīgāk. Ātrais kredīts bez maksas (tas pats SMS aizdevums) dod iespēju aizņemties ātro kredītu (ātro aizdevumu) bez procentiem un komisijas maksas par kredīta izmantošanu. Tas nozīmē, ka kredīta atmaksas brīdī būs jāatmaksā tikai paņemtā naudas summa.

Ātrs un vienkāršs reģistrēšanās process SMS aizdevumam

Pirmkārt, tiem var ļoti ātri un vienkārši pieteikties. Reģistrācijas process notiek internetā, aizpildot īsu veidlapu. Tad automātiski tiek pārbaudīta Jūsu personīgie dati un kredītvēsture, lai novērtētu, vai atbilstat prasībām un varēsiet izmantot SMS aizdevuma pakalpojumus. Nav nepieciešamības pa faksu sūtīt dokumentus, gaidīt sarunu ar speciālistu vai stāvēt rindā filiālē.

Ātra atbilde

Otrkārt, ļoti ātrā laikā jūs saņemsiet atbildi par to, vai aizdevums ir apstiprināts vai atteikts, un šī ziņa tiks nosūtīta uz jūsu mobilo telefonu.

Treškārt, aizdevums tiek piešķirts acumirklī – nosūtiet īsziņu un nauda jau dažu minūšu laikā būs Jūsu bankas kontā. Jums ne ar vienu nav nepieciešams runāt vai pildīt pieteikuma veidlapas – viss notiek acumirklī caur jūsu telefonu, izmantojot īsziņas palīdzību.

Jūs varat ņemt SMS aizņēmumus ar biežiem intervāliem, kad vien tas nepieciešams, un tādējādi jums ir drošība zinot, ka šis pakalpojums ir pieejams jebkurā brīdī, kad rodas nepieciešamība. Ņemot vērā visu iepriekšminēto, SMS aizdevumi nav paredzēti, lai risinātu ilgtermiņa finanšu problēmas, jo to procentu likmes ir augstas un tie ir paredzēti tikai īstermiņa problēmu risināšanai. Ja šis ir tas gadījums, tad citi produkti, tādi kā bankas aizdevumi tam būs vairāk piemēroti, un tādos gadījumos papildu informācijai ir vērts aprunāties ar finanšu konsultantu.

Ja jūs veiksmīgi atmaksājat SMS aizdevumu, Jūs, iespējams, pamanīsiet, ka ar katru reizi varat aizņemties arvien lielāku summu – atkarībā no aizdevēja. Aizņemieties atbildīgi, aizņemieties tikai tādu summu, kāda ir nepieciešama.