Archive for December, 2016
Kā reģistrēties un pieteikties Monday, December 19th, 2016

Kā reģistrēties un pieteikties aizdevumam Ondo.lv, ja vēl neesi Ondo.lv klients?

Lai reģistrētos un pieteiktos aizdevumam Ondo.lv mājaslapā, izpildi 3 vienkāršus soļus:
1. Izvēlies vēlamo aizdevuma summu un termiņu un nospied pogu ‘’saņemt aizdevumu’’
2. Rūpīgi aizpildi reģistrācijas formu un nospied pogu ‘’Reģistrēties’’
3. Izvēlies kādu no piedāvātajiem banku kontiem, autorizējies savā internetbankā un pārskaiti Ondo.lv 1 centu no sava bankas konta, lai Ondo.lv būtu droši, ka aizdevums nonāks tieši Tavā kontā.
Neaizmirsti maksājuma mērķī norādīt – Apstiprinu reģistrāciju (tavs tālruņa numurs) un piekrītu līguma noteikumiem.

Aizdevumu var pieteikt vairākos veidos. To var darīt internetā caur savu Ondo.lv lietotāja profilu, sūtot SMS ar datiem par aizdevuma summu, termiņu un savu paroli, kā arī piezvanot. Pirmā aizdevuma summas apmērs ir no 50 līdz 300 EUR, taču otrajā un visās turpmākajās reizēs, ja nav pārkāpti līguma noteikumi un aizdevums ir atmaksāts laikā, ir iespēja aizņemties līdz 425 EUR.

Pirmajā aizdevumā klientam tiek piešķirta 100% atlaide komisijas maksai – tātad termiņa beigās jāatmaksā tieši tāda pati summa kā sākumā, lieki nepārmaksājot.

Klientam tiek piedāvāta iespēja veikt aizdevuma atmaksu pa daļām, tā pakāpeniski samazinot ikmēneša atmaksas apmēru. Ja klientam nav iespēja atmaksāt aizdevuma summu laicīgi, iekļaujoties 10 līdz 30 dienu laikā, termiņu var pagarināt par atbilstošu maksu. Pagarināt aizdevumu var par 30 dienām. Klients naudas summu var atmaksāt arī ātrāk jebkurā brīdī, samaksājot atlikušo naudas summu. Aizdevuma maksājumus var veikt internetbankā, jebkuras bankas filiālē, Latvijas Pasta nodaļās, kā arī Narvesen tirdzniecības vietās. Aizdevuma pieteikumi tiek izskatīti un izsniegti katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00. Aizdevuma summas ieskaitīšana bankas kontā tiek veikta 10 minūšu laikā, ja klienta konts ir Swedbank, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā. Citu bankas kontu īpašniekiem process aizņem līdz 3 dienām, pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas.

Kā atmaksāt aizdevumu Ondo.lv? Wednesday, December 7th, 2016

Maksājumus par aizdevumu Tu vari veikt: ar internetbankas starpniecību, jebkuras bankas filiālē, ikvienā ‘’Narvesen’’ tirdzniecības vietā, kādā no ‘’Latvijas Pasta’’ nodaļām. Atmaksāt aizdevumu Tu vari rēķinā norādītās kopējās atmaksājamās aizdevuma summas pārskaitīšanu uz Ondo.lv bankas kontu. Ondo.lv tev nosūtīs e – pastu un īsziņu, un informēs, ka tavs aizdevums ir pilnībā atmaksāts. Lai tu nejauši neaizmirstu, ka ir pienācis aizdevuma atmaksas termiņš, Ondo.lv nosūtīs rēķinu uz tavu norādīto e- pasta adresi, kā arī atgādinājuma īsziņu uz tavu mobilo tālruni.

Pieteikšanās aizdevumam Ondo.lv aizņem 3 soļus. Vispirms Ondo.lv mājaslapā ir jāizvēlas aizdevuma summa un termiņš un jāpiesakās. Pēc tam ir jāaizpilda reģistrācijas forma ar klienta personas datiem. Trešais solis ir esošā bankas konta izvēle un 1 eiro centa pārskaitījums uz Ondo.lv kontu – tādā veidā droši atklājot aizdevējam savu bankas konta numuru, uz kuru veikt naudas pārskaitījumu.

Ondo.lv piedāvā kompānijas mobilo versiju, kurā ērti un droši var pieteikties aizdevumam, autorizēties savā profilā, saņemot visu informāciju par savu aizdevumu, sazināties ar Ondo.lv klientu apkalpošanas līniju, uzdot sev interesējošus jautājumus un rast uz tiem atbildes. Mobilā versija ir izdevīga klientiem, lai atvieglotu pakalpojumu saņemšanu no jebkuras vietas pasaulē.

Ondo.lv ir orientēts tieši uz klienta vēlmēm – cilvēku ērtībai regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, veikti pētījumi par klienta vajadzībām, paplašinātas pieejamo pakalpojumu robežas. Ondo.lv vēlas veidot ilgstošas attiecības ar klientiem un abpusēji labvēlīgu sadarbību. Kompānija ir inovatīva, uzticama, atklāta un godīga, atvērta katram jaunajam klientam, orientēta uz darba efektivitāti, izaugsmi un profesionalitāti.

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma 2016. gadā Monday, December 5th, 2016

Ātrais kredīts internetāĀtrie kredīti ir ļoti labi pazīstami gan pie mums Latvijā gan arī visā pasaulē. Šie aizdevumi var būt ļoti noderīgi risinot dažādas neparedzētas problēmas un situācijas. Tieši neparedzētie izdevumi ir tie, kam šie kredīti ir īpaši piemēroti. Ja jums ir iespējams sagatavoties šim pirkumam vai maksājumam, labāk to ir darīt neplānojot aizņemties kredītu, vai arī varat apsvērt citas iespējas. Ātrie kredīti ir noderīgi tad, ja nauda ir nepieciešama ļoti ātri, un esat gatavi atmaksāt paņemto summu jau mēneša laikā.

Sasniedzot 21 gada vecumu, iespējas aizņemties vairs nav kas tāds par ko ir jāsatraucas. Šis ir pēdējais vecuma ierobežojums, kuru var piemērot aizdevēji. Protams, ir dažādi apstākļi, sasniedzot 21 gada vecumu, jūs esat pilngadīgs un varat izmantot visu ko šī priekšrocība piedāvā. Lai arī Latvijā teju visi ātrie kredīti ir pieejami no 20 gadu vecuma, ir arī tādi aizdevēji, kuri piedāvā kredītu tikai no 21 gada vecuma. Protams, ja jau esat sasnieguši šo vecumu, par to vairs nav jāsatraucas un līdz kādiem 60 gadiem, varēsiet aizņemties īpaši nepievēršot uzmanību vecuma ierobežojumiem.

Ātrie kredīti ir ļoti ērti pieejami, jo lai aizņemtos ir nepieciešams tikai reģistrēties attiecīgā aizdevēja mājas lapā un ir jāpārskaita, parasti, viens Eiro cents uz attiecīgo aizdevēja bankas kontu. Izdarot iepriekš minēto, jūs varat pieteikties izvēlētajam aizdevumam un jau tuvāko minūšu laikā saņemsiet atbildi un, pozitīvas atbildes gadījumā, naudu savā bankas kontā.

Protams, tas vien ka jums ir 21 gads nebūt nenozīmē, ka varat aizņemties, jūs drīkstat, bet varēšana ir kas pavisam cits. Katrs aizdevējs izvērtē individuālo pieteikumu balstoties uz tajā norādīto informāciju un aizdevējam pieejamo papildus informāciju. Ja jums ir parādi pie citiem aizdevējiem vai ir bijušas nopietnas problēmas, veicot citu kredītu atmaksu, tad jūsu iespējas aizņemties samazinās vai jūsu kredītam var tikt piemēroti lielāki procentu maksājumi. Arī ienākumi ir ļoti nozīmīgi. Ja jums nav darba, nav nekādu ienākumu, no kuriem jūs varētu atmaksāt šo kredītu, tad iespēju aizņemties jums nav. Lai arī aizdevēji var piedāvāt kredītu bez darba vietas, tas nenozīmē, ka varat aizņemties šādā situācijā. Jums ir jābūt kādiem pabalstiem vai stipendijām, labāk, protams, ir ja jums ir oficiāla alga, no kuras varēsiet šo kredītu atmaksāt, taču aizdevēji izvērtē arī citas iespējas.