Īstermiņa kredīti un licences

Mūsdienās mēs visi cenšamies dzīvot tā, lai ar algu pietiktu līdz mēneša beigām, bet diemžēl bieži vien pienāk situācijas, kad naudas vienkārši nepietiek, lai nosegtu visas izmaksas. Jo īpaši tas izpaužas tad, ja nākas saskarties ar neplānotiem izdevumiem, kā, piemēram, izdevumiem par zobārstu vai arī jūsu automašīnai pēkšņi nepieciešams remonts. Tādās reizēm kā šīs, iespēja griezties pie aizdevuma devēja vai nosūtīt īsziņu aizdevuma uzņēmumam, var nozīmēt to, ka nepieciešamā nauda jūsu kabatā var pēkšņi parādīties tieši tad, kad jums tā visvairāk vajadzīga. Tomēr tāpat kā tas ir ar citiem finanšu produktiem, pirms jebkādu saistību uzņemšanās, jums jābūt piesardzīgiem un jāveic neliela izpēte, pretējā gadījumā jūs varat nonākt situācijā, kad konstatējas, ka sadarbojaties ar nelicencētu aizdevēju.

Apskati licencētos aizdevējus

 Noklikšķini šeit, lai apskatītu izdevīgus piedāvājumus!

Mūsu salīdzināšanas tabulā ir pieejami tikai licencēti aizdevēji, kuri ir tiesīgi sniegt šāda veida pakalpojumus Latvijas Republikā.

Tirgus ir pārpildīts ar īstermiņa aizdevējiem un uzņēmumiem, kas piedāvā neierobežota skaita īstermiņa aizdevumus un teorētiski šie aizdevumi var būt izdevīgi atsevišķās reizēs, kad ar konkrēto algu līdz mēneša beigām vienkārši nepietiek. Ātrie aizdevumu darbība balstās uz tā, ka jums īsā laikā tiek aizdota neliela naudas summa, parasti tā ir no 5 līdz 400  latiem. Aizdevuma pieteikšanās process ir ātrs un vienkāršs, jums tikai jāapstiprina, ka esat vecāki par 18 gadiem, ka jums ir bankas konts un būs līdzekļi, lai veiktu aizdevuma summas atmaksu noteiktajā termiņā. Saņemot pirmreizēju aizdevuma apstiprinājumu, jūs turpmāk varēsiet aizņemties tik bieži, cik tas būs nepieciešams – to veicot tiešsaistē vai ar īsziņas nosūtīšanas palīdzību (tiek saukts par SMS kredītu).

Tomēr pastāv iespēja, ka daudzu likumīgu aizdevēju vidū sastapsieties virkni piedāvājumu no nelicencētiem aizdevējiem, kuru nosacījumi sākotnēji var šķist ļoti līdzīgi pārējo aizdevēju noteikumiem. Gluži kā ar jebkuru produktu, kas ietver finansiālās saistības, jums nepieciešams pārliecināties, ka izvēlētais aizdevējs ir licencēts un jūsu aizņēmums būs drošs. Tieši tāpēc ir pieejama mūsu salīdzināšanas tabula, kas ļauj aizņemties droši, ātri un izdevīgi.

Nelicencēti aizdevēji darbojas ārpus likuma un paši sev nosaka finanšu standartus, kas nozīmē, ka viņu noteikumi pirmajā acumirklī var būt maldinoši, un tikai tad, kad esat parakstījuši vienošanos, jūs varat konstatēt, ka aizdevuma nosacījumi patiesībā ir ļoti neizdevīgi.

Ātrie aizdevumi ir lielisks īstermiņa finansiālo problēmu risinājums un tieši šīs priekšrocības dēļ, tā to procentu likme ir augstāka nekā cita veida aizdevumiem. Tomēr ņemot aizņēmumu no nelicencēta aizdevēja, jums beigās var nākties samaksāt pat vēl augstāku likmi nekā citiem pirmsalgas aizdevuma sniedzējiem. Tāpat kā ar jebkuru aizdevumu veidu, jums vienmēr ir jācenšas to atmaksāt noteiktajā laikā, lai ātrais aizdevums būtu pieejams arī nākamreiz.

Tags: ,

Leave a Reply