Archive for April, 2016
Drošāko aizdevēju TOP 5 Wednesday, April 20th, 2016

Viens no aizdevēju izvēles kritērijiem ir tā piedāvājuma drošums un izdevīgums. Izvēloties aizdevēju, vienlīdz liela uzmanība būtu jāpievērš abiem šiem kritērijiem, jo labas procentu likmes un zema komisijas maksa kļūs par vēl lielāku vērtību tad, ja zināsiet, ka arī aizdevējs pilda savus pienākumus, jautājumu gadījumā ir sasniedzams un kredītsaistībām beidzoties nepieprasīs maksājumus, par kuriem iepriekš neesat vienojušies.

Par drošiem varētu uzskatīt visus tos aizdevējus, kuri ir ieguvuši Latvijā izsniegtu licenci, kas tiem ļauj sniegt kreditēšanas pakalpojumus, jo licences saņēmušie kredītu izsniedzēji darbojas likumīgi un tiek kontrolēti no attiecīgo iestāžu puses, līdz ar to problēmu gadījumā aizņēmējs var griezties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un saņemt palīdzību.

Kā papildus nodrošinājumu aizdevēju godīgumam varētu uzskatīt to reģistrāciju, piemēram, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijā vai Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā.

Pēc aizņēmēju domām un citiem rādītājiem drošāko aizdevēju TOP 5 veido

  1. SmsCredit.lv
  2. Vivus.lv
  3. Sohocredit.lv
  4. Ondo.lv
  5. Crediton.lv

Šajā topā iekļuvušie kreditētāji, šobrīd ir vieni no populārākajiem un zināmākiem Latvijas nebanku aizdevējiem, kuru pakalpojumus izmanto lielākā daļa īstermiņa kredītu ņēmēju.

Iepriekš minētie aizdevēji mēdz rīkot dažāda veida akcijas un atlaides, tādā veidā padarot piedāvājumu ne tikai drošu, bet arī izdevīgu.

Aizņemieties atbildīgi, izvēloties drošu aizdevēju un izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt!

MĀCĪBAS UN IZKLAIDE Friday, April 8th, 2016

Tautā ir teiciens: „Mūžu dzīvo – mūžu mācies”. Tagad, šī gadsimta periodā, sākot skolas gaitas, skolas telpās ir jāpavada 12 gadi. Lai cilvēks paaugstinātu valsts izglītības koeficentu un arī savējo ir jāiet mācīties tālāk. Tas nozīmē, kā minimums plus viens gads klāt vidējās izglītības sertifikātam. Kad esam šī ceļa vidū, mēs esam jaunieši kuriem gribās redzēt pasauli un ļoti ātri pieaugt, būt lieliem. Tad mūsu dzīvē ienāk dejas un nakts uzdzīve līdz rītam un nav nozīmes vairs vecumam. Kā būt gudram un rīkoties pareizi, ja vēlies apvienot mācības un patīkamu izklaidi.

Noteikti, ar ko jāsāk, ir jāsaprot cik jums svarīgas ir mācības un ko dzīvē vēlaties sasniegt un par ko kļūt. Dzīve rāda dažādas ainas. Viena no tām – ļoti iespējams ar 12.klašu izglītību varēsi būt tikai pārdevējs kādā veikalā. Lai pēc pāris gadiem nebūtu jāapjēdz, ka visu mūžu nevēlies būt kādas mazumtirdzniecības ķēdes pārdevējs jāpabeidz 12.klase. Pēc 12.klases labi jāizvērtē kurp doties, kas jums padodas. Ja jūs to paši, laicīgi, to apzināties tad jūs paši pratīsiet sevi kontrolēt un organizēt savu laiku, lai iegūtu visu nepieciešamo labumu un ne tikai. Kā piemēram, piektdienas vakarā var aiziet atpūsties, bet sestdien un svētdien ir jādomā par mājasdarbiem un visām pārējām lietām, kas mums ir jāpaspēj. Vai, piektdienas vakarā nedaudz pamācīties, sestdien pagulēt un vēl nedaudz pamācīties, bet pienākot vakaram, doties pelnītās atpūtas medībās. Svētdien varam atļauties pavadīt laiku pēc saviem ieskatiem, apciemot ģimeni, vēl nedaudz pamācīties, doties un turpināt izklaides.