Archive for December, 2014
Ātrais kredīts un to likume Tuesday, December 30th, 2014

Jautājuma zīmeEsmu pārliecināts, ka Jūs esat dzirdējuši dažādās reklāmas par ātro kredītu izmantošanu neparedzētu izdevumu segšanai. Jūs redzat reklāmas un dzirdat tikai šo kredītu priekšrocības. Patiesība ir tāda, ka tie var būt ļoti laba lieta, bet Jums ir jāveic pētījums, pirms Jūs piesakāties kredītam. Ātrajiem kredītiem ir daudz noteikumu un nosacījumu.

Mēs visi zinām, ka ātrie kredīti tiek izmantoti, lai segtu neparedzētus izdevumus ar ļoti īsa termiņa kredītu, kas parasti ir līdz 30 dienām. Tie bieži vien tiek dēvēti arī par īstermiņa kredītiem vai SMS kredītiem. Ātro kredītu noteikumi mainās atkarībā no aizdevēja. Aizdevējs pats nosaka kredītam piemērojamo procentu likmi, kas parasti tiek izteikta kā gada procentu likme (GPL). Lielākā daļa uzliek ļoti nelielus ierobežojumus tam, cik augsta var būt GPL.

Gada procentu likmes šiem kredītiem var būt dažādas – tās parasti ir saprātīgas, ja aizņemsieties no populāriem aizdevējiem un salīdzināsiet visus aizdevējus.

Kredītu iespējams iegūt 15 minūšu laikā, aizpildot vienkāršu pieteikumu aizdevēja mājas lapā. Aizņēmējam ir jāsniedz visa sava personiskā informācija, kā arī bankas konts, pirms pieteikums tiks apstiprināts. Pēc tam, kad pieteikums ir apstiprināts, aizdevējs nogulda apstiprināto summu aizņēmēja bankas kontā.

Lieta, kas jāatceras, ir tas, ka Jums jāzina piemērojamie likumi, kas darbojas Latvijā. Neļaujiet kādam ļaunprātīgi izmantot Jūs vai Jūsu situāciju. Vispirms apbruņojieties ar zināšanām!

Ātrais kredīts līdz algas dienai Friday, December 19th, 2014

Lai arī cik grūti mēs nestrādātu un cik daudz nemēģinātu ietaupīt, vienmēr uzrodas kāda finanšu ārkārtas situācija un atstāj mūs bez graša kabatā. Dažreiz var būt diezgan grūti izdzīvot ar esošajiem līdzekļiem līdz nākamajai algas dienai un ģimenes ikdienas vajadzības un prasības tikai palielina Jūsu finansiālo slogu. Vai Jums ir nepieciešams ātrais kredīts līdz nākamajai algas dienai? Jūs ir piemeklējusi finanšu krīze un Jūs meklējat ātro kredītu internetā ar apstiprinājumu tajā pašā dienā? Speriet pirmo soli ceļā uz Jūsu finansiālo brīvību, izmantojot ātro kredītu internetā bez ķīlas. Tagad Jūs varat viegli saņemt ātro kredītu internetā, neizejot no mājas vai biroja. Vienkārši aizpildiet pieteikumu, kas pieejams internetā, un Jūs pavisam drīz saņemsiet ātro kredītu savā norēķinu kontā.

Pieteikties ātrajam kredītam

Pirmais kredīts joprojām ir pieejams bez procentu maksas. Salīdziniet aizdevējus un izvēlieties šo piedāvājumu, lai nepārmaksātu par kredītu.

Ja Jūs nopelnāt pietiekami daudz naudas, lai kvalificētos, saņemt ātro kredītu līdz nākamajai algai ir tikpat vienkārši kā aizpildīt dažas veidlapas un ļaut aizdevējam paveikt pārējo. Nav nekā labāka par apziņu, ka Jums ir līdzekļi, kas nepieciešami, lai izkļūtu no finanšu problēmām. Jums ir tiesības saņemt ātro kredītu, ja Jūs esat vismaz 18 gadus vecs un vecāks, Jums ir stabils darbs, Jums ir aktīvs konts un Jūsu kredīta pagātne ir vērtējama pozitīvi.

Ir daudzi gadījumi, kad ātrais kredīts tik tiešām var Jūs glābt. Nav grūti nonākt situācijā, kad līdz algas dienai pietrūkst nedaudz līdzekļu un šķiet, ka negaidīti rēķini un citi izdevumi vienmēr rodas pašā sliktākajā brīdī. Aizdevēji saprot, ka tas ir tāpat kā mēģināt savilkt galus bez naudas. Jums nav par to jāuztraucas, jo tas notiek katru dienu.

Aizdevēji internetā piedāvā šos kredītus Jums, lai Jūs varētu izkļūt no privātajām īstermiņa naudas problēmām līdz savai algas dienai. Ar labu finanšu plānu un ātro kredītu, Jūs varat finansiāli nostāties atpakaļ uz savām kājām!

Ātrais īstermiņa kredīts Tuesday, December 2nd, 2014

Vai Jums ir nepieciešams ātrais īstermiņa kredīts, kam iespējams pieteikties internetā tikai 15 minūšu laikā?

Ja tā, tad es aicinu Jūs izlasīt visu šo rakstu par ātro īstermiņa kredītu internetā, kuru var saņemt bez ķīlas neatejot no datora vai telefona.

Kopsavilkums par ātrajiem kredītiem internetā

Nauda

• Jūs varat viegli iegūt īstermiņa kredītu internetā nākamo 5 minūšu laikā.

• Jums nav iet jāiziet stingra pārbaude.

• Aizņemšanās iemesli netiek ņemtas vērā.

• Kredīta summa tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu.

• Nav maksu kredīta iegūšanai, Jūs vienkārši maksājat procentus kā ar visiem kredītiem, ja neskaita reģistrācijas maksu (tikai pirmajā aizņemšanās reizē), kas parasti ir tikai viens cents un tā nepieciešama, lai aizdevējs noskaidrotu bankas kontu.

• Tas ir privāts darījums un neviens cits tajā nav iesaistīts, lai gan Jums var būt nepieciešams iesniegt personu atsauksmēm.

• Kredīts ir drošs, jo Jūsu personas dati netiek izpausti kādam citam vai pārdoti.

Ātro kredītu trūkumi

• Parasti Jums ir jāsedz kredīta maksa, kad Jūs to atmaksājat.

• Procenti, kas Jums ir jāmaksā par kredītu, parasti sākas no 10% aizņemoties no labākajiem aizdevējiem.

• Ja nevarat atmaksāt kredītu, procenti pieaugs ļoti strauji un Jums būs jāsedz visas uzkrātās finanšu maksas.

Ātros kredītus plaši apspriež finanšu eksperti. Daži saka, ka vislabāk ir ietaupīt naudu, lai Jums būtu papildus nauda, kas palīdzēs ar neparedzētiem izdevumiem. Šie cilvēki tomēr nesaprot, kā ir kad ļoti steidzami ir nepieciešama nauda un tās nav. Ja Jūs saņemat ātro īstermiņa kredītu, atmaksājiet to atpakaļ, cik drīz vien iespējams, lai izvairītos no kredīta termiņa pagarināšanas un kredīta papildus maksas segšanas. Jūs varat saņemt sev nepieciešamo naudu jau tagad ar ātro īstermiņa kredītu palīdzību internetā.