Archive for March, 2014
Ātrais kredīts nākotnē Monday, March 31st, 2014

Ātro kredītu industrija turpinās pastāvēt. Pat ja tiks pieņemti dažādi likumi, kas ierobežo šo kompāniju darbību, tādā veidā samazinot cilvēku skaitu, kam pieejams šis kredīts, industrija tik un tā darbosies un pat plauks. Ir svarīgi, ka šo uzņēmumu klienti patiešām saprot, kā strādā šī sistēma. Ja Jūs vēlaties ņemt ātro kredītu, ir vērts izvērtēt visas pārējās Jums pieejamās iespējas, izsvērt, vai ātrais kredīts ir visizdevīgākais Jūsu situācijā un vai Jūs varēsiet to atmaksāt. Interneta lapas, kurās tiek salīdzinātas dažādas preces / pakalpojumi un to izdevīgums ir noderīgi uzziņas avoti, lai atrastu objektīvu un dokumentētu informāciju par konkrēto ātrā kredīta piedāvājumu.

Īstermiņa kredīts

Kad finansiālas grūtības piemeklē pēkšņi, patiesi vienīgā iespēja ir īstermiņa kredīts. Tomēr augstās procentu likmes daudziem uzdzen zināmas bailes; kredīta aizņemšanās tik īsā laika sprīdī taču veicina procentu likmes augšanu. Aizdevuma izsniedzējiem ir noteiktas prasības, kuras jāizpilda tā saņēmējiem pēc aizdevēja lūguma. Negodīgi aizdevēji viegli var apkrāpt aizņēmējus, tāpēc Jums jābūt vērīgam.

Kā atrast labāko piedāvājumu

Google meklētājsTāpēc, lai pārliecinātos, ka aizdevējs Jūs nemāna, Jums ir jāatrod ātrā kredīta piedāvājums ar Jums piemērotu procentu likmi. Bet kā gan to var atrast? Meklēt Internetā ir vienkāršākais un labākais veids, kā to izdarīt. Ierakstiet google meklētajā “ātrais kredīts“, un Jūs atradīsiet sev vajadzīgo informāciju par dažādam kompānijām un to piedāvātajiem kredītiem.

Otrs variants ir meklēt konkrētas kompānijas un to piedāvājumus Internetā un salīdzināt pašam. Kā arī mēs iesakām rūpīgi pārbaudīt līgumā ietvertos noteikumus, īpaši ar mazajiem burtiem drukāto sadaļu, lai pārliecinātos, vai līgumā nav ietverti apslēpti noteikumi.

Uzziniet vairāk par ātro kredītu internetā

Palasiet vairāk par ātro kredītu industriju kā tādu. Ieskats šajā nozarē Jums palīdzēs atrast vieglāk jaunākos un vislabākos piedāvājumus. Pašlaik daudzas kompānijas piedāvā mazu un ātru aizdevumu internetā bez ķīlas. Tomēr neuzķerieties uz solījumiem, kurus piedāvā mazas, parasti nesen dibinātas vai pat viltus kompānijas.

Ātrie kredīti internetā bez ķīlas Monday, March 24th, 2014

Ātrie kredīti internetā ir lielisks veids, kā ātri piekļūt naudai, ja Jums rodas steidzama vajadzība pēc naudas. Tie ir īstermiņa kredīti, tāpēc lielākā daļa no tiem tiks piešķirti tikai uz dažām nedēļām.Visi ātrie kredīti internetā vienviet dod iespēju aizņemties ātrāk, ērtāk un drošāk.

Padomājiet par to, vai tas ir labs risinājums Jūsu problēmai; iespējams, ka jā. Esiet uzmanīgi aprēķinot, cik daudz Jums ir nepieciešams aizņemties, cik daudz kredīts Jums izmaksās un to, cik daudz Jums būs nepieciešams atmaksāt. Kad esat noteicis šo summu, Jūs zināsiet, vai Jūs varat atļauties izmantot ātro kredītu internetā

Saņemt ātro kredītu tagad

Pieteikties ātrajam kredītam

Ātro kredītu aizdevēji ir privātie aizdevēji, kuri ir izveidojuši īstermiņa kredītu veidu, lai cilvēki varētu ātri piekļūt nepieciešamajai naudai. Īstermiņa aizdevēji stingri darbojas tiesisko regulējumu ietvaros un viņiem ir jābūt licencētiem, lai aizdotu naudu. Neaizņemieties no šaubīgām interneta vietnēm, lai izvairītos no krāpnieciskiem aizdevējiem.

Kam pieejami

Lai saņemtu ātro kredītu internetā, Tev:

 • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam
 • vecumā no 18 līdz 75 gadiem
 • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
 • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums

Kādiem nolūkiem domāti ātrie kredīti

Ātrie kredīti internetā ir paredzēti kā īstermiņa risinājumi ļoti īsa termiņa naudas vajadzībām. Šis kredīta veids tiek izmantots tikai dažas nedēļas vai mēnešus. Ja Jums ir nopietnas finansiālas problēmas, piemēram, parādi un bezdarbs, ātrie kredīti nav labākais risinājums. Vislabāk ir neizmantot ātro kredītu, ja Jums liekas, ka Jūs, iespējams, nevarēsiet atmaksāt visu summu norādītajā datumā vai Jums jau ir dažādi parādi.

Tāpat Jums ir rūpīgi jāpadomā par to, ko Jūs varat atļauties atmaksāt. Aizņēmēji, kuri gūst vislielāko labumu no šāda veida kredītiem, ir tie, kas rūpīgi aprēķina, cik daudz naudas viņiem būs nepieciešams, lai segtu izdevumus nākamajā mēnesī, nosaka, cik paliek pāri un aizņemtas tikai šo summu. Ja Jūs aizņematies vairāk, nekā Jūs varat atļauties, Jūs varētu nokļūt situācijā, kad katra mēneša beigās Jums pietrūkst naudas. Šī ir situācija, no kā ir ļoti grūti izkļūt, tāpēc Jums rūpīgi jādomā par to, ko Jūs varat atļauties.

Kāpēc ātrie kredīti
 • Aizņemoties pirmo reizi – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties
 • Piesakoties internetā – naudu saņemsiet jau pēc dažām minūtēm
 • Pieteikuma iesniedzējam – nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums
Cik populāri ir ātrie kredīti internetā

Ātro kredītu popularitāte strādājošo vidū joprojām pieaug. Viens no iemesliem ir tas, ka aizņēmējiem patīk šo kredītu ātrā pieejamība. Tos var iegūt tajā pašā dienā, kad iesniegts pieteikums un kredīts ir jāatmaksā dažu nedēļu laikā. Kad aizņēmēji izmanto ātros kredītus internetā šādā veidā, tas ir labs un noderīgs veids, kā ļoti ātri piekļūt naudai.

Ātro kredītu ceļvedis Monday, March 17th, 2014

Ātro kredītu patērētāju ceļvedis piedāvā kredītņēmējiem lielisku 10 padomu komplektu, kas jāņem vērā, pirms pieteikšanās ātrajam kredītam internetā:

 1. Vienmēr mēģiniet atmaksāt Jūsu ātro kredītu pilnā apmērā noteiktajā termiņā, nepagarinot to.
 2. Rūpīgi izlasiet smalko druku jebkura ātrā kredīta līgumā, pirms Jūs to parakstāt. Ja Jūs nesaprotat kaut ko vai šaubāties, neparakstiet līgumu.
 3. Pirms iegūt ātro kredītu, ir svarīgi izvērtēt visus par un pret.
 4. Vienmēr apsveriet alternatīvus kredītu avotus, pirms Jūs lemjat par ātrā kredīta izmantošanu. Palūdziet naudu ģimenei un draugiem.
 5. Ja Jūs plānojat iegūt ātro kredītu, pārliecinieties, ka Jums ir bankas konts un EUR 0.01, lai varētu pārskaitīt reģistrācijas maksu un identificēt bankas kontu.
 6. Noteikti precīzi uzziniet, kad ātrais kredīts ir jāatmaksā un veiciet nepieciešamos pasākumus, lai atmaksātu šo kredītu laikā.
 7. Sāciet ietaupīt ārkārtas naudu nebaltām dienām, teiksim, 200 EUR. Tādā veidā Jūs varat izvairīties no ātrajiem kredītiem nākotnē.
 8. Ja Jūs izmantojat ātros kredītus ļoti bieži, mēs iesakām iet uz kredītu konsultāciju, lai uzzinātu, kā veiksmīgi plānot savas finanses un ietaupīt.
 9. Piesargieties no atmaksas kavēšanas. Jums nāksies maksāt soda maksas. Šīs maksas var ātri uzkrāties un dažreiz var būt diezgan augstas.
 10. Iesniedziet atsauksmes, ja Jums liekas, ka ātro kredītu uzņēmums ir pret Jums izturējies negodīgi vai nelikumīgi.

Ikviena dzīvē ir finansiālas rūpes, problēmas un dilemmas. Mūsdienu sabiedrībā, kad finanšu saistības šķiet tendence, kas nekad neiziet no stila, nav iemesla justies vienam, kad naudas ir pamaz. Tomēr neuzķerieties uz spilgtajām reklāmām par ātru naudu. Ziniet tieši uz ko Jūs parakstāties un pirms Jūs izmantojat ātro kredītu, pārliecinieties, ka spēsiet to atmaksāt noteiktajā termiņā. Laba stratēģija būtu vispirms salīdzināt interneta aizdevējus, kas piedāvā ātros kredītus internetā, lai Jūs varētu uzzināt par pieņemamiem ātro kredītu piedāvājumiem, kas ietver salīdzinoši zemāku procentu likmi. Aizdevējam internetā būtu jāsniedz arī godīgi kredīta noteikumi. Pārliecinieties, ka veicat atmaksu maksājuma termiņa datumā.

Sia Greencredit ātrais kredīts Wednesday, March 5th, 2014

GreencreditGreenCredit saviem klientiem piedāvā aizņemties kredītu internetā no 50 līdz pat 300 eiro ar atmaksas termiņu no 5 līdz 30 dienām. Kredītam no GreenCredit nebūs vajadzīgs nedz galvotājs, nedz arī ķīla. Šādu kredītu ir iespējams saņemt praktiski jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir tikai jāatbilst dažām elementārām prasībām, lai varētu pieteikties kredītam. Personai ir jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem, ar patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem, lai varētu atmaksāt kredītu. Būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Kā arī nedrīkst būt kavēti maksājumi, vai kādas citas parādsaistības. Ja persona atbilst šīm prasībām, tad nevajadzētu rasties problēmām, lai saņemtu kredītu no GreenCredit.

GreenCredit iesaka saviem klientiem aizņemties atbildīgi

Tā kā GreenCredit rūpējas par saviem klientiem, tad šis aizdevējs saviem klientiem iesaka aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas spējas atdot kredītu. GreenCredit iesaka uzmanīgi iepazīties ar līguma noteikumiem pirms piesakieties kredītam. Ja ir radušās kādas neskaidrības vērsieties pie GreenCredit un atrisiniet tās kopīgi. GreenCredit vienmēr būs priecīgs palīdzēt saviem klientiem. GreenCredit iesaka saviem klientiem nepieteikties kredītam, ja ar to tiks segtas kādas citas parādsaistības, ja tiks veikts kāds pirkums, kurš neatbilst klienta finansiālajam stāvoklim. Tas pierāda, ka GreenCredit ir svarīgs katrs klients, ne tikai peļņas gūšana. Rūpējoties par savu klientu drošību GreenCredit garantē pilnīgu konfidencialitāti un personiskās informācijas noslēpumu. Šī informācija tiks izmantota tikai mērķiem, kas paredzēti aizdevuma līgumā, to izpildei.

Kādēļ kredīts tika atteikts

Mēdz gadīties arī gadījumi, kad GreenCredit ir spiests atteikt kredīta ņēmējam. Pārsvarā šī atteikuma iemesli ir tādi, ka kredīta ņēmējs ir parādnieku uzskaitē, vai arī reģistrācijas laikā pie datu ievades ir pieļauta kāda kļūda, iespējams, ka vēl nav nomaksāts iepriekšējais kredīts. GreenCredit saviem klientiem piedāvā tādu pakalpojumu, kā iespēju uzzināt savu kredīta bilanci. Lai uzzinātu savu kredīta bilanci pie GreenCredit ir jānosūta tikai viena SMS un Jums tiks nosūtīta atpakaļ SMS ar Jūsu kredītu bilanci.