Archive for December, 2012
SMS kredīti Saturday, December 29th, 2012

SMS kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kas parasti jāatmaksā pilnā apmērā, kad tiek saņemts rēķins par kredīta atmaksu. SMS kredīts internetā bieži vien ir ātrākais un vieglākais veids, kā pieteikties un saņemt apstiprinājumu naudas aizdošanai. Būtībā šajā gadījumā aizdevējs iekasēs maksu par naudas aizdošanu un atmaksājamajā summā būs iekļauta paņemtā naudas summa un procenti par kredīta izmantošanu.

Piesakoties SMS kredītam internetā, jums būs nepieciešams aizpildīt vienkāršu pieteikšanās formu un gaidīt apstiprinājumu no aizdevēja. Aizņemoties pirmoreiz, jums būs jāveic bankas konta identifikācija, kas izmaksās no EUR 0.01 līdz EUR 0.10. SMS kredīta pieteikuma iesniegšana, izskatīšana, naudas pārskaitījumi un viss pārējais ir bez maksas. Aizņemoties pirmoreiz, jūs varat saņemt SMS kredītu bez maksas – bez procentiem. Atliek tikai izvēlēties aizdevēju, kurš piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez maksas.

SMS kredīta pieteikums notiek uz pieteikuma pamata izmantojot internetā pieejamo pieteikuma formu. Ātro kredītu var pieteikt ne tikai internetā, bet arī pa telefonu vai nosūtot SMS (SMS kredīts). Viss process ilgst vien dažas minūtes. Vienkārši ir jāaizpilda pieteikuma forma, jāpagaida dažas minūtes, līdz tiek saņemts apstiprinājums, tad ar EUR 0.01 pārskaitījumu uz aizdevēja bankas kontu jāapstiprina noteikumi, kas nozīmē, ka klients piekrīt kredīta nosacījumiem un apņemas atmaksāt SMS kredītu. Tad nauda tiek nosūtīta uz bankas kontu un aizņēmējs to var sākt izmantot pēc saviem ieskatiem. Lai pieteiktos SMS kredītam, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, kas ir liela priekšrocība daudziem cilvēkiem, kuriem aptrūkstas nauda un laiku pa laikam ir nepieciešama neliela finansiāla palīdzība. Tādējādi SMS kredīti internetā var nākt jums palīgā, ja jums ir nepieciešama nauda.

Aizņēmējiem, kam neparedzētu apstākļu dēļ steidzami nepieciešama nauda un kuri ir pietiekami pārliecināti par to, ka izvēlētajā termiņā spēs atmaksāt, nenonākot finanšu parādsaistībās, šis process ļoti ieteicams. Tik pat kā nav citu veidu kā ātri un par relatīvi nelielu samaksu saņemt kredītu, kas var palīdzēt “noturēties” līdz nākošajai algas dienai vai ienākumiem.

Ātrais kredīts internetā Monday, December 17th, 2012

Ātrais kredīts internetā ir lielisks veids, kā iegūt nepieciešamo naudu laika posmā no vienas algas līdz nākamajai. Šo naudu variet izmantot jebkādam sev tīkamam mērķim. Kredīta saņemšana ir vienkārša un ātra. Jūs variet saņemt kredītu internetā vai zvanot. Lai pieteiktos kredīta saņemšanai, jāaizpilda vienkārša pieteikuma forma – aizņems tikai dažas minūtes. Jūs variet pieteikties jebkāda lieluma kredītam no pāris latiem līdz pat 1000 un vairāk latiem. Tiklīdz būsiet apstiprināts kredīta saņemšanai, jūsu ātrais kredīts tiks izsniegts laikā no desmit līdz divdesmit minūtēm, atkarībā no aizdevēja.

Ātrais kredīts internetā Jums piedāvā iespēju saņemt naudu, kad vien tā nepieciešama, taču līdz ar kredītiem nāk arī atbildība. Tā pat kā ar viesiem kredītiem, arī Jums tiks pierēķināti procenti atkarībā no kredīta summas lieluma. Atšķirībā no parastiem kredītiem, Jūsu kredīta procentu likme būs samērā augsta. Tas galvenokārt ir tādēļ, ka Jūs saņemat īstermiņa kredītu, kuru vairāk vai mazāk jāatmaksā mēneša laikā. Tā kā tas ir īstermiņa kredīts, Jums tiek dota iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Pagarini atmaksas termiņu tikai tad, ja nevari norēķināties ar aizdevēju laikā.

Kam domāts ātrais kredīts internetā?

Ātrie kredīti internetā ir radīti, lai būtu īstermiņa risinājums negaidītām izmaksām. Tie nav paredzēti, lai aizstātu pastāvīgos ienākumus. Dēļ augstajām procentu likmēm,  ātro kredītu ņemšana var radīt situāciju, ka Jums krājas ar vien jauni parādi. Procentu likmes par vairākiem kredītiem, kurus Jums būs jāatmaksā, Jums atņems naudu, kas Jums vajadzīga izdzīvošanai un parasto rēķinu segšanai. Nepārtraukta kredītu ņemšana beigās novedīs Jūs līdz stāvoklim, kad Jums naudas vairs nebūs nemaz, un Jūs slīksiet arvien dziļāk un dziļāk parādos.

Kad neizmantot ātro kredītu?

Ātrie kredīti  internetā var tikt izmantoti nelabvēlīgi – lai veiktu vieglprātīgus pirkumus. Ir reizes, kad sirds kāro kādu konkrētu lietu, kuru esiet pamanījis pie vietējā mazumtirgotāja vai lielveikalā. Vēlāk Jūs to redzat ar atlaidi, bet Jums konkrētajā brīdī nav naudas, lai to iegādātos. Jūs saņemat ātro kredītu, lai nopirktu šo lietu, atmaksājiet to, un tad pamaniet kaut ko citu, ko sirds kāro. Šis apburtais loks var turpināties, kamēr atjēgsieties, ka cīnāties, lai samaksātu parastos ikdienas maksājumus un rēķinus.

SMS kredīts internetā Tuesday, December 11th, 2012

SMS kredīts internetā tikai 15 minūšu laikā Latvijā ir salīdzinoši jauns pakalpojums, bet tās popularitāte aizdevumu tirgū ir ārkārtīgi ātra. Ievērojams skaits cilvēku Latvijā katru gadu izmanto šī tipa aizdevumus dažādiem nolūkiem un pakalpojuma izmantošanas apjoms ar katru gadu pieaug.

Kāpēc cilvēki izvēlas aizņemties SMS kredītu?

Ātrums! SMS kredītuinternetā var saņemt tikai 10 līdz 20 minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Ērtums! SMS kredītu ir ērti un vienkārši pieteikt, jo nepieciešams tikai aizpildīt vienkāršu pieteikuma veidlapu.

Drošums! Tas ir drošs veids, kā pieteikt un saņemt kredītu, jo jebkura iesniegtā informācija tiek vērtēta, kā konfidenciāla.

Izdevīgs! Aizņemoties pirmoreiz – Jūs varat saņemt SMS kredītu bez maksas – atmaksā aizdevējam tik, cik aizņēmies. Pirmais kredīts bez maksas – bez procentiem un komisijas maksām.

Pieteikt SMS kredītuPiesaki SMS kredītu šeit – izdevīgāk!

Internetā iesniegtos pieteikumus vairums aizdevēju apstrādās tikai 15 minūšu laikā. SMS kredītu internetā iespējams pieteikt 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Potenciālie aizņēmēji saņems gandrīz tūlītēju atbildi savam pieteikumam un pieprasītā summa tiks ieskaitīta aizņēmēja bankas kontā tajā pašā vai nākamajā dienā.

Pirmais solis piesakot SMS kredītu

Pirms piesakieties SMS kredītam internetā vai cita veida īstermiņa aizdevuma saņemšanai, vispirms salīdziniet visus aizdevējus (šeit), lai iepazītos ar tirgus kopējo piedāvājumu. Salīdzinot aizdevējus, Jūs aizņemsieties daudz ātrāk, ērtāk un lētāk.

Ikviens no mums laiku pa laikam saskaras ar finansiālām grūtībām, bet pirms pieņemat lēmumu par pieteikšanos SMS kredītam vai cita aizdevuma veida saņemšanai, Jums jābūt pārliecinātam, ka varēsiet to atmaksāt. SMS kredīti internetā vai citi īstermiņa aizdevumi var būt noderīgi ikvienam, kurš nonācis īslaicīgās finansiālās grūtībās. Ja finansiālās grūtības ir daudz nopietnākas, neizmantojiet SMS kredītus, jo tie var radīt tikai lielākas problēmas.