Atraiskredits ātrie kredīti

Atraiskredits ir mazāk pazīstams ātro kredītu aizdevējs, kurš ir saņēmis licenci ātro kredītu aizdošanai Latvijā. Tas nozīmē, ka Atraiskredits ir likumīgs un uzticams aizdevējs. Atraiskredits piedāvā aizņemties ātro kredītu ātri un ērti.

Aizņemties no Atraiskredits

Saņemt ātro aizdevumu

Aizņemieties atbildīgi un tikai tad, kad ātrais kredīts ir nepieciešams!

Kas var aizņemties no Atraiskredits

Atraiskredits it tikai dažas prasības, lai LR iedzīvotājs varētu pretendēt uz ātro kredītu bez ķīlas, bez galvojuma un tikai dažu minūšu laikā. Atraiskredits ātro kredītu var saņemt, ja:

  • Esat Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs.
  • Vecumā sākot no 21 gada vecuma.
  • Bez parādsaistībām un kavētiem kredīta maksājumiem.
  • Jums ir darba vieta vai regulāri pierādāmi ienākumi.

Ikviens var pieteikties īstermiņa ātrajam kredītam; daudzi aizdevēji neveic darba vietas pārbaudi, bet diemžēl Atraiskredits ir izvirzījis šādu prasību, lai varētu pieteikties un saņemt ātro kredītu. Šo aizdevumu būtība ir tā, ka tie ir īstermiņa naudas avansi, kas tiks atmaksāti īsā laika posmā. Tie ir īpaši noderīgi tiem, kuriem ir steidzami vajadzīga nauda.

Kad aizņemties ātro kredītu no Atraiskredits aizdevēja

Neatkarīgi no tā, ar kādu avārijas situāciju Jūs saskaraties – auto remontu vai negaidītu rēķinu – viena iespēja ir apsvērt īstermiņa ātro kredītu no Atraiskredits.

Ārkārtas situācijas vienmēr notiek, kad Jūs vismazāk tās gaidāt. Nav svarīgi, cik daudz Jūs plānojat, vai atliekat nebaltām dienām, kaut kas vienmēr gadās, kas pieprasa vairāk laika un/vai naudas. Ja Jums ir paveicies, Jūs varat aizņemties naudu no ģimenes locekļiem, draugiem vai kolēģiem. Bet ne visiem cilvēkiem ir tāda iespēja. Turklāt, attiecības kļūst sarežģītākas, kad tām pievienotas finanšu saistības.

Trīs iemesli, kāpēc aizņemties no Atraiskredits
  1. Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksājiet tikai paņemto naudas summu!
  2. Ātrais kredīts tikai dažu minūšu laikā – saņemiet naudu 15 līdz 30 minūšu laikā!
  3. Skaidri definēti nosacījumi – nekādi slēpti maksājumi!
Cik daudz varat aizņemties no šī aizdevēja

Ja Jūs atrodaties tādā situācijā, kad nepieciešams ātrs aizdevums – īstermiņa ātrais kredīts var būt īsts glābiņš. Lielākajai daļai klientu ir nepieciešami daži simti latu, un viņi nevēlas aizņemties pārāk daudz naudas.

Jāatgādina, ka Atraiskredits strādā no pirmdienas līdz piektdienai. Atraiskredits strādā no 8:00 rītā līdz 17:00 vakarā. Iesniedzot pieteikumus ātrajam kredītam internetā ārpus darba laika, tie tiks apkalpoti nākamās darba dienas pirmajās minūtēs.

Tags: , ,

Leave a Reply