Archive for April, 2013
Atbildīga aizņemšanās Wednesday, April 17th, 2013

Vajag aizņemties atbildīgi… to mēs visi esam dzirdējuši, tomēr neviļus rodas jautājums – ko tas īsti nozīmē? Visdrīzāk, ka tas ir atkarīgs no katra cilvēka paša, un katrs dziļi sirdī saprot, kā īsti vajag aizņemties atbildīgi. Tāpēc šajā rakstā apskatīsim to, kā cilvēkiem atbildīgi aizņemties palīdz valsts un paši kredītdevēji. Tiek apskatīts tikai ātro kredītu aspekts.

Kā kredītdevēji stimulē atbildīgu aizņemšanos?

Nebanku kredītdevēji pēdējā laikā ir aktīvi reaģējuši uz korekcijām – to var saukt arī par iejaukšanos – ātro kredītu tirgū, ko ar likumdošanu taisās ieviest valsts. Kredītdevēji masveidā ir pievērsušies kam tādam, ko var uztvert gan kā PR kampaņu, gan kā klientu aizsargāšanu, liekot viņiem aizņemties atbildīgi. Lielākā kredītdevēju asociācija Latvijā – LNKA (Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija) – ir ķērusies pie vairākiem risinājumiem, kā palīdzēt klientiem atbildīgi aizņemties:

 • Aizdevumus vairs neizsniedz personām, kas nav sasniegušas 20 gadu vecumu;
 • LNKA biedri savā starpā kopš 2013. gada 1. aprīļa apmainās ar klientu maksājumu datiem ar mērķi labāk izvērtēt to maksātspēju;
 • Grūtībās nonākušie klienti var ar asociācijas palīdzību pakāpeniski atdot parādus;
 • Līgumsoda summa nedrīkst pārsniegt 100% no parāda;
 • Izstrādāts “kredīta liegums”, kad kredītņēmējs var vērsties asociācijā, lai tam noteiktā periodā neizsniedz ātro kredītu (“kredītu ampula”);
 • Izstrādāti atbildīga ātro kredītu mārketinga standarti.

Ar šo informāciju detalizētāk varat iepazīties LNKA jaunumu lapā. Jāpiebilst, ka asociācijā nepiedalās visi ātro kredītu sniedzēji, taču to tirgus daļa pārsniedz 80%, tāpēc ir liela iespēja, ka tajā ir arī jūsu kredītdevējs.

Kā kredītņēmējus aizsargā valsts?

Pašlaik vienīgais, ko nozares regulācijai ir izdarījusi valsts, ir… liegums strādāt nebanku kredītdevējiem bez licences. To ieviesa 2011. gadā ar mērķi noregulēt tirgu, par kuru līdz 2013. gadam Ekonomikas Ministrija, šķiet, aizmirsa. Taču tagad, iespējams, dažādu tautas un mediju iniciatīvu iespaidā, valsts atkal ķērusies pie nozares regulācijas. Sekojošos ierobežojumus kredītdevēju darbībai varam gaidīt, iespējams, pirms šī gada Jāņiem:

 • Nevarēs piesaistīt kredītņēmējus ar dāvanām;
 • Noteikta maksimālā procentu likme;
 • Ieviests kredītdevēju darba laiks;
 • Noteikti reklāmas standarti (reklāma nevarēs radīt iespaidu, ka kredīts ir bez riska vai bez maksas);
 • Iespējams, nozares regulēšana tiks nodota Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) pārziņā, kura pašlaik uzrauga arī bankas.

Acīmredzot Ekonomikas Ministrija ir sarosījusies un patiešām vēlas izmainīt ātro kredītu tirgu uz labo pusi. Vai tas notiks nesāpīgi, vai ar tādu joni, ka drīz vien no sarunvalodas pazudīs vārdu salikums “ātrais kredīts” – to neviens nezina. Taču skaidrs ir tas, ka atbildīgi aizņemties drīz vien būs spiesti ne tikai LNKA kredītņēmēji, bet visi valsts iedzīvotāji.

Ātrais kredīts bez bankas Thursday, April 11th, 2013

Ātrais kredīts no privātajiem aizdevējiem dod iespēju aizņemties bez bankas starpniecības tikai dažu minūšu laikā. Ātrie kredīti internetā no privātajiem aizdevējiem ir kļuvuši ļoti populāri. Ja cilvēks ir iestrēdzis jebkāda veida finanšu nepatikšanās, viņš var viegli pieteikties kredītam, kas sniegs vajadzīgo palīdzību. Ātrais kredīts bez bankas tādējādi ir ļoti ērts risinājums. Pēc kredītu ieviešanas internetā, cilvēkiem ir ļoti viegli tiem pieteikties.

Pieteikties ātrajam kredītam

Saņemt ātro kredītu

Ātrais kredīts internetā bez maksas ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuri cieš no naudas trūkuma. Mūsdienās visi kredītu veidi ir pieejami internetā visiem iespējamiem mērķiem. Ja persona vēlas ieguldīt, iegādājoties jaunu māju vai automašīnu, lai finansētu ārvalstu izglītību vai nauda nepieciešama vienkāršām vajadzībām, piemēram, lai segtu nelielas sadzīves un biroja izmaksas, medicīnas rēķinus u.c., ikviens var viegli pieteikties ātrajam kredītam.

Kāpēc pieteikt ātro kredītu

 • Pieteikuma izskatīšana tikai dažas minūtes;
 • Naudas saņemšana bankas kontā tikai 15 minūšu laikā;
 • Iespēja saņemt pirmo kredītu bez maksas;
 • Ērta atmaksas termiņa pagarināšana;
 • Lielisks īstermiņa risinājums nelielām vajadzībām.

Ātrais kredīts internetā ir ļoti ērts, komfortabls, un ikvienam ir iespēja piekļūt šim kredītam, izmantojot internetu. Tas padara naudas kredītu procedūru ļoti vienkāršu un ātru, jo nav nepieciešams aizpildīt dažādus līgumus vai iesniegt svarīgus dokumentus.

Internetā klienti var saņemt labākos dažādu aizdevumu piedāvājumus. Internets ļauj ikvienam viegli veikt noderīgu pētījumu pirms pieteikšanās konkrētam aizdevumam. Tas ļauj aizņēmējam salīdzināt procentu likmes, kas jāmaksā dažādiem aizdevējiem. Tādā veidā var izvēlēties labāko piedāvājumu. Tas ir ļoti svarīgi, lai pretendents izlasītu visus noteikumus un nosacījumus, ko piedāvā aizdevējs. Tiklīdz pretendents atrod īsto aizdevēju, viņam ir jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa, kurā jāievada personīgā informācija, piemēram, vārds, adrese, informācija par dzīves vietu utt. Šī veidlapa tiek nosūtīta aizdevējam, kas to apstiprinās. Kad visas detaļas tiek pārbaudītas un, ja pretendents ir tiesīgs iegūt ātro kredītu internetā bez bankas, aizdevējs to apstiprina. Nepieciešamā naudas summa tad tiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu.

Ātrais aizdevums Sunday, April 7th, 2013

Ar ātro aizdevumu palīdzību klienti var saņemt līdz pat 1000 un vairāk latiem lielu summu, kas ir pietiekama, lai risinātu visas steidzamākās finanšu problēmas. Ātrais aizdevums ir ļoti populārs Latvijas Republikā, jo tas ne tikai palīdz tik galā ar spiedīgajām finansiāla rakstura vajadzībām, bet arī uzlabot jūsu finansiālo stāvokli.

Saņemt ātro aizdevumu tagad

Saņemt ātro aizdevumu

Ja vēlaties aizdevumu saņemt visērtākajā veidā, tad tam vislabāk pieteikties internetā. Ātro aizdevumu var saņemt ne tikai internetā, bet arī nosūtot SMS, dodoties uz pastu vai piesakoties citā veidā, ja tādu piedāvā izvēlētais aizdevējs. Ir daudz aizdevēju, kas internetā piedāvā ātros aizdevumus uz salīdzinoši zemām procentu likmēm un ļoti saistošiem atmaksas nosacījumiem. Galvenais, veiciet sistemātisku analīzi, lai turētu roku uz pulsa un noslēgtu labu aizdevuma darījumu. Faktiski jums ir rūpīgi jāizvērtē aizdevuma noteikumi un nosacījumi, jo tādā veidā jūs sevi pasargāsiet no iespējamām problēmām nākotnē.

Kas ir ātrais aizdevums

Ātrais aizdevums, kas ir īstermiņa kredīts, ir paredzēts tiem, kam steidzami nepieciešama nauda, lai risinātu nelielas finansiālas problēmas. Šie finanšu palīdzības veidi tiek uzreiz apstiprināti un ļoti īsā laikā tiek piešķirti tiem, kas nonākuši neapskaužamā finanšu situācijā. Tādējādi bez jebkādām problēmām ir iespējams stāties pretī finanšu problēmām. Attiecīgi aizdevēji ātros aizdevumus piedāvā, lai palīdzētu cilvēkiem, kas nonākuši neapskaužamā finansiālā situācijā. Netiek prasīta ķīla, jo aizdevēji vairāk ir vērsti uz to, lai palīdzētu aizņēmējiem apmierināt dažādas viņu finansiālās vajadzības.

Kas var saņemt ātro aizdevumu

Ātrais aizdevums tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgiem iedzīvotājiem. Tiek prasīta nevainojama kredītvēsture un vismaz 18 vai vairāk gadi. Atsevišķi aizdevēji pieprasa darba vietu vai regulārus ienākumus, lai varētu saņemt ātro aizdevumu. Ja Jums nav darba vietas, tad tā nav problēma, jo atliek tikai salīdzināt aizdevējus, kuri izsniedz ātro aizdevumu bez maksas, lai aizņemtos izdevīgāk.

Kad izvēlēties ātro aizdevumu

Bieži vien pienāk situācijas, kad kādai neparedzētai lietai ir nepieciešama nauda, bet to nevar saņemt, jo algas diena vai ienākumi ir vēl diezgan tālu. Ātrais aizdevums jums palīdzēs tieši šādās situācijās – tos ir ļoti viegli saņemt un var atmaksāt aptuveni 30 dienu laikā. Tos var izmantot neplānotu ārstēšanās izdevumu, mācību maksas vai citu rēķinu apmaksai – ir tik daudz dažādu situāciju, kad tie var labi noderēt. Tomēr galvenais to labums ir tas, ka, tā kā jūsu vajadzība ir steidzama, tad aizdevumu varat saņemt ļoti īsā laikā.

Vēl viena šo aizdevumu priekšrocība ir tāda, ka pat tad, ja Jums nav darba vietas, šis pakalpojums jums vienalga ir pieejams (atliek salīdzināt aizdevējus). Nav nepieciešamības lieki prātot, jo šim aizdevumu veidam ir daudz priekšrocību un viena no tām, ka tas nepieprasa ne ķīlu, ne galvojumu. Pieteikšanās ātrajam aizdevumiem ir patiešām vienkārša – tā notiek internetā. Lai saņemtu ātro aizdevumu nav nepieciešams pildīt un iesniegt dokumentu kaudzi, – viss, kas jums ir nepieciešams, ir iesniegt vienkāršu pieteikumu internetā.

Kas ir ātrie kredīti Tuesday, April 2nd, 2013

Ātrie kredīti ir naudas kredīti, kas parasti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgiem iedzīvotājiem, lai palīdzētu tiem tikt galā ar īslaicīgu naudas trūkumu. Laika gaitā ātrie kredīti ir ieguvuši popularitāti, kas pierāda to, ka tie ir izdevīgi. Lai pilnībā atbrīvotos no finanšu grūtībām, piesakieties ātrajam kredītam pie uzticama aizdevēja jau šodien!

Šis ir viens no īsākajiem aizdevumiem un tādēļ tam ir augstākas procentu likmes. Aizdevuma termiņš parasti ilgst līdz mēnesim. Summas, kas ir pieejamas, svārstās no Ls 5, Ls 100 un vairāk. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs neesat spējīgs atmaksāt ātro kredītu laicīgi, Jūs vienmēr varat atlikt tā atmaksu, samaksājot aizdevējam papildu maksu.

Parasti mēneša beigās lielākā daļa no mums saskaras ar daudzajiem rēķiniem, piemēram, elektrības rēķinu, telefona rēķinu, apkures rēķinu, un naudas trūkumu, lai tos samaksātu. Tas ir saistīts ar nepareizu finanšu sadali, ko iespējams uzlabot tikai ar laiku. Tajā pašā laikā, ātrais kredīts var parūpēties par visiem šiem un jebkādu ārkārtas situāciju, kas varētu rasties.

Kritēriji, lai pieteiktos šādam kredītam, ir:

1. Jums ir jābūt nevainojamas kredītvēstures īpašniekam

2. Jums ir jābūt personīgajam bankas kontam

3. Jums ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam

4. Jums ir jābūt vismaz 18 gadu vecam