Finanza ātrie kredīti

FinanzaNo Finanza ir iespējams saņemt divu veidu ātros kredītus. Tie atšķiras ar summu lielumu un atmaksas termiņu. Ir iespējams izvēlēties kredītu līdz 700 eiro ar atmaksas termiņu uz 30 dienām, vai arī kredītu līdz 1000 eiro ar atmaksas termiņu uz 3 gadiem.

Finanza atlaižu politika

Finanza saviem klientiem piedāvā īpašu lojalitātes programmu. Par šīs programmas biedriem var kļūt ik viens Finanza klients un jau piesakoties pirmajam kredītam līdz 30 dienām no Finanza klients automātiski sāk izbaudīt šīs programmas plusus. Tādēļ, ka pirmais kredīts tiek piešķirts bez procentiem, tas nozīmē cik aizņemies tik arī atdod, un arī turpmāk aizņemoties no Finanza ir iespējams iegūt dažādas atlaides, ko piedāvā šī lojalitātes programma. Sākot ar trešo aizņemšanās reizi Finanza klientiem tiek piedāvāta 5% atlaide komisijas maksai, ar ceturto aizņemšanās reizi tā jau būs 10% atlaide, bet piekto reizi un turpmākās reizes jau 20% atlaide.

Vai iespējams atlikt kredīta atmaksu

Kredīta atmaksu ir iespējams atlikt, vienīgi tas būs maksas pakalpojums. Kredīta atmaksu ir iespējams atlikt uz 7, 14, vai 30 dienām un par to būs jāmaksā, atkarībā no kredīta pamasummas lieluma. Tomēr tā ir lieliska iespēja nelielu finansiālu grūtību gadījumā atlikt pamatsummas atmaksu uz noteiktu laiku. Un šādā veidā neiekļūstot kādā no negodīgu kredītņēmēju sarakstiem un nesabojājot savu kredītvēsturi. Šo pakalpojumu ir iespējams izmantot neskaitāmas reizes, tik cik klients to uzskata par vajadzīgu, tomēr der atcerēties, jo vairāk Jūs atliksiet kredīta pamatsummas atmaksu, jo vairāk Jums šis kredīts izmaksās.

Tikai 3 soļi, lai saņemtu naudu savā kontā

Tik viegla ir pieteikšanās kredītam no Finanza un arī saņemšana. Klientam ir tikai jāreģistrējas Finanza interneta mājas lapā, kas aizņem mazāk, kā vienu minūti no Jūsu laika. Reģistrācijas laikā ir jāizpilda vien dažas elementāras prasības un tā jau ir pabeigta. Otrais solis – Jums ir jāizvēlas cik lielam aizdevumam Jūs vēlaties pieteikties un jāpiesakās aizdevumam. Pieteikties var divos veidos, uzreiz internetā, vai arī ar SMS starpniecību. Visbeidzot trešais solis – atliek tikai dažas minūtes gaidīt, kad nauda tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā.

Tags: , ,

Leave a Reply