Archive for February, 2015
Kredītu apvienošana Friday, February 27th, 2015

NaudaAizņemoties ātro kredītu internetā, bieži vien šķiet, ka saņemot algu būs viegli atmaksāt paņemto kredīta summu. Taču nereti gadās, ka tomēr to atdot nav iespējams, jo rodas, piemēram, dažādi steidzami tēriņi vai tiek zaudēts darbs. Bieži vien daudz izdevīgāk ir pagarināt kredīta atmaksas termiņu, tomēr jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums, bet netiks piemēroti soda procenti.

Jāuzsver, ka vairumā kompāniju ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu, tik reizes, cik nepieciešams. Tomēr ļoti bieži tādā veidā izveidojas situācija, ka ir gandrīz neiespējami atdot ātro kredītu un maksājot kredīta pagarināšanas maksu Tu nereti pārmaksā ļoti lielus procentus. Un noteikti ir arī tādi, kas aizņēmušies vairākus ātros kredītus un katru mēnesi tikai pagarina atmaksas termiņu – šādā situācijā paņemtais kredīts ir īpaši, neizdevīgs kredīts, jo par to debitoram nākas maksāt lielus procentus.

Kredītu apvienošana – īstais risinājums?

Kredītu apvienošana – īstais risinājums, ja Tev ir vairāki kredīti, kurus nespēj atmaksāt un pagarini atmaksas termiņu vairākas reizes:

  • Kredītu apvienošana piedāvā aizņemties no kompānijas, kas aizdod kredītu, kas Tev palīdzēs segt visus paņemtos ātros kredītus. Jāuzsver, ka paņemto kredītu varēsi atmaksāt pa mēnešiem, maksājot ikmēneša maksu. Tas noteikti būs daudz izdevīgāk, nekā maksāt kredīta pagarināšanas maksu;
  • Piemēram, kompānija BigBank piedāvā apvienot līdz 7 kredītiem, aizdod kredītus bez ķīlas, ar atmaksas iespējām pa mēnešiem sākot no 300 līdz 000 eiro ar atmaksas termiņu no 6 līdz 72 mēnešiem.

Diemžēl, ļoti bieži rodas situācijas, kad klienti nav pilnībā izvērtējuši savu maksātspēju vai arī notikuši ir citi apstākļi, kā dēļ ir sanākusi situācija, ka ir paņemti vairāki ātrie kredīti, un nav pietiekamu līdzekļu, lai tos sekmīgi un paredzētajā termiņā atmaksātu.

Jāuzsver, ka kredītu apvienošana vienā kredītā ir labs šīs problēmas risinājums. Šādos gadījumos ieskatieties patēriņa kredītu piedāvājumos online, lai par saņemto naudu nomaksātu visus ātros kredītus. Esi īpaši prātīgs un atbildīgs par saviem maksājumiem – neaizņemies, ja nespēj to atļauties. Kā arī vienmēr izlasi kredīta līguma noteikumus un pārdomā savu atbilstību.

Kas var saņemt lielāku ātro kredītu? Tuesday, February 3rd, 2015

Aizņemoties no viena aizdevēja vairāk par vienu reizi! Kad esat pierādījis sevi kā uzticamu aizņēmēju, pastāv iespēja, ka Jūs varēsiet aizņemties lielāku kredīta summu, ja Jums būs atkal nepieciešams aizņemties nākotnē. Kredīta atmaksa ir ļoti vienkārša: Jūs varat veikt maksājumu skaidrā naudā bankā un veikt maksājumu ar interneta bankas starpniecību. Jāpiebilst, ka populārākie aizdevēji piedāvā trīs un vairāk iespējas, kā atmaksāt ātro kredītu.

Finanšu ārkārtas situācijas

Cilvēki

Vai Jums ir apnicis strupceļš, kādā Jūs iedzen finanšu ārkārtas situācijas? Vai Jūs varat gaidīt, līdz saņemsiet savu nākamo algu, vai arī nauda Jums ir nepieciešama tieši tagad? Ir veidi, kā iegūt naudu, kas Jums ir nepieciešama un tas ir ļoti viegli. Jūs varat izmantot ātros kredītus internetā, lai pavisam īsā laikā saņemtu naudu, kas Jums ir nepieciešama. Lūk, kā tas darbojas.

Kas var saņemt naudu?

Pirmkārt, Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, Jums ir jānopelna vismaz kaut kas mēnesī, jābūt Latvijas iedzīvotājam un ir nepieciešams bankas konts, lai aizdevējs varētu pārskaitīt naudu. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai ātri saņemtu naudu, kas Jums ir nepieciešama. Kredīts tiks balstīts uz to, cik daudz naudas Jūs nopelnāt un jo vairāk Jūs nopelnāt, jo vairāk Jūs varēsiet aizņemties.

Otrkārt, Jums vajadzētu zināt, ka izmantojot ātro kredītu pakalpojumus, naudu Jūs saņemsiet gandrīz acumirklī. Jums būs iespēja ļoti ātri saņemt no 10€ līdz 3000€. Jūs varat saņemt naudu tajā pašā dienā, izmantojot iespēju pieteikties ātrajiem kredītiem internetā.

Aizņemieties ātro kredītu internetā bez ķīlas saprātīgi!