GreenCredit ātrie kredīti

GreenCredit aizdod ātro kredītus līdz EUR 425, bet pirmais kredīts līdz EUR 300 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksā tikai paņemto summu. Aizņemoties, piemēram, EUR 150 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 150. Lai saņemtu ātro kredītu, reģistrējies vai ielogojies lietotāja kontā, izvēlies kredīta summu un saņem naudu!

Saņemt GreenCredit ātro kredītu

Paņemt GreenCredit ātro kredītu

Tavs kredīta pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā. Kredīta pieteikuma izskatīšana ir bez maksas. Nauda tiks pārskaitīta uz Tavu reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu.

Kam domāti ātrie kredīti internetā

GreenCredit ātrie kredīti internetā ir alternatīva iespēja, kas piedāvā palīdzību, saskaroties ar pēkšņu ekonomisku krīzi vai neparedzētiem izdevumiem. Tomēr, pirms izmantot šo iespēju, ir svarīgi ņemt vērā kredīta izdevumus un nosacījumus, nemaz nerunājot par citām alternatīvām, kas var būt Jums pieejamas.

Ātrie kredīti internetā nav domāti esošo ienākumu palielināšanai. Tas nav ilgtermiņa risinājums. Ja Jūs atrodaties situācijā, kad Jūs pirms algas dienas vai ienākumiem piesakāties īstermiņa ātrajam kredītam katru mēnesi, Jums vispirms jāizvērtē pašreizējie tēriņu paradumi. Vai Jūs vēlaties tērēt naudu neparedzētā situācijā vai tā ir tikai Jūsu iegriba? Vai tas varētu pagaidīt? Sagatavojiet ikmēneša budžetu un pieturieties pie tā. Iekrājiet tik daudz naudas, cik vien iespējams, lai Jums būtu pietiekami daudz līdzekļu neparedzētiem dzīves gadījumiem. Paturiet prātā, ka ātrie kredīti nav dāvana. Jums nepieciešams atmaksāt ātros kredītus ar papildus procentiem (izņemot pirmo kredītu bez procentiem), kā arī citām saistītām izmaksām, ja tādas ir.

Kas var aizņemties no GreenCredit aizdevēja?

Lai saņemtu GreenCredit ātros kredītus:

  • jābūt vecumā no 21 līdz 75 gadiem;
  • nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādu saistību pārkāpumi;
  • nepieciešams konts vienā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Ja plānojat pieteikties GreenCredit ātrajam kredītam, Jums jābūt iespējai to atmaksāt līdz norādītajam datumam.  Par termiņā neveiktu maksājumu (ja atmaksas datums nav pagarināts) tiek aprēķināts līgumsods no neatmaksātās, aizdevuma līgumā noteiktās summas. Tātad, ja neesat uzmanīgi, Jūs varētu maksāt lielu naudu par neapdomīgi paņemtu ātro kredītu. Pat ja Jums izmisīgi nepieciešama nauda, Jums nepieciešams izplānot, kā atmaksāsiet ātro kredītu. Tātad, ja vien tas nav ārkārtas gadījums, labāk iztikt bez kredīta. Tāpat GreenCredit sniedz iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Atmaksas termiņu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana jāmaksā avansā

Tags: , ,

Leave a Reply