Ātro kredītu trūkumi

Ātri kredītiBieži vien mēs savas problēmas risinām ar kredītu palīdzību, īpaši ar ātro kredītu palīdzību. Ātros kredītus ir ļoti vienkārši un ātri saņemt. Mums nevajag doties uz kādiem smacīgiem ofisiem, nav jāsēž garās rindās, jāklausās uzņēmuma pārstāvju piedāvājumos. Mēs varam ieiet internetā un jau pēc 10 minūtēm saņemt atbildi par aizdevuma piešķiršanu, vēl pēc 10 minūtēm jau varam doties šo naudu tērēt. Tas ir ļoti ērti, bet, neskatoties uz visām pozitīvajām iezīmēm, ātrajiem kredītiem ir arī trūkumi.

Kā tas dzīvē mēdz gadīties, viena no labākajām to iezīmēm ir arī to lielākais trūkums. Tas ka varam aizņemties ļoti ātri var mums ļoti noderēt un palīdzēt, tajā pašā laikā, tas ir ļoti bīstami, jo dod mums iespēju pieļaut kļūdas, nokļūt parādos, sabojāt savas nākotnes iespējas. Ne katrs lēmums, kuru mēs pieņemam, ir pareizais vai labākais, ja mums ir iespēja pieņemt šādu, spontānu lēmumu, kurš var ietekmēt mūsu finanses diezgan drastiskā veidā, tas ir ļoti bīstami.

Cits ātro kredītu trūkums arī ir viena no pozitīvajām iezīmēm. Šie aizdevēji piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu, tas var radīt tikpat problēmu, cik var atrisināt. Ja mums šis kredīts ir jāatmaksā pēc viena mēneša, mūsu pienākums ir ar to rēķināties un to darīt, protams, gadās dažādas situācijas, iespēja atlikt maksājumu ir ļoti noderīga. Tajā pašā laikā, šī iespēja dod iespēju nesatraukties par atmaksu tik ļoti, kā to vajadzētu darīt. Šis pakalpojums ir maksas, bet tas nav tik būtiski, ja nav visas summas ko atmaksāt, pagarinot vienreiz, tas vēl nav traki, ja pagarināšana atkārtojas, tas rada liekus izdevumus un liekas problēmas. šobrīd gan daudzi aizdevēji ir ieviesuši limitu tam, cik reižu šo pagarināšanu ir iespējams veikt un tas ir ļoti pozitīvi. Pagarināšanas izmaksas ir vēl viens trūkums, ko ir vērts minēt. Aizņemties pat nelielu summu, pagarināt atmaksas termiņu uz vienu mēnesi var izmaksāt diezgan dārgi, jo vairāk esat aizņēmušies, jo vairāk par to ir jāmaksā.

Protams, viens no lielākajiem trūkumiem ir arī to izmaksas. Nevienam nav noslēpums, ka šie aizdevumi nav no tiem lētākajiem. Šādu kredītu aizņemoties ir jārēķinās ar, salīdzinoši, augstajām procentu likmēm. Protams, tas ir tāpēc, ka šie aizdevumi sniedz daudzas priekšrocības, tādu pašu summu aizņemoties bankā, var saņemt daudz izdevīgākus noteikumus, bet bankā ir daudz sarežģītāk aizņemties, tāpēc mēs tāpat izvēlamies ātros kredītus.

Arī īsie atmaksas termiņi ir zināms trūkums. Lai arī ir pieejami vairāki ātrie kredīti, kuri piedāvā aizņemties uz ilgāku laiku, pārsvarā, termiņš ir līdz 30 dienām. Spiedīgā situācijā, mums var nebūt citas izvēles kā aizņemties šo kredītu, galu galā mums nauda ir nepieciešama uzreiz un šis ir ātrākais, ērtākais veids kā to saņemt. Taču atmaksa vienā maksājumā un jau pavisam drīz var radīt lielas problēmas.

Arī soda procenti par šiem aizdevumiem ir ievērojami. Lai arī valdība ir veikusi izmaiņas likumdošanā, lai ierobežotu šo aizdevēju patvaļu, piemērojot pārlieku lielus soda procentus. Taču joprojām, nonākot parādsaistībās ar šiem aizdevējiem, ir jārēķinās ar lieliem procentiem, ko nāksies atmaksāt.

Kā redzat, šiem aizdevumiem ir gana daudz trūkumu, kas vienlaikus ir arī labākais, ko tie piedāvā. Tieši šī iemesla dēļ, ir jābūt ļoti uzmanīgiem aizņemoties šos kredītus, tas var būt vilinoši, bet ne vienmēr pareizi.

Tags: , ,

Leave a Reply