Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem

Ātro kredītu uz 12 mēnešiem jeb vienu gadu izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji. Šāda veida ātro kredītu var saņemt, kā patēriņa kredītu, ja visa naudas summas neieciešama vienlaicīgi vai kā kredītlīniju, ja saņemto summu vēlaties tērēt pa daļām visu 12 mēnešu laikā. Abu aizdevuma veidu saņemšanai nav nepieciešams ķīlas vai galvotāja nodrošinājumus.

Izvēloties patēriņa kredītu ar atmaksas termiņu uz 12 mēnešiem, jūs varēsiet aizņemties naudas summu no 50 līdz 10 000 EUR ( aizdevuma lielums atkarīgs no katra aizdevēja individuāli) kuras atmaksu veiksiet dalītos maksājumos līdz katra mēneša noteiktam datumam, atmaksājot aizdevējam daļu no saņemtās summas un procentu maksājumu par aizdevuma izsniegšanu.

Kur dabūt naudu šodien?

Pieteikties ātrajam kredītam

Atbilde uz šo jautājumu ir kredīti internetā vai kredītlīnija, kas ir faktiski paredzēti cilvēkiem, kas meklē vienkāršu un ātru veidu, lai atrisinātu savas steidzamās finanšu problēmas. Ja Jūs šaubāties par to, kas ir ātrie kredīti un kredītlīnija, šeit ir mazs izklāsts par tiem.

Ātrie kredīti un kredītlīnija ir izcils risinājums tiem cilvēkiem, kuri vēlas atbrīvoties no dažādām finanšu problēmām. Atšķirībā no citām kredītu iespējām, šie kredīti ir veidoti ar daudz vienkāršākām un ērtākām pieteikšanās procedūrām. Aizņēmējam vienkārši nepieciešams aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu, ievadot tajā visu būtisko un detaļas. Šai informācijai būtu jābūt patiesai, lai aizņēmējs saņemtu ātru kredīta apstiprinājumu.

Patēriņa kredīts ir izdevīgs:

  • Ja vēlaties iegadāties kādu dārgāku preci, piemēram, sadzīves tehniku, automašīnu vai mēbeles, kurām netiek piedāvāts līzings vai cits apmaksas veids ar dalītajiem maksājumiem.
  • Nelielu remontu veikšanai, piemēram, mājokļa siltināšanas darbiem, kas vēlāk palīdz samazināt apkures rēķinus.
  • Medicīnas pakalpojumu apmaksai.
  • Ceļojumu iegādei, ja pārdevējs nepiedāvā segt tā vērtību pa daļām.

Lai atrastu izdevīgāko patēriņa kredīta piedāvājumu, veiciet aizdevēju salīdzināšanu, internetā atrodamajā kredītu salīdzinātāj, kā arī ņemiet vērā aizdevēju rīkotās akcijas, kas izdevīgāku padara ne tikai izdevuma maksu, bet arī tā nosacījumus.

Izvēloties kredītlīniju, jūs saņemsiet virtuālo kredītkarti, kurā esošos līdzekļus jeb kredītlimitu varēsiet tērēt pēc saviem ieskatiem un vajadzībām. Kredītlimits katram klientam tiek piešķirts individuāli, tāpēc to, kāda ir maksimālā jums piešķirtā naudas summa jūs varat tikai prognozēt, ņemot vērā savus ienākumus un kredītvēsturi.

Tags:

Leave a Reply