Archive for December, 2013
Kredīts bez ķīlas Friday, December 27th, 2013

Jūs jau šodien variet saņemt kredītu bez ķīlas. Lai saņemtu kredītu bez ķīlas, ir jāizpilda trīs vienkārši un saprotami soļi. Izpildiet šos trīs elementāros soļus jau tagad, lai saņemtu kredītu bez ķīlas internetā tikai 15 minūšu laikā.

Saņemt kredītu bez ķīlas

Saņemt ātro kredītu

Ātrie kredīti ir pieejami Internetā. Ļoti bieži dažāda veida izdevumi ir negaidīti un necerēti, un viens no labākajiem veidiem, kā šos tēriņus segt, ir ātrais kredīts bez ķīlas. Turklāt, piesakoties kredītam Internetā, nauda tiek izsniegta ļoti ātri.

Kā atrast ātro kredītu bez ķīlas

Lūk, 5 pazīmes kā saprast, ka ātro kredītu kompānija Internetā ir īsta un darbojas likumīgi bez krāpnieciskiem nolūkiem:

  1. Apmeklējiet vietni, kurā dažādas kompānijas piedāvā savus pakalpojumus. Tādā veidā Jūs varat salīdzināt dažādu uzņēmumu piedāvājumus;
  2. Parasti kompānija neprasa samaksu par pakalpojuma sniegšanu, taču, ja prasa, vienmēr pavaicājiet, kas tieši ietverts pakalpojuma sniegšanas samaksā. Nekad neslēdziet līgumu ar kompāniju, kurai nav skaidras maksas politikas;
  3. Kompānija neprasa citas papildus samaksas. Šis ir labs rādītājs, lai saprastu, ka uzņēmums ir uzticams un likumīgs;
  4. Ja Jums uzreiz tiek prasīta priekšapmaksa vai pirmā iemaksa un cita ar to saistīta informācija, kaut kas noteikti nav “tīrs”,
  5. Ja Jūsu izvēlētā kompānija ir atrodama internetā vietnē www.zuz.lv, tad uztraukumam nav pamata, jo zuz ir profesionāļi šajā jomā.

Izvēloties ātro kredītu, Jūs varat aizmirst par savām pagātnes finansiālajām problēmām. Ikviens var pieteikties un saņemt šo kredītu bez ķīlas, ja ir laba kredītvēsture un jebkādi ienākumi, kas ļauj atmaksāt naudu bez kavēšanās. Aizņemoties netiek prasīti lieki dokumenti, kas aizņemšanās procesu padara vēl ātrāku. Taču pats svarīgākais – ātrie kredīti bez ķīlas nodrošina, ka nauda tiks ieskaitīta saņēmēja kontā tajā pašā dienā, kad tikusi iesniegta pieteikuma forma aizdevuma saņemšanai.

Tomēr ir noteiktas prasības, kurās aizņēmējam jāiekļaujas, lai saņemtu naudu: jābūt Latvijas pilsonim, jābūt derīgam bankas kontam, regulāriem ikmēneša ienākumiem noteiktā laikā, kā arī jābūt vismaz 18 gadus vecam un dzīvesvietas deklarācijai Latvijā. Ja šīs vienkāršās prasības Jums atbilst, varat pieteikties aizdevumam jau tagad.

Ir ļoti daudz kompāniju, kas piedāvā  ātros kredītus bez ķīlas ar pieņemamiem noteikumiem, tāpēc aizņēmējiem pirms kredīta ņemšanas vajadzētu izpētīt tirgu un atlasīt vislabākos piedāvājumus.

Kredīts no 19 gadiem Thursday, December 19th, 2013

Latvijas Republikā ātrais kredīts tiek izsniegts no 18, bet biežāk no 19 un 20 gadiem. Lai saņemtu ātro kredītu no 19 gadiem, apskatiet un salīdziniet tos aizdevējus, kuri piedāvā aizņemties no 19 gadiem.

Aizņemties no 19 gadiem

Saņemt ātro kredītu

Jau kādu laiku mums ir zināmi ātrie kredīti no 19 gadiem; daudzi cilvēki tos izvēlas, ja steidzami vajadzīga nauda. Ja Jūs skatāties televīziju vai sērfojat Internetā, noteikti esat pamanījuši daudzas ātro kredītu kompāniju reklāmas, kuras piedāvā veikt aizņēmumu tieši no viņiem. Neskatoties uz to, kurā kompānijā Jūs aizņematies un ko par to kopumā  saka presē un medijos, nav šaubu, ka ātrie aizņēmumi daudzās ģimenēs ieņem nozīmīgu vietu.

Ātro kredītu būtība

Lielākā daļa aizņēmēju ir strādīgi un apzinīgi cilvēki, kuri saprot ātro kredītu būtību un novērtē iespēju aizņemties ātri un ir spējīgi apmaksāt kredītu pāris nedēļu laikā. Tā vietā, lai ņemtu ilgtermiņa kredītu, kas arī ir pazīstams aizņēmuma veids, cilvēki ļoti bieži izvēlas tieši īstermiņa kredītu no 19 gadiem.

Kur aizņemties no 19 gadiem

Vienā aptaujā cilvēkiem tika vaicāts viedoklis par bankām, un ievērojams skaits respondentu atzina, ka bankas ir vajadzīgas, tomēr tām nevajadzētu valdīt pār mūsu naudu un līdz ar to dzīvi kopumā. Īstermiņa aizdevumi piedāvā cilvēkiem citu veidu, kā risināt finansiāla rakstura problēmas. Gan bankā, gan pie īstermiņa aizdevēja kā pirmais, tā otrais vispirms Jums liks izvērtēt Jūsu iespējas, un, kad būsiet to izdarījis, varēsiet izvēlēties sev vispiemērotāko kredītu atbilstoši Jūsu un Jūsu ģimenes finansiālajai situācijai.

Kas ir ātrais kredīts

Jautājuma zīme

Ātrais kredīts internetā ir lielisks veids kā ātri un viegli tikt pie naudas ārkārtas gadījumos, turklāt pāris nedēļu laikā pēc kredīta paņemšanas Jūs jau esat brīvs no kredītsaistībām. Tieši šī ātrā un vienkāršā pieeja ir iemesls, kāpēc ātrie kredīti ir tik populāri daudzu cilvēku vidū.

Procentu likmes

Parasti gan šādu kredītu procentu likmes ir augstākas nekā citu kredītu, tāpēc ir ieteicams ņemt aizdevumu Jūsu iespēju robežās. Sodi par novēlotām atmaksām ir bargi; plānojiet atmaksu laikus! Ja Jūs neesat samaksājis iepriekšējo rēķinu, nākamais var sagādāt lielas raizes. Kopumā Internetā ir daudz aizdevēju. Pirms iesaistīties jebkāda veida kredītsaistības, sameklējiet informāciju par konkrēto kompāniju un viņu piedāvājumu. Jūs arī varat pajautāt pašiem aizdevējiem par piedāvājumiem un cenām, kas ir aktuāli pašlaik. Tas Jums ļaus atrast vispiemērotāko aizdevēju Jūsu vajadzībām.

Pirms aizņematies kredītu no 19 gadiem un parakstāt dokumentus, apdomājiet labi, vai Jums vispār ir vajadzīgs aizņēmums. Aprēķiniet, cik daudz naudas no algas Jums vajadzīga, lai apmaksātu nākamā mēneša izdevumus un cik daudz naudas paliek pāri; pāri palikusī brīvā nauda ir tā summa, kura jāizmanto, lai atmaksātu kredītu.

Finanza ātrie kredīti Tuesday, December 17th, 2013

FinanzaNo Finanza ir iespējams saņemt divu veidu ātros kredītus. Tie atšķiras ar summu lielumu un atmaksas termiņu. Ir iespējams izvēlēties kredītu līdz 700 eiro ar atmaksas termiņu uz 30 dienām, vai arī kredītu līdz 1000 eiro ar atmaksas termiņu uz 3 gadiem.

Finanza atlaižu politika

Finanza saviem klientiem piedāvā īpašu lojalitātes programmu. Par šīs programmas biedriem var kļūt ik viens Finanza klients un jau piesakoties pirmajam kredītam līdz 30 dienām no Finanza klients automātiski sāk izbaudīt šīs programmas plusus. Tādēļ, ka pirmais kredīts tiek piešķirts bez procentiem, tas nozīmē cik aizņemies tik arī atdod, un arī turpmāk aizņemoties no Finanza ir iespējams iegūt dažādas atlaides, ko piedāvā šī lojalitātes programma. Sākot ar trešo aizņemšanās reizi Finanza klientiem tiek piedāvāta 5% atlaide komisijas maksai, ar ceturto aizņemšanās reizi tā jau būs 10% atlaide, bet piekto reizi un turpmākās reizes jau 20% atlaide.

Vai iespējams atlikt kredīta atmaksu

Kredīta atmaksu ir iespējams atlikt, vienīgi tas būs maksas pakalpojums. Kredīta atmaksu ir iespējams atlikt uz 7, 14, vai 30 dienām un par to būs jāmaksā, atkarībā no kredīta pamasummas lieluma. Tomēr tā ir lieliska iespēja nelielu finansiālu grūtību gadījumā atlikt pamatsummas atmaksu uz noteiktu laiku. Un šādā veidā neiekļūstot kādā no negodīgu kredītņēmēju sarakstiem un nesabojājot savu kredītvēsturi. Šo pakalpojumu ir iespējams izmantot neskaitāmas reizes, tik cik klients to uzskata par vajadzīgu, tomēr der atcerēties, jo vairāk Jūs atliksiet kredīta pamatsummas atmaksu, jo vairāk Jums šis kredīts izmaksās.

Tikai 3 soļi, lai saņemtu naudu savā kontā

Tik viegla ir pieteikšanās kredītam no Finanza un arī saņemšana. Klientam ir tikai jāreģistrējas Finanza interneta mājas lapā, kas aizņem mazāk, kā vienu minūti no Jūsu laika. Reģistrācijas laikā ir jāizpilda vien dažas elementāras prasības un tā jau ir pabeigta. Otrais solis – Jums ir jāizvēlas cik lielam aizdevumam Jūs vēlaties pieteikties un jāpiesakās aizdevumam. Pieteikties var divos veidos, uzreiz internetā, vai arī ar SMS starpniecību. Visbeidzot trešais solis – atliek tikai dažas minūtes gaidīt, kad nauda tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā.

Gudra un prātīga aizņemšanās Friday, December 13th, 2013

Vai Jūs zinājāt, ka daudzi Latvieši, kas aizņemas naudu, dara to, neņemot vērā to, kā viņi gatavojas atmaksāt naudu, ko ir aizņēmušies? Tagad Jūs to zināt, tādēļ nepieļaujiet to pašu kļūdu. Aizņemšanās, neņemot vērā to, kā veikt atmaksu, ir ideāla finanšu katastrofas recepte.

Ja Jums ir finansiālas problēmas, Jums ir jābūt uzmanīgiem ar katru monētu, ko Jūs tērējat. Neuzskatiet, ka tas neattiecas uz Jūsu kredītiem. Kredīts ir tāds pats kā jebkurš cits pirkums, ko Jūs veicat. Kad Jūs esat pieteicies nelielam kredītam, Jums jāpatur šīs lietas prātā, lai samazinātu savus izdevumus.

Procentu likme atšķiras atkarībā no Jūsu izvēlētā uzņēmuma. Procentu likme mazajiem naudas kredītiem parasti ir augsta, bet, ja Jūs izpētīsiet dažādus piedāvājumus, Jums vajadzētu spēt atrast dažas saprātīgas cenas.

Jūsu naudas kredītiem būtu jābūt tieši tādiem. Nelietojiet tos, lai iegūtu lielu naudas summu. Liela naudas summa var iegrūst Jūs visādās nepatikšanās. Mēs noteikti tērēsim daudz vairāk naudas, ja mums tā būs pieejama. Lielas naudas summas izņemšana tikai palielinās iespēju, ka mēs darīsim kaut ko finansiāli bezatbildīgu. Saglabājiet savu kredīta summu zemāku, lai segtu tikai pašu nepieciešamāko.

Atmaksājiet naudu atpakaļ, cik drīz vien iespējams. Katru dienu, kad Jūs izmantojat kredītu, Jūs maksājat par to procentus. Tie krāsies katru dienu. Jo ātrāk Jūs varēsiet atmaksāt savu kredītu, jo lētāks tas būs. Aizņemieties tieši tik daudz naudas, cik variet atļauties!

Vivus.lv ātrais kredīts lētāk Friday, December 13th, 2013

Vivus ātrie kredītiVivus.lv ātrie kredīti ir lieliska iespēja tikt pie naudas vien dažu minūšu laikā, tad kad tā ir visvairāk nepieciešama. Jums nebūs jālūdz palīdzība draugiem, vai ģimenes locekļiem. Atliek tikai pieteikties kredītam no Vivus.lv un jau dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet sev vēlamo summu savā bankas kontā. Lai pieteiktos kredītam internetā no Vivus.lv nav nepieciešams galvotājs,vai ķīla. Tādējādi neviens neuzzinās, ka esat nonācis nelielās finanšu grūtībās. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties līdz pat 1500 eiro lielu aizdevumu, ar atmaksas termiņu uz 24 mēnešiem, jeb 2 gadiem.

Kas var saņemt aizdevumu no Vivus.lv

Aizdevumu no Vivus.lv var saņemt praktiski ik viens, ir tikai jāatbilst dažiem nosacījumiem. Lai saņemtu aizdevumu Jums būs jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam, kurš nav kavējis kredīta maksājumus, vai pārkāpis kādas parādsaistības. Būs arī nepieciešams patāvīgs mobilā telefona pieslēgums, e-pasta adrese, kā arī bankas konts, kādā no Latvijas bankām.

Vivus.lv darba laiks

Vivus.lv strādā katru dienu no 7:00 līdz 23:00, tas ir laiks, kad tiek izskatīti kredīta pieteikumi un arī šajā laikā tiek izmaksāti kredīti. Tomēr pieteikties kredītam no Vivus.lv Jūs varat jebkurā laikā, ja tas notiks ārpus Vivus.lv darba laika, tad Jūsu pieteikums tiks izskatīts nākošajā dienā.

Kā atmaksāt kredītu

Kredītu Jūs varat atmaksāt no savas interneta bankas, vai arī veicot maksājumu kādā no Latvijas komercbanku filiālēm visā Latvijas teritorijā. Dažreiz gadās kādas pa visam negaidītas ķibeles, kā rezūltātā var rasties finansiāla rakstura problēmas. Ja nu gadījumā Jūs esat nonācis šādā situācijā un saprotat, ka laikus nevarēsiet veikt kārtējo kredīta maksājumu, tad ir iespēja pagarināt kredīta pamatsummas atmaksu uz laiku līdz vienam mēnesim, tomēr šis pakalpojums tiek sniegts par samaksu. Tomēr tā ir lieliska iespēja nesabojāt savu kredītvēsturi.

Par atbildīgu aizņemšanos

Vivus.lv ir uzticams kā arī atbildīgs aizdevējs un iesaka arī saviem klientiem aizņemties atbildīgi, būtu arī jāizvērtē savas spējas atmaksāt kredītu laicīgi.