Archive for January 6th, 2013
SMS kredīts no 18 gadiem Sunday, January 6th, 2013

SMS kredītu piedāvā teju visi īstermiņa kredīta sniedzēji, bet SMS kredītu no 18 gadiem piedāvā tikai daži īstermiņa kredīta sniedzēji. SMS kredīts no 18 gadiem – ātrais kredīts internetā, kas dod iespēju aizņemties vienkārši ar SMS palīdzību.

SMS kredīts no 18 gadiem

Cik izdevīgu SMS kredītu var saņemt no 18 gadiem?

Tas ir ātrs, ērts, drošs un izdevīgs kredīta veids, jo arī SMS kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi. Jums ir iespēja saņemt ātro SMS kredītu no 18 gadiem līdz pat 200 latiem – bez procentiem un komisijas. Tāpat SMS kredīts ir bez ķīlas, bez galvojuma un apgrūtinošām prasībām.

Kas var saņemt kredītu:

  • Latvijas iedzīvotāji;
  • Vecumā no 18 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi;
  • Aizdevēja mājas lapā reģistrēti lietotāji;
  • Ar savu bankas kontu, e-pastu un mobilo telefonu;

Daļa Latvijas aizdevēju izvirza prasību – darba vieta vai regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt SMS kredītu. Ja Jums nav darba vietas vai regulāri ienākumi, tad tā arī nav problēma, lai saņemtu SMS kredītu no 18 gadiem.

Cik lielu SMS kredītu var aizņemties?

Tas ir atkarīgs no izvēlētā Latvijas aizdevēja, cik lielu SMS kredītu var aizņemties. Pirmajā reizē visbiežāk var aizņemties līdz Ls 150, bet retāk līdz Ls 200. SMS kredītu no 18 gadiem iespējams saņemt līdz Ls 200 bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi.

Parasti SMS kredīts tiek izsniegts līdz nākamajai algas dienai, bet ne vienmēr tiek prasīta darba vieta vai regulāri ienākumi, lai varētu pieteikties un saņemt SMS kredītu.  Tādējādi vairums šādu aizdevumu tiek izsniegti uz periodu no 1 līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 30 dienām. Ja netiek pārkāpti līguma nosacījumi un kavēti kredīta maksājumi, tad SMS kredīta atmaksas termiņu var pagarināt tik reizes, cik nepieciešams.

Kā notiek SMS kredīta saņemšana?

SMS kredīts no 18 gadiem

SMS kredīta aizdevējs izsniedz kredītu aizņēmējam, pārskaitot to uz bankas kontu, nekavējoties pēc tam, kad stājies spēkā kredīta līgums (ar brīdi, kad SMS kredīta aizdevējs ir pieņēmis lēmumu par SMS kredīta piešķiršanu). Ar pārskaitījuma veikšanas brīdi uzskatāms, ka aizņēmējs ir saņēmis SMS kredītu.

SMS kredītus un citus īstermiņa aizdevumus parasti izmanto cilvēki, kas nonākuši īstermiņa finansiālās grūtībās. Šāda tipa kredītu summas svārstās no Ls 5 līdz pat Ls 1000 un vairāk. Šie kredīti ir alternatīva Bankas aizdevumiem, kuriem piesakoties, Jums būtu nepieciešams atbildēt uz virkni jautājumiem, kā arī sniegt sīku savas personīgās un finansiālās informācijas izklāstu. SMS kredīti un cita veida īstermiņa aizdevumi var tikt izmantoti gandrīz jebkuram nolūkam. Viens no biežākajiem to izmantošanas veidiem ir ar automašīnu vai mājsaimniecības iekārtu saistīto remonta izmaksu segšanu, tādējādi izvairoties no citām izmaksām, kas saistītas ar negaidītu rēķina apmaksas kavēšanu.