Archive for November, 2014
Kredīti bez procentiem: Smscredit vai Crediton Friday, November 21st, 2014

Ātrie kredīti bez procentu maksas – izvēlies un aizņemies izdevīgāko jau tūlīt! Ikviens no mums nepieciešamības gadījumā internetā var atrast dažādus ātro kredītu piedāvājumus, bet kā izvēlēties savam maciņam izdevīgāko? Ļoti viegli kā noteikt, kura kompānija piedāvā izdevīgākos finanšu risinājumus – ir tas, vai izvēlētā kredītiestāde piedāvā ātro kredītu bez procentu maksas. Šis pakalpojums vairumā kompāniju ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, taču jau esošajiem debitoriem tiek piedāvātas dažādas īpašas akcijas, lojalitātes programmas u.c. piedāvājumi.

Ātrais kredīts bez procentu maksas nozīmē to, ka papildus ātrā kredīta pamatsummai nebūs jāmaksā noteikta procentu likme. Piemēram, aizņemies 1. kredītu 300 eiro vērtībā kādā kompānijā un pēc aizdevuma termiņa beigām nepārmaksā – būs jāatdod tieši 300 eiro, nekas vairāk.  Jāuzsver, ka šāda veida u.c. ātrie kredīti tiek izsniegti tikai pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, bez parādsaistībām citās kompānijās. Lai aizdevums tiktu piešķirts bez liekām problēmām – vajadzīgi stabili ikmēneša ienākumi, pozitīva kredītvēsture. Pretējā gadījumā prasītais ātrais, bezprocentu kredīts var netikt piešķirt vai izmaksāta mazāka bezprocentu kredīta summa.

TOP ātrais kredīts

SMSCredit.lv –izdevīgs bezprocentu kredīts Taviem sapņiem un iecerēm 10 – 15 minūšu laikā no kredīta pieteikuma brīža!

 • Jaunajiem klientiem 1.aizdevums tiek ātri un bez liekām formalitātēm izsniegts bez procentu maksas– 0%. Aizņemies sev nepieciešamo naudu sākot no 50 līdz pat 300 eiro, ar atmaksas laiku līdz 30 dienām;
 • Būtiski, ka kredīta atmaksas termiņu nosaki Tu pats – atkarībā pēc savas finansiālās situācijas;
 • Ja vēlēsies aizņemties atkārtoti – tas būs iespējams pēc sekmīgas 1.kredīta atmaksas. Jāatzīmē, ka papildus ātrā kredīta pamatsummai būs jāmaksā noteikta procentu maksa. Esošajiem debitoriem SMSCredit.lv kredīti pieejami līdz pat 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām.
 • Īpaši klientu ērtībām tiek piedāvātas daudz izdevīgākas termiņa pagarināšanas iespējas uz 7, 14 vai 30 dienām.

CreditOn – saņem sev nepieciešamo bezprocentu kredītu jau tūlīt!

 • Jaunajiem klientiem tiek izsniegti gan mazāki, gan lielāki bezprocentu kredīti līdz pat 425 eiro. Kredīta termiņš ir līdz 30 dienām;
 • CreditOn saviem klientiem piedāvā izdevīgus finanšu risinājumus bez ķīlas, galvojuma vai izziņām no darba vietas. Turklāt, bezprocentu kredītam no CreditOn vari pieteikties neizejot no mājām vai savas atrašanās vietas – visur kur pieejams internets;
 • Pēc sekmīgas 1.bezprocentu kredīta atmaksas vajadzības gadījumā varēsi saņemt kredītu līdz pat 700 eiro. Jārēķinās, ka aizņemoties atkārtoti būs jāmaksā noteikta procentu maksa, papildus aizdevuma pamatsummai;
 • Vajadzības gadījumā CreditOn par noteiktu, papildus samaksu piedāvā pagarināt aizdevuma termiņu uz  30 dienām.

Bezprocentu kredīts internetā ir lieliska iespēja aizņemties jaunajiem klientiem. Taču aizņemies tikai tad, ja esi pilnībā pārliecināts par savām atmaksas iespējām.

Ondo aizdevēja ātrais kredīts Friday, November 7th, 2014

Ondo.lv ir jauns ātro kredītu izsniedzējs, kas piedāvā saņemt aizdevumu vien 10 minūšu laikā. Ondo.lv ātrais kredīts ir pieejams no 50 līdz 300 eiro apmērā, ja no šī aizdevēja aizņematies pirmo reizi un no 50 līdz 425 eiro apmērā, ja aizņematies atkārtoti.

Ondo.lv ātrie kredīti tiek izsniegti ar atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām. Lai saņemtu aizdevumu nav nepieciešama ķīla un galvotājs vai izziņa no darbavietas.

Īstermiņa aizdevuma saņemšanas noteikumi ir pavisam vienkārši un daudz neatšķiras no citu aizdevēju piedāvātajiem.

Lai pretendētu uz vēlamo aizdevumu jums:

 • Jābūt vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem,
 • Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam,
 • Nedrīkst būt parādsaistību pārkāpumi vai kavēti maksājumi pie citiem aizdevējiem un citās finanšu institūcijās.

Pieteikties ātrajam kredītam

Lai reģistrētos aizdevēja mājas lapā jums būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Pieteikties kredītam var aizdevēja Ondo.lv mājas lapā, sūtot SMS vai zvanot pa tālruni. Pirms kredīta pieteikšanas ir jāveic reģistrācija, kuras laikā tiks izveidots jūsu unikālais profils, kuru vēlāk izmantosiet kredītu pieteikšanai, kā arī citām ar aizdevumu saistītām darbībām. Reģistrācijas laikā jums būs jānorāda savs personas kods, bankas konta numurs, kā arī mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Ondo.lv ātrā kredīta priekšrocības ir:

 • Iespēja saņemt aizdevumu maksimāli īsā laika periodā (98% no pieteikumiem tiek izskatīti un apstiprināti 10 minūšu laikā)
 • Profesionāla un laipna klientu apkalpošana
 • Pirmais aizdevums bez procentu maksas
 • Iespēja saņemt atgādinājumus par kredīta atmaksu un citām darbībām
 • Iespēja sekot līdzi visām darbībām, kas saistītas ar jūsu aizdevumu, darot to savā lietotāja profilā.
 • Iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas periodu (diemžēl šis pakalpojums ir par maksu)
 • Elektroniski pieejams līgums ar, kuru var iepazīties vēl pirms esat izlēmis par labu šim aizdevējam.

Aizņemšanās iespējas no Ondo.lv aizdevēja

Ondo logo

Tas ir ļoti vienkārši un skaidri saprotami, jo jau pirmajā reizē Jūs drīkstat pieteikties 300 eiro kredītam. Pirmajā reizē ir pieejams jau zināms kredīts bez procentu maksas – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Izvēlieties maksimālo atmaksas termiņu, lai būtu laiks atmaksāt aizdevumu. Kredītu var atmaksāt pirms termiņa bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Termiņš ir svarīgs gadījumos, kad ātrais kredīts tiek izmantots atkārtoti. Jo ilgāks būs atkārtota ātrā kredīta atmaksas termiņš, jo vairāk nāksies atmaksāt – paņemtā kredīta summa + procenti, kuri atkarīgi no kredīta summas un atmaksas termiņa.

Čingi čiki

Īstermiņa aizdevumi ir paredzēti nelielu, negaidītu izdevumu segšanai, tāpēc palīdz risināt finanšu problēmas un neuzliek saistības vairāku gadu garumā. Lasiet mūsu versiju par atbildīgu aizņemšanos vai ondo.lv sagatavoto versiju, lai cilvēki neaizņemtos neatbildīgi! Ondo.lv ātrais kredīts ir vistipiskākais īstermiņa aizdevums bez zemūdens akmeņiem.

Kāpēc ņemt ātro kredītu Monday, November 3rd, 2014

Ātrajiem kredītiem ir milzīga popularitāte vairāku iemeslu dēļ, tādēļ cilvēkiem, kuriem ir vajadzība pēc finansējuma, ātro kredītu priekšrocības atsver šo kredītu trūkumus.

Jums ir jābūt uzmanīgam, ja vēlaties kredītu izmantot nesvarīgiem mērķiem. Tā kā Jūsu finansiālā situācija var kļūt vēl sliktāka, Jums būs jāmaksā procentu likme, tāpēc labāk ir aizņemties tikai naudas summu, ko Jūs viegli varat atmaksāt no savas nākamās algas.

Jūs varat pieteikties šim kredītam, ja Jums tiešām steidzami ir nepieciešama nauda kāda nopietna iemesla dēļ. Jums var negaidīti būt nepieciešama nauda medicīnas rēķiniem vai auto remontam, vai Jums pēkšņi ir jādodas apmeklēt slimu radinieku; lai kāds būtu Jūsu iemesls, tas ir nomācoši, ja Jums ir steidzami nepieciešama nauda un Jums tā nav pieejama.

Vai pastāv citas alternatīvas vai arī ātrais kredīts ir Jūsu vienīgā iespēja

Paskatīsimies, kādas ir ātro kredītu priekšrocības:

 • Jūs varat pieteikties kredītam, izmantojot internetu
 • Lielāko daļu laika pieteikuma process aizņem mazāk nekā 20 minūtes
 • Kredīta summa parasti tiks noguldīta Jūsu bankas kontā dažu minūšu laikā
 • Kredīts ir pieejams bez jebkādas sākotnējās maksas
 • Viss process ir diskrēts, jo tajā nav iesaistītas trešās personas
 • Un Jūsu finanšu informācija netiek izpausta citām personām

Pieteikties ātrajam kredītam

Šie ir pietiekami iemesli, lai izvēlētos ātro kredītu no 18 gadiem un aizmirstu par Jūsu finanšu ķibelēm. Jūs varat segt radušos finanšu iztrūkumu un mierīgi turpināt savu dzīvi un Jums būs iespēja atmaksāt kredītu savā nākamajā algas dienā. Jūs esat viegli atrisinājis savu problēmu.