Ātrais kredīts un to likume

Jautājuma zīmeEsmu pārliecināts, ka Jūs esat dzirdējuši dažādās reklāmas par ātro kredītu izmantošanu neparedzētu izdevumu segšanai. Jūs redzat reklāmas un dzirdat tikai šo kredītu priekšrocības. Patiesība ir tāda, ka tie var būt ļoti laba lieta, bet Jums ir jāveic pētījums, pirms Jūs piesakāties kredītam. Ātrajiem kredītiem ir daudz noteikumu un nosacījumu.

Mēs visi zinām, ka ātrie kredīti tiek izmantoti, lai segtu neparedzētus izdevumus ar ļoti īsa termiņa kredītu, kas parasti ir līdz 30 dienām. Tie bieži vien tiek dēvēti arī par īstermiņa kredītiem vai SMS kredītiem. Ātro kredītu noteikumi mainās atkarībā no aizdevēja. Aizdevējs pats nosaka kredītam piemērojamo procentu likmi, kas parasti tiek izteikta kā gada procentu likme (GPL). Lielākā daļa uzliek ļoti nelielus ierobežojumus tam, cik augsta var būt GPL.

Gada procentu likmes šiem kredītiem var būt dažādas – tās parasti ir saprātīgas, ja aizņemsieties no populāriem aizdevējiem un salīdzināsiet visus aizdevējus.

Kredītu iespējams iegūt 15 minūšu laikā, aizpildot vienkāršu pieteikumu aizdevēja mājas lapā. Aizņēmējam ir jāsniedz visa sava personiskā informācija, kā arī bankas konts, pirms pieteikums tiks apstiprināts. Pēc tam, kad pieteikums ir apstiprināts, aizdevējs nogulda apstiprināto summu aizņēmēja bankas kontā.

Lieta, kas jāatceras, ir tas, ka Jums jāzina piemērojamie likumi, kas darbojas Latvijā. Neļaujiet kādam ļaunprātīgi izmantot Jūs vai Jūsu situāciju. Vispirms apbruņojieties ar zināšanām!

Tags:

Leave a Reply