Archive for November, 2016
Mazliet pietrūkst līdz algai? Thursday, November 24th, 2016

Ikdienas steigā, cilvēkiem nereti rodas situācijas, kad mazliet pietrūkst naudas līdz nākamajai algai. Ja arī Tev ir grūtības ar finansēm un saproti, ka bez kredīta palīdzības būs grūti izdzīvot, tad varbūt ir laiks apsvērt domu par kredīta ņemšanu. Kad šis lēmums ir pieņemts, tad atliek izvēlēties kredīta veidu.

Latvijas aizdevumi kredītu tirgū

Saņemt ātro kredītu

Aizdevumi ir daudz un dažādi, no kuriem visizdevīgāko atrast nav viegli. Tas tāpēc, ka katrs aizdevuma veids ir paredzēts atšķirīgām kredītu ņēmēju vajadzībām. Ja kredītu ņēmējam mazliet pietrūkst naudas līdz algai, tad labākais aizdevums ir ātrais kredīts. Ātro kredītu var aizņemties ļoti vienkārši un naudu saņemt kontā, ne vēlāk kā 15 minūtēs pēc tam, kad ir iesniegts aizdevuma pieteikums.

Kā notiek kredītu saņemšana no nebanku aizdevējiem

Lai pieteiktos ātrajam kredītam situācijās, kad mazliet pietrūkst naudas, Tev ir nepieciešams bankas konts, aktīvs e-pasts un mobilā tālruņa numurs. Tālāk atliek reģistrēties sevis izvēlētajā ātrā kredīta kompānijā un pieteikties aizdevumam. Ņem vērā to, ka Tev varētu būt jāpārskaita 0.01 eiro uz ātrā kredīta kompānijas norādīto bankas konta numuru, jo tas pierāda par Tavu piederību norādītajam bankas kontam un garantē to, ka ātrā kredīta aizdevums nonāks tieši tavā kontā.

Pirmais kredīts bez maksas par procentiem

Kredītu saņemšanaLai aizņemtos izdevīgāk, Tev rūpīgi jāiepazīstas ar vairāku ātro kredītu kompāniju aizdevuma piedāvājumiem, jo atsevišķas kredītu iestādes piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem. Tas ļauj kredītu ņēmējiem aizņemties naudas summu līdz 500 eiro un pēc mēneša atmaksāt tieši tikpat.

Šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem, jo atkārtoti aizņemoties Jums būs jāmaksā arī aizdevuma procenti. Neskatoties uz to, ātro kredītu kompānijas ir pretimnākošas un laiku pa laikam nāk klajā ar izdevīgiem svētku piedāvājumiem, kas samazina aizdevuma procentus pat par 60% un vairāk.

Šādi piedāvājumi ir īpaši populāri uz kredītu ņēmēju dzimšanas dienām, Ziemassvētkiem, Lieldienām un citām svētku dienām. Ja arī Tev mazliet pietrūkst līdz nākamajai algai, tad nesatraucies, jo ātrā kredīta aizdevums ir pieejams gandrīz visiem.

Svarīgi ir atcerēties to, ka šo aizdevumu ir jāizmanto tikai tad, kad steidzami nepieciešama nauda. Nedrīkst aizņemties kredītu tikai tāpēc, ka šodien vēlies kārtīgāk patērēties. Tas noteikti nebūs prātīgs lēmums ilgtermiņā, jo jebkurš aizdevums ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nauda vajadzīga steidzami. Gudri aizņemas tie, kas atmaksā aizdevumu laicīgi, jo tad šiem kredītu ņēmējiem nav papildus jātērē nauda, lai pagarinātu aizdevuma atmaksas termiņu.

Gudri aizņemas tie kredītu ņēmēji, kuri nepārsniedz aizdevuma summu vairāk kā par 30% no savas kopējās algas. Ja tiek ievērota šī procentuālā starpība tad Jūs varat būt drošs, ka nākošajā mēnesī Jums nebūs grūtības atmaksāt aizdevumu. Pirms aizņemšanās ir svarīgi zināt laiku un datumu, kad Tev būs iespējams atmaksāt aizdevumu. Ja precīzi nezini, kad saņemsi algu, tad varbūt neriskē ar aizdevuma ņemšanu, jo citādi Tev var rasties grūtības ar parāda atmaksu. Aizņēmies atbildīgi!

Kas var saņemt ātro kredītu? Tuesday, November 22nd, 2016

Kredītu saņemšanaĀtrie kredīti ir ļoti izplatīts veids kā risināt visdažādākās finansiālās problēmas, gan lielākas, gan mazākas. Šie kredīti tiek veidoti kā ļoti viegli, ātri un ērti saņemami aizdevumi, kurus var saņemt teju ikviens, tā tas, protams, nav. Kā jau visiem kredītiem arī šeit ir daudzi ierobežojumi un noteikumi, kuri nosaka, kas var un kas nevar aizņemties šo kredītu.

Savā būtībā, ātro kredītu var saņemt ikviens pilngadību sasniedzis Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs, kuram ir pietiekami ienākumi aizdevuma atmaksai un nav sabojāta kredītu vēsture. Šis ir vispārīgs uzskaitījums tam, kas ir nepieciešams, lai varētu saņemt šādu kredītu. skatoties sīkāk, katru no šīm prasībām var precizēt, turklāt katrs aizdevējs var nedaudz pamainīt prasības, kuras viņi izvirza saviem klientiem.

Ātrajiem kredītiem ir noteikts vecuma ierobežojums un tas nav, ka kredītu var saņemt katrs pilngadīgs cilvēks. Lielākā daļa aizdevēju ir noteikuši vecuma ierobežojumu no 20 gadu vecuma. Ja lielākā daļa aizdevēju ir noteikuši vienādu minimālo vecumu, tad maksimālais vecums var, atšķirties pie katra aizdevēja. Ātro kredītu saņemšanas maksimālais vecums var variēt no 65 līdz 75 gadiem.

Daži aizdevēji var izvēlēties piešķirt kredītus tikai Latvijas pilsoņiem, bet vairumā gadījumu šie aizdevumi ir pieejami arī Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Šajos gadījumos ir jābūt arī visai nepieciešamajai dokumentācijai.

Protams, lai saņemtu kredītu, ir jābūt iespējām šo aizdevumu arī atmaksāt. neviens aizdevējs nedarbojas ar mērķi aizdot un neko nesaņemt pretim, tāpēc klientu maksātspēja ir ļoti nozīmīgs faktors kredīta saņemšanai. jūsu ienākumi var būt dažādi, ne katrs aizdevējs pieprasa tieši oficiālu darba vietu, ja jums ir kādi pabalsti, stipendijas vai pensijas, arī tad ir iespējams saņemt kredītu. Ne visi aizdevēji piekritīs aizdevuma izsniegšanai, ja jūsu vienīgie ienākumi ir no pabalsta, bet dažādās situācijās var būt dažādi.

Kādās situācijās vajadzētu pagarināt aizdevuma atmaksu? Monday, November 14th, 2016

Ātrā kredīta aizdevumu vajadzētu pagarināt situācijās, kad Tev nav iespējams veikt pilnu kredīta atmaksu. Prātīgi ir atmaksāt tik, cik iespējams un tikai tad pagarināt atlikušā aizdevuma termiņu. Tādā veidā Jūs vismaz daļēji segsiet parāda summu un ietaupīsiet mazliet naudu, pagarinot mazāku kredītu. Pirms aizņemies kredītu, padomā par tā atmaksu. Tad Tev nevajadzēs tērēt papildus naudu pagarinot aizdevumu. Tas ir tikai rezerves risinājums, lai nesabojātu kredītvēsturi. Iesakām lieki nepagarināt un kredītu maksāt laikā, lai nenotiktu pārmaksas par aizdevumu izmantošanu.