Archive for January, 2014
Ātrie kredīti internetā Friday, January 31st, 2014

Ātrie kredīti piedāvā viegli izvairīties no naudas trūkuma, kas parasti mūs piemeklē starp algas dienām. Šis kredīts ir lieliska interneta tirdzniecības tirgus dāvana nodarbinātajiem, kuri bieži saskaras ar naudas trūkumu dažu papildus izdevumu dēļ. Šis kredīts ir daļa no algas dienas kredītiem, kas ir diezgan populāri cilvēku vidū visā Latvijā. Finanšu tirgus kredītu nozare ir pārpildīta ar tīmekļa vietnēm, kas visas izskatās vienādi un piedāvā līdzīgus pakalpojumus.

Saņemt kredītu internetā tagad

Pieteikties ātrajam kredītam

Ātrie kredīti internetā dod iespēju tikt pie naudas tikai 15 minūšu laikā bez ķīlas, bez galvojuma un citām laikietilpīgām prasībām. Esiet atbildīgi un izdariet pareizo lēmumu!

Atbilstības nosacījumi ātro kredītu kandidātiem:

  • Iesniedzējam ir jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam.
  • Viņas/viņa vecumam jābūt 18 vai vairāk par 18 gadiem.
  • Viņam/viņai ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu.
  • Viņam/viņai būtu jābūt bankas kontam.

Ātro kredītu uzņēmumi darbojas saskaņā ar augstu klientu izvēles standartu, kas nozīmē, ka uzņēmums aizdod tikai klientiem, kuri spēs atmaksāt kredītu atpakaļ laikā un atbilst kredītu kritērijiem. Pakalpojumi ir pārredzami un pirms kredīta iegūšanas tiek parādīti visi maksājumi. Aizņēmējam jāveic pētījums par kredītu uzņēmumiem, tomēr ieraksti par uzņēmumiem patērētāju forumus un negatīvā presē par visu nozari būtu jāuztver ar nelielu skepsi.

Priekšrocības:

  • Ar šo finansiālu atbalstu, ikviens var aizņemties līdzekļus uzreiz un piepildīt visas personīgās naudas vēlmes bez jebkādiem traucējumiem. Tas ir ideāls risinājums naudas problēmām, kas parasti uzrodas mēneša sākumā, vidū vai beigās.
  • Tagad, cilvēkiem, kam nepieciešams kredīts, nav jākrīt panikā, ja tiem ir nelieli ienākumi; viņi var iegūt apstiprinājumu ātri un bez problēmām. Jums nav nepieciešams uztraukties par ienākumiem!
  • Šo izdevīgo kredītu ir viegli aizņemties un nav nepieciešams daudz laika tā apstiprināšanai, jo nav vajadzības aizpildīt dažādus dokumentus.
  • Pieteikums ir viegli pieejams internetā, tādējādi ietaupot gan aizņēmēja laiku, gan enerģiju.
  • Ātrie kredīti piedāvā 0% pirmo iemaksu (nav pirmās iemaksas), 0% pirmo kredītu (atmaksājiet tik, cik aizņēmāties) un kopējās izmaksas EUR 0.01 (līguma apstiprināšanas izmaksas aizņemoties pirmoreiz).
Ātrie kredīti

Pieteikties ātrajam kredītam

Ātrie kredīti ir pieejami internetā, tādēļ tie ir viegli pieejami cilvēkiem. Papildus tam, šie kredīti arī ir nodrošināti un ar saprātīgām procentu likmēm. Šos ātros kredītus internetā var iegūt, vienkārši aizpildot pieteikuma veidlapas ar dažām būtiskām detaļām. Pēc tam, aizdevējs pārbaudīs aizņēmēja kredītvēsturi. Ja viss ir kārtībā, klients var iegūt kredīta summu dažu minūšu laikā. Šie ātrie kredīti internetā var tikt dēvēti arī par garantētajiem kredītiem, jo tie ir pieejami visiem, kuri atbilst aizdevēju piemērotajiem pamata kritērijiem (teju visiem). Parasts cilvēks, kurš uzskata, ka ir grūti gaidīt nekad nebeidzamās rindās un aizpildīt daudzus dokumentus, uztvers šos kredītus par īstu brīnumu. Un tagad ātrie kredīti internetā ir burtiski tūlītēji, jo kredīta summa tiek gandrīz uzreiz pārskaitīta aizņēmēja bankas kontā.

Mini kredīts Monday, January 27th, 2014

Ātrie kredīti ir mini kredīti, ko piedāvā dažādi ātro kredītu aizdevēji internetā. Pēdējā laikā daudzi cilvēki izmanto šo iespēju tikai tāpēc, ka kredītus ir iespējams iegūt pavisam īsā laika sprīdī. Ar interneta palīdzību, Jums vienkārši nepieciešams aizpildīt mini kredīta pieteikumu un kredīta summa tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu tajā pašā dienā. Ātrie mini kredīti ir ļoti līdzīgi citiem kredītiem, kas pieejami tirgū, izņemot to, ka šo kredītu procentu likme ir nedaudz augstāka, un, ja Jūs nespējat atmaksāt summu tam paredzētajā laikā, procentu likme pieaugs vēl vairāk.

Tomēr pats svarīgākais jautājums ir tas, kur lai atrod ātri iegūstamu kredītu. Ja Jums nepieciešama ātri iegūstama nauda, vienmēr ir labāk meklēt palīdzību pie aizdevējiem, kas darbojas internetā, jo aizdevēji internetā darbojas 24/7.

Saņemt mini kredītu 24/7

Saņemt ātro kredītu

Tātad jebkurā laikā, kad Jums ir nepieciešama nauda, mēģiniet atrast piemērotu aizdevēju internetā. Meklējiet aizdevēju mājas lapas un rūpīgi izlasiet un izprotiet noteikumus, jo tie var būt ļoti sarežģīti. Salīdziniet kredītu procentu likmes. Izvairieties no pašu aizdevēju mājas lapām. Mēģiniet atrast mājas lapas, kurās darbojas vairāki aizdevēji, kas var konkurēt savā starpā un Jums būs iespēja izvēlēties labāko piedāvājumu. Lai gan ir arī citas iespējas, piemēram, naudas ietaupīšana, kredītkartes izmantošana vai naudas aizņemšanās no drauga, labākais risinājums tik un tā ir pieteikties precīzai ātrā kredīta summai internetā no vadošajiem aizdevējiem.

Kāpēc mini kredīts

Visa mini kredīta iegūšanas koncepcija, lai savilktu galus starp algas dienām ir palīdzējusi cilvēkiem dzīvot ar lielāku pārliecību. Ātro kredītu meklēšana ne tikai palīdzēs tad, kad rodas patiešām pēkšņas vai neparedzētas izmaksas, bet arī tad, kad jāsedz dažādi ikdienas izdevumi. Neviens nezina, kad var rasties negaidītas finanšu avārijas, tādēļ šādās situācijās nevajag krist panikā, jo Jūs vienmēr varat iegūt palīdzību no mini kredītiem. Labākās ziņas aizņēmējiem ir tas, ka mini kredīts, tagad ir pieejams ar maksājumu plānu. Atmaksas iespējas ir tādas kā nekad agrāk. Procentu likmes parasti tiek aprēķinātas par nenomaksāto pamatsummu. Tātad, tas nozīmē, ka, jo lielāka kredīta daļa tiek atmaksāta, jo vairāk samazinās procenti. Tā kā visi mini kredīti tiek piedāvāti internetā, drošības jautājums vienmēr rosās aizņēmēju prātos. Vienīgais iespējamais mierinājums aizņēmējiem ir tas, ka krāpšanas atrašana internetā ir vienkāršāka, nekā Jūs iedomājaties. Aizņēmējam ir jāapskata visi aizdevēja dokumenti, ieskaitot politiku un noteikumus. Ir aizdevēji, kas iekasē maksu par lietām, kuras ir pieejamas bez maksas. Tas ir vieglākais veids, kā atšķirt neizdevīgu aizdevēju no īsta aizdevēja. Tādējādi visiem kritērijiem ir jābūt pilnībā ņemtiem vērā, pirms pieteikšanās ātrajam kredītam. Pat viszemākajos dzīves punktos, pareizie lēmumi padara dzīvi vienkāršāku.

Pieteikties mini kredītam internetā

Saņemt ātro kredītu

Ir vairāki aizdevēji, kas darbojas mini jeb īstermiņa kredītu tirgū. Jūs varat meklēt šos aizdevējus un aizņemties naudu, lūdzot viņu piedāvājumus un veicot salīdzinājumu. Tas prasīs tikai nedaudz laika, bet palīdzēs Jums ietaupīt daudz naudas.

Ātrs kredīts Tuesday, January 21st, 2014

Ir daudzi maksājumi, kas jāveic, tiklīdz tas ir iespējams. Bet problēmas rodas tad, kad Jums nav pietiekami daudz līdzekļu to segšanai. Lai to izdarītu, labākā iespēja ir ātri kredīti. Tie ir viegli pieejami Latvijas aizņēmējiem.

Ātrs kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem jebkurā vietā Latvijā, kur darbojas mobilais tālrunis (piesakot SMS kredītu) vai ir pieejams internets (piesakot ātro kredītu). Tātad, ja Jums tiešām ir nepieciešama ātra nauda, labākais veids, kā to iegūt, ir pieteikties ātram kredītiem internetā. Šie kredīti nav tas pats, kas iegūt naudu no kredītkartes.

Ātro kredītu uzņēmumi ir balstīti tikai internetā un piedāvā vienkāršu pieteikuma procesu klientiem, kas ļauj tiem saņemt EUR 5 – 3000 ātri.

Saņemt ātru kredītu internetā

Pieteikties ātrajam kredītam

Ja Jūs meklējat nelielu atbalstu un plānojat izmantot kredītu, Jūs varat aizņemties naudu no ātro kredītu aizdevējiem. Šie kredīti ir īstermiņa kredīti, kas ļauj Jums aizņemties naudu maksimāli ātri. Jūs varat viegli pieteikties šiem kredītiem, izmantojot internetu un tas aizņems tikai dažas minūtes, jo šie kredīti tiek apstiprināti ļoti ātri. Parasti Jūs varat iegūt naudu mazāk nekā stundas laikā.

Kāpēc ātrie kredīti?

Ātrie kredīti kļūst ļoti populāri latviešu vidū. Tie ir paredzēti cilvēkiem, kuri saskaras ar īstermiņa finanšu krīzi un kam ir nepieciešama nauda pirms nākamās algas dienas. Ar šo kredītu palīdzību, cilvēki var segt dažādus izdevumus. Daži no kavētiem maksājumiem var radīt papildus soda maksas un tas var strauji palielināt kredīta summu. Tie var izrādīties dārgāki nekā finanšu maksas par ātrajiem kredītiem. Ātrie kredīti ir paredzēti īstermiņa finanšu krīzes risināšanai. Tas ir risinājums īstermiņa naudas plūsmas problēmām. Tie palīdz Jums segt visus steidzamos izdevumus, ja tas nepieciešams. Tos ir paredzēts atmaksāt mēneša laikā. Jums tikai nepieciešams atbilst dažiem kritērijiem, lai Jūs varētu pretendēt uz šādu kredītu.

Kāpēc izvēlēties ātro kredītu?

Aizdevēji piedāvā šos kredītus, lai sniegtu Jums ātri pieejamus līdzekļus visām Jūsu vajadzībām. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Pirmajā reizē tikai nepieciešams apstiprināt Jūsu bankas kontu. Bankas konta apstiprināšana izmaksās tikai EUR 0.01.Tātad, ar šo kredītu palīdzību, Jums nav jāgaida līdz nākamajai algas dienai, lai izpildītu savas prasības. Jūs varat veikt visus savus maksājumus bez šķēršļiem, jo kredīti sniegs Jums pietiekami daudz līdzekļu. Jums nav ko zaudēt, jo pirmajā reizē atmaksājiet tikai tik, cik aizņēmāties – bez procentiem, bez pārmaksas.

Kāpēc ātri iegūstams?

Jums nav nepieciešams iesniegt nekādus dokumentus, izmantojot tradicionālas procedūras. Aizdevēji pieņem Jūsu pieteikumu internetā, kas pēc tam tiek tālāk apstrādāts. Kredīta apstiprinājums aizņem tikai dažas minūtes. Apstiprinātā summa tiek pārskaitīta tieši Jūsu bankas kontā, lai Jūs viegli iegūtu kredīta līdzekļus pēc iespējas ātrāk. Jums nav nepieciešams apmeklēt aizdevēju, tādēļ šos kredītus ātri var iegūt teju jebkurš.

SIA Ferratum Latvia ātrais kredīts Wednesday, January 15th, 2014

Ferratum piedāvā divu veidu ātros kredītus, jau visiem zināmais ātrais kredīts internetā no 10 līdz 400 eiro ar atmaksas termiņu līdz 45 dienām, kā arī jaunais PlusLoan kredīts sākot no 50 līdz 1500 eiro un šo kredītu ir iespējams atmaksāt pa daļām. Atmaksas termiņš ir sākot no 2 mēnešiem līdz pat 12 mēnešiem, jeb 1 gadam. Uz šo kredītu var pretendēt tikai pastāvīgie klienti ar nevainojamu kredītvēsturi vecumā no 21 gada līdz 75 gadiem.

Kādā veidā pieteikties kredītam

Ferratum piedāvā divu veidu iespējas kā pieteikties kredītam. Kredītam ir iespējams pieteikties ar interneta starpniecību, klientam ir jādodas uz Ferratum interneta mājas lapu un jāizpilda visas nepieciešamās darbības, lai pieteiktos kredītam no Ferratum. Ir arī otra iespēja kā pieteikties kredītam no Ferratum. Kredītam no Ferratum ir iespējams pieteikties ar SMS starpniecību. Klientam ir tikai jānosūta nepieciešamā informācija aizdevējam. Ferratum savā mājas lapā ir izvietojis paraugu, kas, kā un uz kādu numuru ir jāsūtā.

Ja rodas kādi jautājumi, vai neskaidrības

Ferratum ir padomājis par saviem klientiem, ja nu ir radušies kādi jautājumi, vai neskaidrības, tad ar Ferratum nebūs grūtības sazināties un gūt izsmeļošas atbildes uz sev intresējošiem jautājumiem, vai atrisinā šīs neskaidrības. Ar Ferratum ir iespējams sazināties praktiski jebkuram, jo Ferratum piedāvā ar sevīm sazināties pa telefonu, e-pastu, skayp, vai pastu. Turklāt jebkuram ir iespējams sazināties ar Ferratum un vienoties par tikšanos klātienē. Tas tikai pierāda to, ka Ferratum klientu apkalpošana tiek organizēta visaugstākajā līmenī.

Par Ferratum

Ferratum.lvFerratum ir starptautisks uzņēmums kurš darbojas jau 20 valstīs, vairākās eiropas valstīs un Austrālijā, kā arī Jaunzēlandē. Latvijā šis uzņēmums darbojās kopš 2007 gada un ir ieņēmis stabilu vietu ātro kredītu tirgū. Ferratum lepojas ar to, ka bija pirmā kompānija, kas 2005. gadā sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā. Uz šo brīdi par Ferratum Group klientiem sevi var saukt vairāk kā 1 500 000 cilvēku visā pasaulē un šajā uzņēmumā strādā vairāk kā 220 augsti kvalificēti darbinieki.

Ātrais kredīts ar atbildīgu aizņemšanos Friday, January 10th, 2014

Par aizdevējiemDaudzi, protams, saprot, ka kredīts internetā nav labākā izvēle gadījumā ja ir nenokārtotas ilgtermiņa kredītsaistības vai ļoti zemi ienākumi. Šādās situācijās ātrie aizņēmumi nav ieteicami, tāpēc labi aizdevēji vienmēr ieteiks klientiem rūpīgi apsvērt savu finansiālo stāvokli un izvērtēt, vai ātrais kredīts ir labākā izvēle.

Ātro kredītu popularitāte

Ātro kredītu  popularitāte joprojām pieaug; daudzi cilvēki piesakās un saņem naudu katru dienu. Kamēr ir cilvēki, kuri nokļūst grūtībās pēc šī kredīta saņemšanas, lielākā daļa saprot ātrā kredīta būtību – dabūt naudu ātri ārkārtas situācijas gadījumā un arī ātri to atmaksāt.

Par summu

Ja šī summa ir lielāka nekā kredīts, tad viss ir kārtībā, taču, ja otrādāk, Jums jābūt īpaši piesardzīgam. Lai gan lieka nauda var palīdzēt īstermiņā, tā arī var sarežģīt turpmāko dzīvi.

Vai aizņemties

Ja Jūs plānojat ņemt ātro aizdevumu, mēs iesakām apspriesties ar tiem, kuri veiksmīgi izmantojuši šo kredītu. Ir pieejami daudzi online forumi un blogi, kuros cilvēki stāsta par savu pieredzi. Tāpat ir vērts pajautāt savai ģimenei un draugiem; Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz cilvēku izmanto šo kredītu un noteiktu darītu to vēl ārkārtas gadījumos.

Kāda ir kredītu industrijas nākotne

Pat ja valdība un citas institūcijas brīdina patērētājus par kredīta riskiem, tie tik un tā veiksmīgi darbosies arī nākotnē. Latvija ir noteikušas dažādas regulas un noteikumus uzņēmumiem, kas piedāvā kredītus, un, šķiet, ka kredītu tirgus situācija pašlaik ir stabila. Daudzi diskutē, vai kredītus nevajadzētu aizliegt ar likumu, taču tas nav iespējams, jo šajās darbības nav nekā nelikumīga.

Kur ir problēma

Problēma ir tajā, ka cilvēki aizņemas ātros kredītus tad, kad viņiem tos nemaz nevajag. Aizņemties īstermiņā ir izdevīgi, ja tas atmaksājas, piemēram, ir saplīsusi Jūsu mašīna, tas ir vienīgais veids, kā tikt uz darbu un Jums dotajā brīdī nav pietiekamas naudas remontam.  Ja vienīgā iespēja ir braukt ar taksometru, kas, protams, ir dārgi, tad aizņemties ātro kredītu šādā gadījumā ir vislabākais risinājums. Taču, ja Jūsu bērnam vajag jaunu mobilo tālruni jo vecais ir izgājis no modes – tas noteikti nav iemesls ātrajam kredītam.