Archive for June, 2018
Vajag kredītu? Izvēlies kredītlīnju Friday, June 22nd, 2018

Nepieciešams aizdevums? Pieteikties kredītlīnijai ir vienkārši. Šoreiz par Ferratum kredītlīnijas pakalpojumu.

Viens no jaunākajiem ātrajiem kredītiem – kredītlīnja

Kredītlīnijai ir noteikta dienas procentu likme, maksāsiet tikai par tām dienām, kuru laikā izmantojāt visu, vai attiecīgi daļu no pieejamā kredīta. Šī procentu maksājuma summa tiks aprēķināta tieši no izmantotās summas.
Kredītlīnijai nav maksimālā atmaksas termiņa, šis ātrais kredīta veids ir beztermiņa. Tātad, aizņemoties ātro kredītu, Jums tiks sastādīts atmaksas grafiks, pie kura būs stingri jāpieturas un tas būs jāievēro bez nosacījuma, taču izveidojot kredītlīniju, Jūs naudu varēsiet atgriezt pēc saviem ieskatiem un iespējām, kā arī, līdz noteiktajam kredīta limitam, to aizņemties vairāk kārt, tātad kredītlīnija, atšķirībā no ātrā kredīta var tikt izmantota neierobežotu laika posmu.

Daži kreditori pat piedāvā jauku iespēju, ja esat aizņēmies izveidojot kredītlīniju, pirmās 60 dienas par izmantoto kredīta summu nav jāmaksā procenti. Kredītlīnija ir kas ļoti līdzīgs bankas kredītkartei. Lai Jūs varētu veiksmīgi atgriezt kreditoriem aizņēmumu, jāpatur prātā, ka būtu pareizi, ja Jūsu plānotais kredīta ikmēneša maksājums būtu ne lielāks par 30% no Jūsu mēneša ienākumiem. Pirms izlemjat ar kuru kreditoru sadarbosieties, aizņemoties kredītu internetā, izvērtējiet visus kreditoru piedāvājumus, līguma nosacījumus, procentu likmes, izskatīšanas un piešķiršanas maksu, iespēju atlikt maksājumu un termiņa pagarināšanas iespējamību.