Ātrie kredīti Latvijā un Pasaulē

NaudaKādiem mērķiem cilvēki izmanto īstermiņa kredītus? Šķiet, ka vidusmēra lietotājs izmanto ātros kredītus, lai tiktu galā ar ikdienas izdevumiem. Kredīts ārkārtas izdevumiem netiek izmantots tik bieži, bet tad atkal, ārkārtas situācijas nenotiek katru dienu. Dzīvošana pāri saviem līdzekļiem turpina grūst cilvēkus dziļāk parādos. Izdevumu samazināšana nav daudzu lietotāju prioritāte, ja vien ātro kredītu aizdevēji nekļūst nepieejami. Saņemt palīdzību no draugiem vai ģimenes, atlikt rēķinu apmaksu vai pat pārdot īpašumus joprojām daudziem šķiet labāki risinājumi, nekā ikmēneša izdevumu samazināšana. To valstu iedzīvotāji, kas stingri ierobežo kredītu izmantošanu, bieži vien vēršas pie citiem avotiem un kredītu izmantošana šādās valstīs ir strauji samazinājusies.

Tas ir ļoti pozitīvs kredītu ierobežošanas aspekts. Valdības mērķis ir aizsargāt savus iedzīvotājus no nokļūšanas parādu slazdā. Parādi radīsies tik un tā, tikai no cita avota. Cilvēki visā pasaulē cīnās ar finanšu problēmām. Varbūt valstīs, kur ir noteikti ātro kredītu izmantošanas ierobežojumi, ir vērojams straujš pieaugums parādos no kredītiem pret auto ķīlu un lombardos. Tā kā ir dažas bankas, kas tagad piedāvā savu versiju par ātrajiem kredītiem, kas neievēro noteikumus, tie var būt avoti, kas tehniski ietilpst citā kategorijā.

Taupīšana un izdevumu samazināšana šķiet tik novecojis paņēmiens, ka daudzi nevēlas piekopt šādu dzīves stilu. Reklāmas nozare mūsdienās ir ļoti viltīga un mēs nemanot iegādājamies preces, kas mums nemaz nav nepieciešamas. Jaunākās versijas elektronikas preces, auto uzlabojumi, mobilie telefoni un ceļojumi iecērt pamatīgus robus mūsu maciņos.

Vai ātrie kredīti ir kļuvuši par dzīvesveidu, parakstoties uz vienu no tiem, mēs iekrītam nebeidzamā parādu ciklā? Vai tā ir mūsdienu vide, kurā mums jātiek līdzi visam jaunajam, nedomājot par izmaksām? Ātrie kredīti nav paredzēti ikdienas izmantošanai, tie ir paredzēti tikai ārkārtas situācijām. Tie nav pieejami, ja kredīta summa pārsniedz nākamās algas apmēru. Neatkarīgi no tā, vai kredīts ir nācis no Jūsu bankas vai aizdevēja, tam tik un tā ir procentu likmes, kas rada finanšu problēmas, ja Jūs neatmaksājat kredītu noteiktajā laikā.

Tags:

Leave a Reply