Archive for January, 2013
MiniCredit ātrie kredīti Friday, January 25th, 2013

Minicredit aizdod ātro kredītu par summu līdz EUR 500. Ātro kredītu var aizņemties līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Aizņemoties pirmoreiz, pirmais kredīts līdz 300 eiro bez procentiem.

Saņemt ātro kredītu 

Paņemt MiniCredit ātro kredītu

Minicredit ir izsniegta speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Piesaki MiniCredit ātro kredītu jau tagad un saņem ātru, ērtu un drošu ātro kredītu tikai dažu minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Kas var aizņemties no MiniCredit?

 • Latvijas Republikas pastāvīgi iedzīvotāji
 • Vecumā no 20 līdz 72 gadiem
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi
 • Ar oficiāliem un pastāvīgiem ienākumiem

Lai saņemtu MiniCredit ātro kredītu, nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasts. Aizņemoties pirmoreiz, nepieciešams pabeigt reģistrāciju – pārskaitot EUR 0.01 uz MiniCredit bankas kontu.

Ātro kredītu iegūšana internetā no MiniCredit aizdevēja ir labs veids, kā iegūt papildus naudu, kad tas nepieciešams, ja rodas iztrūkums neparedzētā situācijā. Lielākā daļa var iegūt ātros kredītus, neatkarīgi darba vietas. Kurš gan negribētu šāda veida ērtības? Nav nepieciešams staigāt uz bankām un gaidīt apstiprinājumu. MiniCredit piedāvā šo pakalpojumu, un viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa internetā, kurā jāievada personīgā informācija.

Kāpēc aizņemties no MiniCredit?

 • Pirmais kredīts bez procentiem;
 • Maksimāli ērta pieteikšanās;
 • Atmaksas termiņa pagarināšana;
 • Profesionāla apkalpošana;

Kamēr MiniCredit ātrie kredīti internetā bez ķīlas var palīdzēt laikā, kad piemeklējušas nepatikšanas, tiem ir arī savi mīnusi. Kritiķi apgalvo, ka aizdevēji mērķē uz jaunākiem pieaugušajiem un nabadzīgajiem iedzīvotājiem, kam nav ne jausmas par to, kam viņi piekrīt. Procentu likmes ir augstas, bet atmaksas termiņš ir īss – galvenie ātro kredītu trūkumi. No otras puses – ātrie kredīti ir īstermiņa risinājums un ir pašsaprotami, ka procentu likmes ir augstas. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti nav domāti ilgtermiņa risinājumiem. Ilgtermiņa risinājumiem ir domāti patēriņa un cita veida kredīti, kuriem ir zemas procentu likmes. Pirms piesakieties MiniCredit ātrajam kredītam, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt un aizņemieties tad, kad tas tiešām ir nepieciešams.

SohoCredit ātrie kredīti Wednesday, January 23rd, 2013

Lai saņemtu SohoCredit ātro kredītu, Tev ir jāreģistrējas vai jāielogojas savā lietotāja profilā – tas aizņems mazāk kā vienu minūti. Tikai reģistrētie lietotāji var saņemt SohoCredit ātro kredītu līdz EUR 425 uz termiņu līdz 30 dienām.

Pieteikt SohoCredit ātro kredītu 

Paņemt SohoCredit ātro kredītu

Piesaki SohoCredit ātro kredītu internetā vai nosūtot SMS pieprasījumu kredīta saņemšanai. Kad ātrais kredīts ir pieteikts internetā vai nosūtot SMS, SohoCredit pieņems lēmumu par kredīta izsniegšanu tikai dažu minūšu laikā.

Kas var saņemt ātro kredītu no SohoCredit?

SohoCredit ātro kredītu var saņemt:

 • Latvijas Republikas iedzīvotāji;
 • Vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
 • Ar darba vietu vai regulāriem ienākumiem;
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi.

Tāpat būs nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasts. Ātro kredītu var saņemt tikai bankas konta īpašnieks. Ja esi jauns klients, tad būs jāveic bankas konta identifikācija – pārskaitot vienu santīmu uz SohoCredit bankas kontu. Ātro kredītu var saņemt gan pilsoņi, gan nepilsoņi ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju, kas dod iespēju uzturēties un strādāt Latvijas Republikā.

Kam pievērst uzmanību piesakot ātros kredītus

Pārliecinieties, ka esat iepazinies ar kredīta sniedzēja noteikumiem un nosacījumiem. Līgumam ir jābūt rakstveidā, un ir svarīgi izlasīt visu dokumentu pirms pieteikšanās ātrajam kredītam, lai neskaidrību gadījumā varētu sazināties ar aizdevēju. Ja šie nosacījumi nav pieņemami, meklējiet citu aizdevēju.

Elastīgums ir viena no pievilcīgākajām ātro kredītu īpašībām. Aizņēmēji var pagarināt atmaksas datumu. Lai gan tas ir liels atvieglojums, kad aizņēmējs atrodas patiešām saspringtā situācijā, tas var sniegt viltus drošības sajūtu. Procentu maksājumi sakrājas un padara mazo aizdevumu par lielu atbildību. Tāpēc, izmantojiet šo iespēju ar īpašu rūpību.

Kad pieteikt SohoCredit ātro kredītu

Ir viegli iztukšot personīgos iekrājumus šodienas ekonomiskajos apstākļos. Vajag tikai vienu attālināti katastrofālu notikumu, lai izraisītu cilvēka finansiālo sabrukumu. Ja persona nokavē pāris darba dienas mēneša beigās, bez naudas ietaupījumiem, pēkšņi īres maksa, kas parasti ir viegli nomaksājama, var kļūt par slogu. Ja kaut kas sabojājas cilvēka mājā un ir vajadzība to nomainīt, dažreiz jārīkojas ātrāk nekā vēlāk. Ja ūdens sildītājs, piemēram, izjūk un sāk tecēt, iespējams, nav laba ideja gaidīt pāris algas dienas, lai ietaupītu jauna ūdens sildītāja iegādei. Līdz tam laikam, māja varētu applūst un tiktu nodarīts būtisks kaitējums.

Kad notiek sliktas lietas, ir jārīkojas ātri. Ja personai nav nekādu naudas rezervju, kā lai to izdara? SohoCredit ātrie kredīti ir labs veids, lai novērstu šo plaisu. Ātrais kredīts ir aizdevums, parasti no EUR 50 līdz EUR 3000, ko persona var saņemt uz laiku, lai atrisinātu pēkšņi radušos finanšu problēmu. Ātrie kredīti parasti ir jāatmaksā nedēļas līdz mēneša laikā no to izmaksas, un, ja tas ir absolūti nepieciešams, cilvēks bieži vien var atlikt aizdevumu, ja tie nespēj atmaksāt visu naudu uzreiz. SohoCredit ātrie kredīti ir lielisks veids, kā izkļūt no strauji radušās finansiālas problēmas, un, kamēr tie tiek izmantoti atbildīgi, tie ir vērtīgs ierocis, kas atrodams cilvēka finanšu arsenālā.

SohoCredit

GreenCredit ātrie kredīti Monday, January 21st, 2013

GreenCredit aizdod ātro kredītus līdz EUR 425, bet pirmais kredīts līdz EUR 300 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā tikai paņemto summu. Aizņemoties, piemēram, EUR 150 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 150. Lai saņemtu ātro kredītu, reģistrējies vai ielogojies lietotāja kontā, izvēlies kredīta summu un saņem naudu!

Saņemt GreenCredit ātro kredītu

Paņemt GreenCredit ātro kredītu

Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā. Kredīta pieteikuma izskatīšana ir bez maksas. Nauda tiks pārskaitīta uz Tavu reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu.

Kam domāti ātrie kredīti internetā

GreenCredit ātrie kredīti internetā ir alternatīva iespēja, kas piedāvā palīdzību, saskaroties ar pēkšņu ekonomisku krīzi vai neparedzētiem izdevumiem. Tomēr, pirms izmantot šo iespēju, ir svarīgi ņemt vērā kredīta izdevumus un nosacījumus, nemaz nerunājot par citām alternatīvām, kas var būt Jums pieejamas.

Ātrie kredīti internetā nav domāti esošo ienākumu palielināšanai. Tas nav ilgtermiņa risinājums. Ja Jūs atrodaties situācijā, kad Jūs pirms algas dienas vai ienākumiem piesakāties īstermiņa ātrajam kredītam katru mēnesi, Jums vispirms jāizvērtē pašreizējie tēriņu paradumi. Vai Jūs vēlaties tērēt naudu neparedzētā situācijā vai tā ir tikai Jūsu iegriba? Vai tas varētu pagaidīt? Sagatavojiet ikmēneša budžetu un pieturieties pie tā. Iekrājiet tik daudz naudas, cik vien iespējams, lai Jums būtu pietiekami daudz līdzekļu neparedzētiem dzīves gadījumiem. Paturiet prātā, ka ātrie kredīti nav dāvana. Jums nepieciešams atmaksāt ātros kredītus ar papildus procentiem (izņemot pirmo kredītu bez procentiem), kā arī citām saistītām izmaksām, ja tādas ir.

Kas var aizņemties no GreenCredit aizdevēja?

Lai saņemtu GreenCredit ātros kredītus:

 • jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem;
 • nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādu saistību pārkāpumi;
 • nepieciešams konts vienā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Ja plānojat pieteikties GreenCredit ātrajam kredītam, Jums jābūt iespējai to atmaksāt līdz norādītajam datumam.  Par termiņā neveiktu maksājumu (ja atmaksas datums nav pagarināts) tiek aprēķināts līgumsods no neatmaksātās, aizdevuma līgumā noteiktās summas. Tātad, ja neesat uzmanīgi, Jūs varētu maksāt lielu naudu par neapdomīgi paņemtu ātro kredītu. Pat ja Jums izmisīgi nepieciešama nauda, Jums nepieciešams izplānot, kā atmaksāsiet ātro kredītu. Tātad, ja vien tas nav ārkārtas gadījums, labāk iztikt bez kredīta. Tāpat GreenCredit sniedz iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Atmaksas termiņu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana jāmaksā avansā

LatCredit ātrie kredīti Sunday, January 20th, 2013

LatCredit aizdod ātros kredītus summā līdz EUR 500 uz atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja nepieciešams atmaksas termiņu var pagarināt. Pirmajā reizē var aizņemties no 50 līdz 250 eiro. Pirmais kredīts līdz EUR 250 tiek aizdots bez procentiem – bez procentiem, bez komisijas. Aizņemies ātro kredītu no LatCredit un atmaksā tik, cik aizņēmies.

Aizņemties ātro kredītu no LatCredit

Paņemt LatCredit ātro kredītu

Reģistrējies, piesakies un saņem naudu – bez procentiem un komisijas, jo pirmais kredīts tiek aizdots bez procentiem tikai 15 minūšu laikā.

Kam LatCredit aizdod ātro kredītu?

LatCredit ātro Kredītu varat saņemt:

 • LR pastāvīgie iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi);
 • vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
 • ar deklarētu dzīvesvietas adresi LR;
 • ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu un bankas kontu;
 • ar nevainojamu kredītvēsturi;
 • ar regulāriem ienākumiem.

Tik ļoti nepieciešamo naudas līdzekļu iegūšana vairs nesagādā galvassāpes. Mēs visi esam gājuši cauri kredīta pieteikumiem ar bezgalīgu dokumentu aizpildīšanu, pārrunām un gaidīšanu, kas jāizcieš, lai atvieglotu naudas plūsmas problēmas. Tajā bija iesaistīti tik daudz un dažādi procesi un tik daudzu līmeņu apstiprināšana. Mūsdienās, lietas ir atvieglojušās. Sakarā ar tirgus nepieciešamību, tagad ir vietas, kur viegli saņemt pieejamu kredītu – LatCredit ātro kredītu.

Pieejams kredīts ir tāds aizdevums, kas piedāvā pieņemamas procentu likmes un atmaksas nosacījumus, ko aizņēmējs var viegli izpildīt. Piedevām, LatCredit ātrie kredīti neaizņem dienas vai pat nedēļas, lai tiktu apstiprināti. 2008. gadā, valsts ekonomika strauji pasliktinājās. Darba vietas izsīka, iespējas samazinājās, un daudzas ģimenes smagi cieta. Mājokļu cenas kritās, atstājot daudzus ļaudis ar mājokļu kredītiem, kas nebija to izmaksu vērti. Tiesību zaudēšana uz īpašuma ķīlu kļuva par iespēju, nevis kaut ko neiespējamu. Katrs Latvietis juta dzēlienu, tādā vai citā veidā. Ja nepieciešama tūlītēja palīdzība (īstermiņa), tad LatCredit ātrie kredīti var būt viens no risinājumiem, ko der izskatīt, kad nauda nepieciešama steidzami.

Kāpēc pieteikties LatCredit kredītam?

 • Pirmais kredīts bez procentiem;
 • Atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja;
 • Akcijas;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam;
 • Pirmstermiņa atmaksa.

Tomēr, tā kā šie aizdevumi ir galvenokārt ātrie kredīti īstermiņa vajadzībām, tie parasti nāk ar augstākām procentu likmēm un atmaksas periods ir salīdzinoši īsāks. Tas ir iemesls, kāpēc tie piemēroti tikai nelieliem naudas aizdevumiem no EUR 50, līdz EUR 1000, EUR 1500, vai summu, ko aizņēmējs var atļauties atmaksāt ļoti īsā laikā. Lielākā daļa no šiem aizdevumiem ir jāatmaksā līdz 30 dienu laikā no brīža, kad tie tiek saņemti. LatCredit ātrie kredīti tiek izsniegti uz laiku no 7 līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām.

ViaSMS ātrie kredīti Thursday, January 17th, 2013

Ātrie kredīti līdz 500 eiro, atmaksas termiņš līdz 30 dienām un atmaksas termiņa pagarināšana par 7, 14 vai 30 dienām. Šādu ātru, ērtu un drošu ātro kredītu piedāvā viens no populārākajiem Latvijas ātro kredītu aizdevējiem – ViaSMS.

Aizņemties ātro kredītu no ViaSMS:

Paņemt ViaSMS ātro kredītu

Reģistrējies jau tagad, lai saņemtu ātro kredītu. Reģistrējies un pirmais kredīts Tev tiks izsniegts bez procentiem. Pirmo kredītu bez procentiem līdz EUR 250 var saņemt tikai aizņemoties pirmoreiz. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā tikai pamata summu – bez procentiem.

Kas var saņemt ViaSMS ātro kredītu?

ViaSMS ātro kredītu var saņemt:

 • Latvijas Republikas iedzīvotāji;
 • Vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi;

Tāpat ir nepieciešams bankas konts, mobilais telefons, e-pasts un EUR 0.01 bankas kontā, lai varētu pabeigt reģistrāciju jeb identificēt bankas kontu. Bankas kontu nepieciešams identificēt tikai vienu reizi, bet aizņemoties atkārtoti – bankas kontu nevajag identificēt.

Lēmums, vai pieteikties ātrajiem kredītiem internetā, ir jāpieņem Jums. Tie tika izveidoti, lai palīdzētu Jums, kad tas nepieciešams. Tas ir labākais risinājums tiem, kas nevar aizņemties no bankām, un kuru rēķini ir jāapmaksā steidzami. Ja Jūs uzskatāt, ka plusi atsver mīnusus, tad piesakieties pie ViaSMS vai cita aizdevēja. Paturiet prātā – saņemiet ātro kredītu tikai tad, kad jūs neredzat citu iespēju, un nekad neaizņemieties vairāk, nekā Jūs varat atļauties atmaksāt.

Izskatot visbiežākās patērētāju sūdzības, Jūs varat viegli izvairīties no tām, veicot dažus pasākumus, lai aizsargātu sevi.

Pirmkārt, pārliecinieties, ka Jums ir izveidotas maksājumu iespējas, kas vislabāk atbilst jūsu atmaksas vajadzībām. Ja Jums, liekas, ka Jūs varētu atmaksāt ViaSMS ātro kredītu agrāk, dariet to agri jūsu ātrā kredīta atmaksas termiņa sākumā, lai, ja tāda iespēja rodas, Jūs varētu izvairīties no pievienotiem procentu maksājumiem.

Otrkārt, Jums vajadzētu darīt visu iespējamo, lai izvairītos no kavējumiem. Daži aizņēmēji ieplāno maksājumu pāris dienas pēc paredzētās atmaksas dienas, lai nodrošinātu, ka viņiem ir nauda, ko atmaksāt aizdevējam.

Visbeidzot, ja Jūs domājat, ka Jums būs nepieciešama papildu palīdzība pieteikšanās procesā, piesakieties pa tālruni, lai, ja Jūs sastopaties ar problēmu, Jums būs iespēja iegūt klientu apkalpošanas centra atbalstu. Jāpiebilst, ka ViaSMS aizdevēja priekšrocība ir tā, ka jebkurš klients var saņemt profesionālu apkalpošanu.

Kāpēc izmantot ViaSMS ātros kredītus?
 • Iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā;
 • Pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem;
 • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam;
 • Iespējams pagarināt atmaksas termiņu;

ViaSMS ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai LR. Tas ļauj aizņemties ātro kredītu ātri, ērti un droši.