24 Credit

Credit24Credit24 aizdod ātro kredītu par summu no 50 līdz 4000 eiro. Atmaksas termiņš šīm summām ir no 30 dienām līdz 36 mēnešiem jeb 3 gadiem.

Kuri Latvijas iedzīvotāji var saņemt ātro kredītu

Ātro kredītu var aizņemties Latvijas Republikas pilsoņi vai nepilsoņi ar beztermiņa atļauju, kuri ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Ātro kredītu no Credit24 var saņemt, ja ir pastāvīgi ienākumi, kas ļauj atmaksāt naudu. Personām, kas piesakās Credit24 aizdevumam nedrīkst būt kādi kavēti maksājumi, vai citas nenokārtotas kredītsaistības.

Credit24 darba laiks

Ātro kredītu internetā var pieteikt 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Credit24 strādā katru dienu no 8 rītā līdz 22 vakarā. Šajā laikā Jūs saņemsiet naudu savā bankas kontā. Pieteikumi, kas iesniegti ārpus darba laika – tiek apstrādāti darba laikā rindas kārtībā.

Kādēļ pieteikties kredītam

Cilvēki parasti piesakās kredītam neplānotu un steidzamu izdevumu segšanai. Piemēram, ja ir salūzusi automašīna un ir vajadzīga nauda tās remontam, vai pēkšņi ir piemeklējušas kādas veselības problēmas un ir vajadzīga nauda ārstniecības izdevumiem. Šādus piemērus varētu nosaukt simtiem, tomēr ir arī jāatceras, ka personai kura vēlas pieteikties kredītam, būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi, kuri ļaus atmaksāt kredītu. Credit24 lielā popularitāte ir saistīta ar to, ka aizdevējs piedāvā saviem klientiem naudu bankas kontā ieskaitīt jau 15 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža, protams, ja klients atbilst visām Credit24 prasībām, lai varētu saņemt kredītu. Šis apstāklis, ka kredītu var saņemt 15 minūšu laikā arī padara šo pakalpojumu tik populāru klientu vidū.

Kur pieteikties kredītam no Credit24

Kredītam no Credit24 var pieteikties internetā. Jums tikai jādodas uz Credit24 mājas lapu un jāreģistrējas tajā, pēc tam ir tikai jāaizpilda kredīta pieteikums un jāgaida pozitīva atbilde no Credit24. Piesakieties kredītam internetā!

Tags: , ,

Leave a Reply