Archive for July, 2014
Naudas summu var atdod pa daļām vai jāatdod visa uzreiz? Monday, July 28th, 2014

Naudas summu ir iespējams atdot pa daļām aizdevuma termiņa laikā, kas ir 30 dienas. Tas nozīmē, ka uz atmaksas termiņa dienu naudas summa būs jau samazinājusies. Taču droši varat atmaksāt visu aizdevumu ātrāk, kā noteiktajā termiņā.

Kas ir ātrais kredīts un kredītvēsture? Thursday, July 24th, 2014

Tas ir darījums, kas tiek noslēgts starp divām pusēm, aizņēmēju un aizdevēju, kurā aizņēmējs ir tas, kas piesakās un pēc apstiprināšanas saņem noteiktu naudas summu. Šī summa tiek piešķirta ar rakstisku solījumu atmaksāt to kopā ar procentu likmēm saskaņotā laika periodā vai bez tām, ja kredīts ir bez procentiem,. Aizdevējs, no otras puses, ir persona vai uzņēmums, kas ļauj aizņēmējam uz laiku izmantot aizdevēja naudu un saņem to atpakaļ ar peļņu no samaksātajiem procentiem.

Kas ir slikta kredītvēsture?

Slikta kredītvēsture nozīmē, ka aizņēmējs nav veicis savus ikmēneša maksājumus vai nav atmaksājis kredītu. Tas atspoguļojas kredītu uzņēmumu uzskaitē. Pat finanšu ieraksti, piemēram, kavēti telefona maksājumi un citi rēķini var tik uzrādīti. Tas tiek ievadīts indivīda kredītvēsturē un pazemina viņa spēju saņemt kredītu. Tādējādi, personai ir slikta kredītvēsture. Tas padara kredīta iegūšanu vai apstiprinājuma iegūšanu daudz grūtāku.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir kredīts, ko aizņēmējs var saņemt 60 minūšu laikā vai ātrāk. Tas ir īstermiņa kredīts, ko aizņēmējs atmaksā 30 dienu laikā. Ātrais kredīts internetā ir alternatīvs finansējuma avots finanšu ārkārtas gadījumos, kas ietver nelielas naudas summas.

Ir svarīgi ņemt vērā ieteikumus un aizņemties atbildīgi!

Cik viegli ir atmaksāt ātro kredītu? Thursday, July 10th, 2014

CilvēkiLielākā daļa cilvēku neplāno un neveido ārkārtas fondu vai jebkādus uzkrājumus, ja tiem ir steidzami nepieciešama nauda; ātrais kredīts internetā ir viens no populārākajiem naudas iegūšanas veidiem pēkšņu finansiālo vajadzību segšanai. Bet aptaujas liecina, ka liela daļa cilvēku, kas izmanto ātros kredītus internetā, nevar tos atmaksāt noteiktajā termiņā. Ja esat viens no šīs statistikas, Jūs varētu riskēt iekļūt parādu problēmu lamatās, kad ātrais kredīts kļūst par parādu ar strauji pieaugošiem procentiem. Nav nekā slikta tajā, ka Jūs vēlaties aizņemties naudu, lai tiktu galā ar savām finanšu grūtībām, tomēr Jums ir nepieciešams izmantot tos pareizā veidā, lai Jūs varētu izvairīties no iekļūšanas parādu lamatās.

Ātrajiem kredītiem internetā iespējams vienkārši un viegli pieteikties, jo Jums ir nepieciešams izpildīt tikai dažas vienkāršas prasības, piemēram, Jums ir nepieciešams konts, darbs un lieliska kredīta pagātne. Tomēr kredīts internetā bez ķīlas ietver procentu likmi, ja to salīdzina ar citu kredītu GPL, tāpēc, ja Jūs iegūstat ātro kredītu, Jums ir jāizplāno kā atmaksāt to pēc iespējas ātrāk vai pirms noteiktā termiņa. Izmēriet ātro kredītu izmaksas pēc MPL, jo GPL nav piemērots ātrajiem īstermiņa kredītiem un SMS kredītiem. Nepagariniet kredīta termiņu, ja vien tas nav absolūti nepieciešams, jo tas Jums izmaksās diezgan dārgi.

Cik lielu naudas summu var aizņemties pirmajā reizē? Thursday, July 10th, 2014

Pirmajā reizē ir iespējams aizņemties līdz 200 eiro. Pirmais kredīts ir bez procentiem, tas nozīmē atdod tik, cik aizņēmies. Nauda ir jāatmaksā 30 dienu laikā, taču ir iespējams arī termiņu pagarināt. atmaksas pagarināšana ir par maksu.

Pāris plusi un mīnusi Wednesday, July 2nd, 2014

Saskaroties ar aizvien pieaugošajām Jūsu ģimenes vai biznesa vajadzībām, Jūs bieži varat pēkšņi attapties un saprast, ka Jums pietrūkst vajadzīgās naudas. Tā ir kļuvusi gandrīz par parastu parādību mūsu ikdienas dzīvē. Tā rezultātā ātrie kredīti ir kļuvuši diezgan populāri. Tie dod Jums tūlītēju pieeju naudai, kā un kad tas nepieciešams, tomēr šo kredītu izmantošanai ir savi plusi un mīnusi.

Ātrais kredīts

Ātro kredītu plusi

Plusi attiecībā uz ātrajiem kredītiem ir tas, ka tas ir gatavs avots, kā iegūt naudu. Pat Jūsu vecā kredītkarte var sniegt Jums vajadzīgo naudu no jebkura bankomāta, jo Jums būs gandrīz tūlītēja pieeja kredīta līdzekļiem, kas noguldīti Jūsu kontā. Ātrie kredīti ir īpaši ērti, ja Jūs esat ceļojumā vai saskaraties ar ārkārtas situāciju. Pat citos gadījumos, kad tā nav avārijas situācija, šādi kredīti var būt diezgan noderīgi.

Ātro kredītu mīnusi

Tomēr mīnusu šādiem kredītiem ir ne mazāk kā plusu. Piemēram, procentu likmes var būt augstas, neskatoties uz īso kredīta termiņu. Ja Jūs nokavējat kredīta atmaksu, tā procenti var uzkāpt līdz astronomiskai summai un Jūs piedzīvosiet diezgan lielus zaudējumus, kamēr izprātosiet, kā šo ķibeli risināt. Šādos gadījumos kredīta iegūšana varētu izrādīties patiesi dārgs risinājums. Vēl viens negatīvais aspekts ir tas, ka šie kredīti ļoti viegli izraisa atkarību. Vieglums un ērtības, ar kurām Jūs varat iegūt šādu kredītu, var likt Jums justies ekstravaganti. Īsā laikā Jūs sākat regulāri apmeklēt bankas un bankomātus, lai iegūtu šādus kredītus un izņemtu līdzekļus no sava konta un pirms Jūs to spējat aptvert, Jūs esat pakļuvis zem milzīga parādu sloga. Papildus tai summai, ko Jūs jau būsiet parādā, arī šo kredītu procentu likmes būs milzīgas.