Dažādi kredīta veidi un summas

Izplatītākais kredīta veids ir bankas kredīts, bet pastāv liels skaits kredītu devēju, kuri piedāvā ātrus un viegli pieejamus īstermiņa ātros kredītus.

Ātro kredītu ātrā pieejamība

Bankai kredīti bieži vien ir saistīti ar laikietilpīgu un nogurdinošu procesu, turklāt kredīta saņemšana pie ātro kredītu devēja norit daudz ātrāk un vienkāršāk.

Kredītam var pieteikties tiešsaistē (internetā) pāris minūtēs un lēmums par Jūsu kredīta izsniegšanu tiks pieņemts gandrīz nekavējoties. Ja ātrais kredīts tiek apstiprināts, nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas kontu īsā laikā, vai pat pāris minūšu laikā atkarībā no kredīta devēja.

Jums nevajadzēs pa pastu vai faksu sūtīt neskaitāmus dokumentus, kā arī no Jums netiks prasīts milzīgs daudzums citas šķietami nevajadzīgas informācijas, lai varētu pieteikties un saņemt ātro kredītu.

Ātrie kredīti ir pieejami teju visiem

Vairums bankas kredīti ir domāti lieliem naudas kredītiem, līdz ar to bankas ir piesardzīgas, kam nauda tiek aizdota.

Pie ātro kredītu devēja Jūs kredītu varēsiet saņemt, neskatoties uz Jūsu ienākumiem, jo vairums vispār nepieprasa darba vietu un ienākumus, lai varētu saņemt ātro kredītu. Jūs varat redzēt salīdzināšanas tabulā, kuri ātro kredītu devēji izsniedz ātro kredītu bez darba vietas. Kredīta apstiprinājums nekad nav garantēts, bet ātro kredītu devēji garantē, ka katrs pieteikums tiks izskatīts individuāli un apstiprināto ātro kredītu attiecība ir diezgan augsta.

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu ātrais kredīts iepriekš ir atteikts, Jūs varat vienmēr mēģināt pieteikties no jaunu.

Lai pieteiktu ātro kredītu, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam, jādzīvo Latvijā, jābūt tīrai kredītvēsturei un personīgajam bankas kontam.

Ātrie kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma.

Lai saņemtu kredītu, vairums bankas prasīs no Jums sava veida garantiju. Tas nozīmē, ja Jūs nepildiet maksājuma saistības, tad, piemēram, Jūsu māja vai mašīna var tikt atņemta.

Ātrie kredīti tiek izsniegti bez nodrošinājuma, kas nozīmē, ka Jums nav nepieciešams galvotājs kredīta saņemšanai. Tādējādi pat, ja Jums nepieder māja vai mašīna, Jūs vienalga variet pretendēt uz ātro kredītu saņemšanu.

Atbildīga aizņemšanās

Svarīgi apsvērt savas iespējas atdot, pirms aizņematies.   

Ja ātrais kredīts tiek atmaksāts laikā, tad Jums netiks aprēķināti soda procenti vai papildus maksa par kredīta atmaksas kavēšanu. Ja rodas problēmas ar naudas atmaksu, tad pagariniet ātrā kredīta atmaksas termiņu, kas ir daudz lētāk, nekā atmaksāt visu summu vienā maksājumā.

Tags: , ,

Leave a Reply