Ātrais kredīts uz 6 mēnešiem

Ātrais kredīts, kura atmaksas termiņš pārsniedz 1 mēnesi parasti tiek saukts par patēriņa kredītu. Ātro kredīts uz 6 mēnešiem jeb patēriņa kredītu izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji un atkarībā no katra aizdevēja noteikumiem, aizdevuma iespējams saņemt 50 līdz 10 000 eiro apmērā.

Populārākie patēriņa kredīta izsniedzēji ir tieši nebanku aizdevēji, jo to piedāvātos kredītus iespējams saņemt internetā, turklāt kredīta noformēšana neprasa daudz laika vai kādas īpašas priekšzināšanas.

Saņemt ātro kredītu

Procentu maksas atšķiras atkarībā no aizdevēja, taču pateicoties dažādām aizdevēju rīkotām akcijām šo maksu, iespējams, krietni vien samazināt, tādā veidā iegūstot izdevīgu aizdevumu. Sekojot līdzi akcijām var saņemt ne tikai izdevīgas procentu likmes, bet arī daudz patīkamākus kredīta nosacījumus, piemēram, sākt aizdevuma atmaksu tikai pēc 3 mēnešiem vai saņemt aizdevuma termiņa pagarinājumu bez maksas.

Lai sapratu kurš ir šī brīža izdevīgākais patēriņa kredīta piedāvājums un būtu lietas kursā ar aktuālajām akcijām un atlaidēm, jūs varat veikt kredītu salīdzināšanu, kāda no īpaši šim mērķim paredzētiem interneta portāliem. Kredītu salīdzināšana ļauj iepazīties ar iespējamajiem kredītu variantiem un aizdevēju piedāvājumiem, kā arī sniedz informāciju par aizdevēju rīkotajām akcijām un to izmantošanas iespējām, turklāt izvēloties sev tīkamāko, jūs uzreiz varat nokļūt aizdevēja mājas lapā un aizņemties jums nepieciešamo naudas summu.

Lai bez liekiem sarežģījumiem saņemtu aizdevumu:

  • Jums jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 – 75 gadiem. (ja neesat Latvijas Republikas pilsonis jums jābūt valsts izsniegtai uzturēšanās atļaujai)
  • Jums jāsaņem regulāri ienākumi, kas būtu pietiekoši lieli, lai spētu atmaksāt aizdevumu.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku sarakstā vai kavējis maksājumus, respektīvi, jums jābūt labai kredītvēsturei.
  • Aizdevuma saņemšanai nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Ja tomēr saņemat aizdevuma atteikumu, taču esat atbildis visām iepriekš minētajām prasībām, droši varat griezties pie kāda cita aizdevēja, kura piedāvājums jums liekas līdzvērtīgs iepriekš izvēlētajam un pieteikt aizdevumu no jauna. Atteikuma saņemšana no viena izdevēja nebūt nenozīmē, kā kredītu jums nepiešķirs kāds cits.

Tags:

Leave a Reply