CreditON ātrie kredīti

Reģistrējies, piesakies un saņem naudu no CreditON. CreditON piedāvā ne tikai ātros kredītus līdz EUR 700, bet arī bezmaksas finanšu konsultācijas un bezmaksas finanšu plānotāju. CreditON ir viens no retajiem ātro kredītu sniedzējiem, kas aizdod ātros kredītus uz laiku līdz 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

CreditON piedāvā saņemt ātro kredītu dažādos ērtos veidos – piesaki ātro kredītu internetā, piesaki ātro kredītu nosūtot SMS, piesaki ātro kredītu zvanot. Pirmā un galvenā lieta, ko nepieciešams izdarīt, lai varētu saņemt ātro kredītu – izpildīt vienkāršu reģistrāciju, kas aizņems tikai dažas minūtes.

Aizņemties no CreditON

CreditON ātrie kredīti

Kas var pretendēt uz CreditON ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu no creditON Tev jābūt:

  1. Latvijas Republikas iedzīvotājam (pilsonim vai nepilsonim ar savu personas kodu);
  2. vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
  3. ar bankas kontu un aktīvu mobilo telefonu;

Aizņemoties no CreditON pirmoreiz, nepieciešams apstiprināt reģistrāciju. Kā notiek reģistrācijas pabeigšana (bankas konta identificēšana)? Apstiprini reģistrāciju, pārskaitot reģistrācijas maksu EUR 0.01 uz creditON bankas kontu.

Tas ir neizbēgami, ka problēmas vienmēr piemeklē tos, kas tās vismazāk sagaida… vai tos, kas ir vissliktāk sagatavojušies. Daži to sauc par Mērfija likumu. Mērfija likums nosaka, ka “Jebkas, kas var noiet greizi… noies greizi.” Šķiet, ka šis likums attiecas uz jebkādu finansiālo stāvokli, kādā cilvēks var atrasties. Lielākajai daļai cilvēku nav milzīga krājkonta, un nauda, kas ir ietaupīta, parasti ir piesaistīta noteiktam pensijas kontam vai kontiem, kam nav tūlītējas piekļuves. Kas notiek, kad lietas noiet greizi? Cilvēks var vai nu ļaut situācijai pasliktināties, vai arī pieteikties CreditON ātrajam kredītam internetā.

CreditON ātrie kredīti aizņēmējiem

Crediton ātrais kredīts

Viss, kas CreditON uzņēmumam nepieciešams, ir uzticams aizņēmējs ar spēju atgriezt naudu izvēlētajā termiņā vai pagarināt atmaksas termiņu. CreditON galvenā priekšrocība ir tā, ka ātrie kredīti tiek izsniegti ātri, ērti, viegli un izdevīgi.

CreditON strādā tā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli! CreditON uzņēmuma darba laiks ir no 08:00 līdz 22:00 darba dienās, no 10:00 līdz 20:00 brīvdienās.

Tags: , ,

Leave a Reply