Archive for November 24th, 2016
Mazliet pietrūkst līdz algai? Thursday, November 24th, 2016

Ikdienas steigā, cilvēkiem nereti rodas situācijas, kad mazliet pietrūkst naudas līdz nākamajai algai. Ja arī Tev ir grūtības ar finansēm un saproti, ka bez kredīta palīdzības būs grūti izdzīvot, tad varbūt ir laiks apsvērt domu par kredīta ņemšanu. Kad šis lēmums ir pieņemts, tad atliek izvēlēties kredīta veidu.

Latvijas aizdevumi kredītu tirgū

Saņemt ātro kredītu

Aizdevumi ir daudz un dažādi, no kuriem visizdevīgāko atrast nav viegli. Tas tāpēc, ka katrs aizdevuma veids ir paredzēts atšķirīgām kredītu ņēmēju vajadzībām. Ja kredītu ņēmējam mazliet pietrūkst naudas līdz algai, tad labākais aizdevums ir ātrais kredīts. Ātro kredītu var aizņemties ļoti vienkārši un naudu saņemt kontā, ne vēlāk kā 15 minūtēs pēc tam, kad ir iesniegts aizdevuma pieteikums.

Kā notiek kredītu saņemšana no nebanku aizdevējiem

Lai pieteiktos ātrajam kredītam situācijās, kad mazliet pietrūkst naudas, Tev ir nepieciešams bankas konts, aktīvs e-pasts un mobilā tālruņa numurs. Tālāk atliek reģistrēties sevis izvēlētajā ātrā kredīta kompānijā un pieteikties aizdevumam. Ņem vērā to, ka Tev varētu būt jāpārskaita 0.01 eiro uz ātrā kredīta kompānijas norādīto bankas konta numuru, jo tas pierāda par Tavu piederību norādītajam bankas kontam un garantē to, ka ātrā kredīta aizdevums nonāks tieši tavā kontā.

Pirmais kredīts bez maksas par procentiem

Kredītu saņemšanaLai aizņemtos izdevīgāk, Tev rūpīgi jāiepazīstas ar vairāku ātro kredītu kompāniju aizdevuma piedāvājumiem, jo atsevišķas kredītu iestādes piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem. Tas ļauj kredītu ņēmējiem aizņemties naudas summu līdz 500 eiro un pēc mēneša atmaksāt tieši tikpat.

Šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem, jo atkārtoti aizņemoties Jums būs jāmaksā arī aizdevuma procenti. Neskatoties uz to, ātro kredītu kompānijas ir pretimnākošas un laiku pa laikam nāk klajā ar izdevīgiem svētku piedāvājumiem, kas samazina aizdevuma procentus pat par 60% un vairāk.

Šādi piedāvājumi ir īpaši populāri uz kredītu ņēmēju dzimšanas dienām, Ziemassvētkiem, Lieldienām un citām svētku dienām. Ja arī Tev mazliet pietrūkst līdz nākamajai algai, tad nesatraucies, jo ātrā kredīta aizdevums ir pieejams gandrīz visiem.

Svarīgi ir atcerēties to, ka šo aizdevumu ir jāizmanto tikai tad, kad steidzami nepieciešama nauda. Nedrīkst aizņemties kredītu tikai tāpēc, ka šodien vēlies kārtīgāk patērēties. Tas noteikti nebūs prātīgs lēmums ilgtermiņā, jo jebkurš aizdevums ir paredzēts cilvēkiem, kuriem nauda vajadzīga steidzami. Gudri aizņemas tie, kas atmaksā aizdevumu laicīgi, jo tad šiem kredītu ņēmējiem nav papildus jātērē nauda, lai pagarinātu aizdevuma atmaksas termiņu.

Gudri aizņemas tie kredītu ņēmēji, kuri nepārsniedz aizdevuma summu vairāk kā par 30% no savas kopējās algas. Ja tiek ievērota šī procentuālā starpība tad Jūs varat būt drošs, ka nākošajā mēnesī Jums nebūs grūtības atmaksāt aizdevumu. Pirms aizņemšanās ir svarīgi zināt laiku un datumu, kad Tev būs iespējams atmaksāt aizdevumu. Ja precīzi nezini, kad saņemsi algu, tad varbūt neriskē ar aizdevuma ņemšanu, jo citādi Tev var rasties grūtības ar parāda atmaksu. Aizņēmies atbildīgi!