Archive for June, 2014
Kad jāatdod nauda, ja esi aizņēmies 100? Sunday, June 22nd, 2014

Aizņemoties jebkuru summu, nauda jāatgriež ir 30 dienu laikā. Tomēr pastāv iespēja termiņu pagarināt.

Kā ietaupīt naudu Saturday, June 21st, 2014

Lai gudri ietaupītu naudu, ir Jūsu finanšu plānošana un nepieciešamo vēlmju upurēšana. Zinot, kur Jūsu naudai ir jāiet katru mēnesi, Jums būs labāka izpratne par savu finansiālo stāvokli un to, cik daudz naudas Jūs varat ļaut sev tērēt, lai iegādātos lietas, ko Jūs patiešām vēlaties. Sekojiet katram izdevumam – par īri vai hipotekāro kredītu, komunālajiem pakalpojumiem, auto izdevumiem, pārtikas precēm un, protams, neaizmirstiet saglabāt visus čekus.

Ja Jūs redzat, ka kādā jomā Jūs izdodat pārāk daudz naudas, Jūs varat noteikt, kur Jūs varat ietaupīt. Jūs, iespējams, varat pieteikties ekonomiskākam mobilā telefona pieslēgumam, tērēt mazāk naudas pārtikas preču veikalā vai mazāk pusdienot ēdnīcās, vai arī, ja iespējams, samazināt braukšanu ar savu auto un izpētīt sabiedrisko transportu (ko, protams, ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt). Tādējādi Jūs zināsiet, cik daudz Jūs varat atļauties tērēt katru mēnesi par lietām, ko vēlaties, kā arī Jūs varēsiet justies droši, jo Jums būs iekrājumi, ko tērēt avārijas finanšu situācijām.

Tagad, kad Jums ir zināmi soļi, lai ietaupīt naudu daudz saprātīgāk, ir laiks veikt solījumu par finansiālu disciplīnu. Ir pienācis laiks būt atbildīgākiem un aizmirst paļaušanos uz pēdējo salmiņu, piemēram, ātro kredītu, lai izkļūtu no finanšu krīzes. Protams, ja rodas vairākas finanšu ārkārtas situācijas un Jums nav pietiekami daudz uzkrājumu, lai tās segtu, ir pieļaujams izmantot ātro kredītu, bet, ja tā nav, gudrāk ir izvairīties no kredītiem, cik vien iespējams. Noslēgumā, labākais risinājums finanšu krīzei ir Jūsu varā – ja Jūs plānojat uz priekšu un ietaupāt savu naudu gudri, Jūs varat izvairīties no procentu kredītu slazdiem un baudīt lielāku finanšu elastību.

Ātro kredītu popularitāte Thursday, June 5th, 2014

Viens no jaunajiem pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmumi, kas sniedz finanšu pakalpojumus, ir ātrie kredīti jeb SMS kredīti. Kā liecina nosaukums, finanšu kompānija piešķir īstermiņa kredītu pret klienta nākamo algu līdz 30 dienām – bez ķīlas un galvojuma. Tas ir lielisks veids, kā ikviens var piekļūt naudai, kad tas nepieciešams un šāda veida pakalpojumi kļūst arvien vairāk populāri vairāku iemeslu dēļ:

Ātrais kredīts

  • Ātrais kredīts ir ātrs un vienkāršs veids, kā iegūt naudu
  • Pirmais kredīts bez procentu maksas – atmaksājiet paņemto
  • Izmantojot šāda veida pakalpojumu, darbiniekam vairs nav jāsaskaras ar apmulsumu, jautājot savam darba devējam, draugiem vai ģimenes locekļiem avansa maksājumu no gaidāmās algas
  • Ātros kredītus var izmantot, lai parūpētos par neparedzētiem izdevumiem vai rēķiniem, negaidot līdz nākamajai algai no darba devēja
  • Iegūt ātro kredītu ir daudz vienkāršāk un ērtāk nekā mēģināt iegūt ilgtermiņa kredītu no bankas
  • Ātrais kredīts ļauj klientam izmantot naudu un pārņemt kontroli pār to finansēm

No iepriekš minētajiem iemesliem, iespējams, ka ātro kredītu vieglums un ērtības ir tas, kas padara tos tik pievilcīgus sabiedrībai. Daudzi no mums skaita dienas līdz nākamajai algai vai ienākumiem, bet iespēja iegūt avansu vai īstermiņa kredītu pret šo tālo algas maksājumu ļauj cilvēkiem daudz vieglāk pārvaldīt savas finanses. Ātrais kredīts īstermiņā nav dārgs risinājums! Ātrais kredīts izmaksās dārgi, ja tiks izmantots ilgtermiņa vajadzībām.

Tā ir šo kredītu vienkāršība, kas ir pārliecinājusi sabiedrību izvēlēties ātro kredītu internetā no vadošajiem Latvijas aizdevējiem. Šī jaunā finanšu kompāniju šķirne piedāvā ne tikai ātros kredītus, bet arī citus pakalpojumus, piemēram, SMS kredītus, patēriņa kredītus un kredītus bez ķīlas.

SMScredit lojalitāte Wednesday, June 4th, 2014

Preču un pakalpojumu cenas pieaug katru dienu, bet cilvēku algas, diemžēl, nepieaug tādā pat ātrumā. Sakarā ar to, visbiežāk cilvēkiem ir grūti segt visa mēneša izdevumus ar ierobežotu algu. Bieži vien cilvēkiem pašiem sev atliek vien niecīga summa pirms nākamās algas dienas. Tad daudzu cilvēku prātos rodas jautājums – ko darīt šādā situācijā?

Viena no metodēm, kas palīdz cilvēkiem izkļūt no šādām situācijām, ir pieteikties ātrajam kredītam. Tas ir īstermiņa kredīts, kas tiek izmantots, lai segtu izdevumus līdz aizņēmējs saņem nākamo algu. Šo summu viegli iegūt no kredīta aizdevējiem, bet vienīgā problēma, ar ko cilvēki visbiežāk saskaras, ir tas, ka viņiem ir jāiesniedz dažādi dokumenti, lai iegūtu nepieciešamo kredīta summu. Tagad arī šai problēmai ir risinājums. Ātrais kredīts internetā ir ideāls risinājums – tas ir kredītu veids, kurā Jums nav nepieciešams uzrādīt dokumentus un Jūs varat saņemt nepieciešamo summu, vienkārši aizpildot nelielu veidlapu.

SMScredit.lv piedāvātā lojalitātes programma dod iespēju aizņemties no 10 līdz 20 % lētāk. Tas nozīmē, ka pastāvīgie aizņēmēji var aizņemties līdz 20 procentiem lētāk. Ir svarīgi izmantot ātro kredītu tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Nekad neizmantojiet ātro kredītu, lai krātu lojalitātes punktus vai iegūtu jebkādas dāvanas.