Archive for January, 2017
Kāpēc Ondo.lv? Tuesday, January 24th, 2017

Ondo.lv ir īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas tev palīdzēs ar aizdevumu tad, kad tas būs nepieciešams steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai. Ondo.lv pirmais aizdevums līdz 300 eiro ir ar 100% atlaidi komisijas maksai, savukārt, aizņemoties atkārtoti, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, komisijas maksa būs 8,80 eiro.

Sākšu ar to, kāpēc pati kompānija iesaka izvēlēties savus pakalpojumus. Video Ondo.lv sevi dēvē par „īpaši draudzīgu” īstermiņa kredītu aizdevēju, kurš palīdzēs veikt steidzamu, negaidītu tēriņu segšanu. Minētas šādas priekšrocības: 100% komisijas maksas atlaide pirmajam aizdevumam un atkārtota aizņēmuma nelielās izmaksas. Aizņemoties 100,- EUR uz 30 dienām, izdevumi būs 8,80 EUR.

Turpinot par aizdevuma procentiem, pirmais aizdevums līdz 300,- EUR līdz 30 dienu ilgam aizņēmumam ir bez maksas. Aplūkoju kredīta kalkulatoru tuvāk . Ja man būtu nepieciešams, es varētu arī pagarināt kredīta atmaksas termiņu – aizņēmusies 300,- EUR uz 30 dienām, es varētu veikt šādus pagarinājumus: 30 dienām – 22,50 EUR. Patiesībā man pilnīgi pietiktu ar šo informāciju. Noformējot pirmo aizdevumu pie vairākiem īstermiņa kredītu devējiem Latvijā pirmo reizi bez pārmaksas, es varētu kādu laiku izvairīties no savām pagaidu finansiālajām problēmām apmēram 2 mēnešus (līdz atrastu darbu, atveseļotos vai tiktu galā ar kādu citu iemeslu, kā dēļ iestājusies finansiāla krīze).

Kā rīkoties, ja nevari atmaksāt aizdevumu laikā? Tuesday, January 24th, 2017

Kredītu saņemšanaJa nevari atmaksāt aizdevumu laikā, Ondo.lv Tev piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 30 dienām. Informāciju par termiņa pagarināšanas maksu Tu vari redzēt savā rēķinā, Ondo.lv profilā vai e – pastā. Izvēlies termiņu uz kādu vēlies pagarināt aizdevuma atmaksu un, veicot maksājumu, neaizmirsti norādīt maksājuma mērķi – aizdevuma nr. (7 ciparu skaitlis) termiņa pagarināšana. Tavs aizdevuma atmaksas termiņš tiks pagarināts, kolīdz Ondo.lv saņems maksu par pagarinājumu! Apstiprinājumu par aizdevuma termiņa pagarināšanu Ondo.lv Tev nosūtīs īsziņā un uz Tavu e – pastu.

Ondo.lv nav ne labāks, ne sliktāks par citiem īstermiņa kredītu aizdevējiem, kuri darbojas Latvijā un ir reģistrēti LAFPA biedri.

Līdz tam es apņemos vēlēties iegūt lietas savā īpašumā un čakli strādāt, tās nopelnot, lai nekļūtu, mīlot kino un literatūru, kāda scenārija varones lomā, kura, rakstot ieteikumus finanšu blogā, pati pārkāpj tos personīgajā dzīvē, iekuļoties parādos vairāku tūkstošu apmērā. Cenšos savu daudzviet cinismu pret kredītu jautājumu argumentēt arī ar piemēru no literatūras: ārsts Gabriela Garsijas Markesa stāstā, kurš konsekventi savus pacientus ārstē bez zālēm, pats lieto ripiņas un tabletes „ar to dieviņu”. Iekāpjot „pacienta” kurpēs, varu iedomāties kredīta ņēmēja problēmas un gaidas.

Un esi uzmanīgs – noskaidro un uzzini pats!

Ātro kredītu trūkumi Thursday, January 5th, 2017

Ātri kredītiBieži vien mēs savas problēmas risinām ar kredītu palīdzību, īpaši ar ātro kredītu palīdzību. Ātros kredītus ir ļoti vienkārši un ātri saņemt. Mums nevajag doties uz kādiem smacīgiem ofisiem, nav jāsēž garās rindās, jāklausās uzņēmuma pārstāvju piedāvājumos. Mēs varam ieiet internetā un jau pēc 10 minūtēm saņemt atbildi par aizdevuma piešķiršanu, vēl pēc 10 minūtēm jau varam doties šo naudu tērēt. Tas ir ļoti ērti, bet, neskatoties uz visām pozitīvajām iezīmēm, ātrajiem kredītiem ir arī trūkumi.

Kā tas dzīvē mēdz gadīties, viena no labākajām to iezīmēm ir arī to lielākais trūkums. Tas ka varam aizņemties ļoti ātri var mums ļoti noderēt un palīdzēt, tajā pašā laikā, tas ir ļoti bīstami, jo dod mums iespēju pieļaut kļūdas, nokļūt parādos, sabojāt savas nākotnes iespējas. Ne katrs lēmums, kuru mēs pieņemam, ir pareizais vai labākais, ja mums ir iespēja pieņemt šādu, spontānu lēmumu, kurš var ietekmēt mūsu finanses diezgan drastiskā veidā, tas ir ļoti bīstami.

Cits ātro kredītu trūkums arī ir viena no pozitīvajām iezīmēm. Šie aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu, tas var radīt tikpat problēmu, cik var atrisināt. Ja mums šis kredīts ir jāatmaksā pēc viena mēneša, mūsu pienākums ir ar to rēķināties un to darīt, protams, gadās dažādas situācijas, iespēja atlikt maksājumu ir ļoti noderīga. Tajā pašā laikā, šī iespēja dod iespēju nesatraukties par atmaksu tik ļoti, kā to vajadzētu darīt. Šis pakalpojums ir maksas, bet tas nav tik būtiski, ja nav visas summas ko atmaksāt, pagarinot vienreiz, tas vēl nav traki, ja pagarināšana atkārtojas, tas rada liekus izdevumus un liekas problēmas. šobrīd gan daudzi aizdevēji ir ieviesuši limitu tam, cik reižu šo pagarināšanu ir iespējams veikt un tas ir ļoti pozitīvi. Pagarināšanas izmaksas ir vēl viens trūkums, ko ir vērts minēt. Aizņemties pat nelielu summu, pagarināt atmaksas termiņu uz vienu mēnesi var izmaksāt diezgan dārgi, jo vairāk esat aizņēmušies, jo vairāk par to ir jāmaksā.

Protams, viens no lielākajiem trūkumiem ir arī to izmaksas. Nevienam nav noslēpums, ka šie aizdevumi nav no tiem lētākajiem. Šādu kredītu aizņemoties ir jārēķinās ar, salīdzinoši, augstajām procentu likmēm. Protams, tas ir tāpēc, ka šie aizdevumi sniedz daudzas priekšrocības, tādu pašu summu aizņemoties bankā, var saņemt daudz izdevīgākus noteikumus, bet bankā ir daudz sarežģītāk aizņemties, tāpēc mēs tāpat izvēlamies ātros kredītus.

Arī īsie atmaksas termiņi ir zināms trūkums. Lai arī ir pieejami vairāki ātrie kredīti, kuri piedāvā aizņemties uz ilgāku laiku, pārsvarā, termiņš ir līdz 30 dienām. Spiedīgā situācijā, mums var nebūt citas izvēles kā aizņemties šo kredītu, galu galā mums nauda ir nepieciešama uzreiz un šis ir ātrākais, ērtākais veids kā to saņemt. Taču atmaksa vienā maksājumā un jau pavisam drīz var radīt lielas problēmas.

Arī soda procenti par šiem aizdevumiem ir ievērojami. Lai arī valdība ir veikusi izmaiņas likumdošanā, lai ierobežotu šo aizdevēju patvaļu, piemērojot pārlieku lielus soda procentus. Taču joprojām, nonākot parādsaistībās ar šiem aizdevējiem, ir jārēķinās ar lieliem procentiem, ko nāksies atmaksāt.

Kā redzat, šiem aizdevumiem ir gana daudz trūkumu, kas vienlaikus ir arī labākais, ko tie piedāvā. Tieši šī iemesla dēļ, ir jābūt ļoti uzmanīgiem aizņemoties šos kredītus, tas var būt vilinoši, bet ne vienmēr pareizi.