Archive for December 13th, 2013
Gudra un prātīga aizņemšanās Friday, December 13th, 2013

Vai Jūs zinājāt, ka daudzi Latvieši, kas aizņemas naudu, dara to, neņemot vērā to, kā viņi gatavojas atmaksāt naudu, ko ir aizņēmušies? Tagad Jūs to zināt, tādēļ nepieļaujiet to pašu kļūdu. Aizņemšanās, neņemot vērā to, kā veikt atmaksu, ir ideāla finanšu katastrofas recepte.

Ja Jums ir finansiālas problēmas, Jums ir jābūt uzmanīgiem ar katru monētu, ko Jūs tērējat. Neuzskatiet, ka tas neattiecas uz Jūsu kredītiem. Kredīts ir tāds pats kā jebkurš cits pirkums, ko Jūs veicat. Kad Jūs esat pieteicies nelielam kredītam, Jums jāpatur šīs lietas prātā, lai samazinātu savus izdevumus.

Procentu likme atšķiras atkarībā no Jūsu izvēlētā uzņēmuma. Procentu likme mazajiem naudas kredītiem parasti ir augsta, bet, ja Jūs izpētīsiet dažādus piedāvājumus, Jums vajadzētu spēt atrast dažas saprātīgas cenas.

Jūsu naudas kredītiem būtu jābūt tieši tādiem. Nelietojiet tos, lai iegūtu lielu naudas summu. Liela naudas summa var iegrūst Jūs visādās nepatikšanās. Mēs noteikti tērēsim daudz vairāk naudas, ja mums tā būs pieejama. Lielas naudas summas izņemšana tikai palielinās iespēju, ka mēs darīsim kaut ko finansiāli bezatbildīgu. Saglabājiet savu kredīta summu zemāku, lai segtu tikai pašu nepieciešamāko.

Atmaksājiet naudu atpakaļ, cik drīz vien iespējams. Katru dienu, kad Jūs izmantojat kredītu, Jūs maksājat par to procentus. Tie krāsies katru dienu. Jo ātrāk Jūs varēsiet atmaksāt savu kredītu, jo lētāks tas būs. Aizņemieties tieši tik daudz naudas, cik variet atļauties!

Vivus.lv ātrais kredīts lētāk Friday, December 13th, 2013

Vivus ātrie kredītiVivus.lv ātrie kredīti ir lieliska iespēja tikt pie naudas vien dažu minūšu laikā, tad kad tā ir visvairāk nepieciešama. Jums nebūs jālūdz palīdzība draugiem, vai ģimenes locekļiem. Atliek tikai pieteikties kredītam no Vivus.lv un jau dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet sev vēlamo summu savā bankas kontā. Lai pieteiktos kredītam internetā no Vivus.lv nav nepieciešams galvotājs,vai ķīla. Tādējādi neviens neuzzinās, ka esat nonācis nelielās finanšu grūtībās. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties līdz pat 1500 eiro lielu aizdevumu, ar atmaksas termiņu uz 24 mēnešiem, jeb 2 gadiem.

Kas var saņemt aizdevumu no Vivus.lv

Aizdevumu no Vivus.lv var saņemt praktiski ik viens, ir tikai jāatbilst dažiem nosacījumiem. Lai saņemtu aizdevumu Jums būs jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam, kurš nav kavējis kredīta maksājumus, vai pārkāpis kādas parādsaistības. Būs arī nepieciešams patāvīgs mobilā telefona pieslēgums, e-pasta adrese, kā arī bankas konts, kādā no Latvijas bankām.

Vivus.lv darba laiks

Vivus.lv strādā katru dienu no 7:00 līdz 23:00, tas ir laiks, kad tiek izskatīti kredīta pieteikumi un arī šajā laikā tiek izmaksāti kredīti. Tomēr pieteikties kredītam no Vivus.lv Jūs varat jebkurā laikā, ja tas notiks ārpus Vivus.lv darba laika, tad Jūsu pieteikums tiks izskatīts nākošajā dienā.

Kā atmaksāt kredītu

Kredītu Jūs varat atmaksāt no savas interneta bankas, vai arī veicot maksājumu kādā no Latvijas komercbanku filiālēm visā Latvijas teritorijā. Dažreiz gadās kādas pa visam negaidītas ķibeles, kā rezūltātā var rasties finansiāla rakstura problēmas. Ja nu gadījumā Jūs esat nonācis šādā situācijā un saprotat, ka laikus nevarēsiet veikt kārtējo kredīta maksājumu, tad ir iespēja pagarināt kredīta pamatsummas atmaksu uz laiku līdz vienam mēnesim, tomēr šis pakalpojums tiek sniegts par samaksu. Tomēr tā ir lieliska iespēja nesabojāt savu kredītvēsturi.

Par atbildīgu aizņemšanos

Vivus.lv ir uzticams kā arī atbildīgs aizdevējs un iesaka arī saviem klientiem aizņemties atbildīgi, būtu arī jāizvērtē savas spējas atmaksāt kredītu laicīgi.