Archive for May, 2014
Kas notiek, ja neatdod kredītu? Friday, May 16th, 2014

Ja kredīts netiek atgriezts, tad Minicredit nosūta klienta parāda lietu uz kādu no kredītu piedziņas kompānijām. Nevelti Minicredit iesaka izvērtēt savas iespējas atmaksāt un aizņemties atbildīgi. Klientiem bieži vien ir argumenti, kāpēc nauda nav atdota laikā, tomēr ja atmaksa tiek kavēta, tad soda % tiek aprēķināti neatkarīgi no tā, kādi apstākļi ir radušies.

Kādi dati par sevi jāiesniedz, lai saņemtu ātro kredītu? Tuesday, May 13th, 2014

Saņemt aizdevumu no Minicredit var ļoti ērti un vienkārši. Ir jāreģistrējas Minicredit mājas lapā, kur būs jānorāda savs vārds un uzvārds, personas kods, adrese, darba vieta un ienākumu apjoms. Ja dati būs norādīti pareizi un personai ir nesabojāta kredītvēsture, tiks piešķirts aizdevums.

MiniCredit noteikumi kredīta saņemšanai Saturday, May 10th, 2014

Lai saņemtu MiniCredit ātro kredītu, ir jābūt vismaz 20 gadu jaunam un ar nesabojātu kredītvēsturi. Nesabojāta kredītvēsture nozīmē to, ka ir nomaksāti visi parādi vai tādi nemaz nav bijuši. Jāuzsver, ka personai, kura pretendē uz aizdevumu, ir jābūt oficiāliem ienākumiem. Minicredit aizdevumus izsniedz personām vecumā līdz 72 gadiem.

500 eiro par 1 eiro komisiju Tuesday, May 6th, 2014

Aizņemies līdz pat 500 eiro uz 30 dienām ar aizdevuma maksu tikai 1 eiro:

Iespējams, ka apbēdinošākais iemesls, kādēļ ātrie kredīti saņem tik sliktas atsauksmes, ir tas, ka daudzi aizņēmēji nepareizi un/vai pārmērīgi lieto šos kredītus. Viņi vienkārši pārāk daudz uz tiem paļaujas un izmanto tos nevajadzīgu iemeslu dēļ, piemēram, lai dotos brīvdienās vai iegādātos dārgas nevajadzīgas lietas. Tas nemaz nav ātro kredītu mērķis! Ātrajiem kredītiem ir skaidrs mērķis – sniegt īstermiņa finanšu palīdzību ārkārtas situācijās – negaidītiem rēķiniem, auto remonta rēķiniem, komunālajiem maksājumiem u.c. Pārāk bieža ātro kredītu izmantošana ir vēl viena problēma, jo daudzi aizņēmēji ir nonākuši situācijās, kad viņi atliek kredīta atmaksu, jo tie nespēj laicīgi atmaksāt visu tā summu. Tā rezultātā rodas finanšu sagrāve, jo finanšu izmaksas uzkrājas ļoti strauji un pēkšņi Jūsu finansiālā “avārijas situācija” kļūst par finanšu “murgu”. Tomēr, ja Jūs aizņematies reti un atbildīgi, Jūs varat no tā izvairīties un varat izmantot Credit24 kredītus un jebkādus citus kredītus tam paredzētajam mērķim.

Saņemt kredītu internetā Friday, May 2nd, 2014

Šķiet, ka kredītu tirgus ir kļuvis daudz stingrāks un vienkāršajiem cilvēkiem ir problēmas aizņemties naudu, kas vajadzīga īstermiņa izdevumiem. Neskatoties uz valdības centieniem sakārtot ekonomiku un kreditēšanas nozari, aizdevēji, šķiet, rūpīgi sargā savu naudu un nedāļā to pa labi un kreisi. Ja Jūs esat starp tiem, kam nepieciešama nauda, bet nevarat atrast aizdevēju, Jūs varat saņemt kredītu internetā, kas neietver dokumentu aizpildīšanu vai sūtīšanu pa faksu un kas palīdzēs Jums samaksāt par lietām, kas Jums vajadzīgas jau tagad.

Pieteikties ātrajam kredītam

Nomaksājiet steidzamus rēķinus jau tagad

Varbūt Jums ir steidzami rēķini, kas jānomaksā – īre, komunālie pakalpojumi, mobilā telefona rēķini; vai varbūt Jūsu auto ir sabojājies un Jums nav līdzekļu, ar kuru palīdzību to varētu salabot. Pēkšņas un neplānotas izmaksas var izpostīt Jūsu finanses, jo īpaši, ja algas diena vēl ilgi jāgaida. Šādos brīžos ātrie kredīti internetā var burtiski atbrīvot Jūs no parādiem un kavētiem maksājumiem, piešķirot naudu minūšu laikā.

Jūs, iespējams, esat izmantojis ātros kredītus internetā bez ķīlas jau iepriekš un Jums liekas, ka dažādu dokumentu sūtīšana aizdevējam ir pārāk laikietilpīga un nomācoša. Ar ātrajiem kredītiem Jūs varat aizpildīt visus dokumentus elektroniski un saņemt naudu nekavējoties.

Nav nepieciešams gaidīt līdz algas dienai

Ātrie kredīti internetā ir izveidoti īpaši tiem aizņēmējiem, kam nav laika gaidīt parasto kredītu apstrādi – kas var aizņem dienas vai dažos gadījumos pat nedēļas. Ātrais kredīts internetā ir ne tikai ērtākais veids, kā aizņemties īstermiņa naudu, tas ir arī ātrākais – Jūs varat saņemt naudu savā norēķinu kontā tajā pašā dienā.

Ātrais kredīts internetā ir kredīts, ko Jūs varat izmantot līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.