Kā atmaksāt aizdevumu Ondo.lv?

Maksājumus par aizdevumu Tu vari veikt: ar internetbankas starpniecību, jebkuras bankas filiālē, ikvienā ‘’Narvesen’’ tirdzniecības vietā, kādā no ‘’Latvijas Pasta’’ nodaļām. Atmaksāt aizdevumu Tu vari rēķinā norādītās kopējās atmaksājamās aizdevuma summas pārskaitīšanu uz Ondo.lv bankas kontu. Ondo.lv tev nosūtīs e – pastu un īsziņu, un informēs, ka tavs aizdevums ir pilnībā atmaksāts. Lai tu nejauši neaizmirstu, ka ir pienācis aizdevuma atmaksas termiņš, Ondo.lv nosūtīs rēķinu uz tavu norādīto e- pasta adresi, kā arī atgādinājuma īsziņu uz tavu mobilo tālruni.

Pieteikšanās aizdevumam Ondo.lv aizņem 3 soļus. Vispirms Ondo.lv mājaslapā ir jāizvēlas aizdevuma summa un termiņš un jāpiesakās. Pēc tam ir jāaizpilda reģistrācijas forma ar klienta personas datiem. Trešais solis ir esošā bankas konta izvēle un 1 eiro centa pārskaitījums uz Ondo.lv kontu – tādā veidā droši atklājot aizdevējam savu bankas konta numuru, uz kuru veikt naudas pārskaitījumu.

Ondo.lv piedāvā kompānijas mobilo versiju, kurā ērti un droši var pieteikties aizdevumam, autorizēties savā profilā, saņemot visu informāciju par savu aizdevumu, sazināties ar Ondo.lv klientu apkalpošanas līniju, uzdot sev interesējošus jautājumus un rast uz tiem atbildes. Mobilā versija ir izdevīga klientiem, lai atvieglotu pakalpojumu saņemšanu no jebkuras vietas pasaulē.

Ondo.lv ir orientēts tieši uz klienta vēlmēm – cilvēku ērtībai regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, veikti pētījumi par klienta vajadzībām, paplašinātas pieejamo pakalpojumu robežas. Ondo.lv vēlas veidot ilgstošas attiecības ar klientiem un abpusēji labvēlīgu sadarbību. Kompānija ir inovatīva, uzticama, atklāta un godīga, atvērta katram jaunajam klientam, orientēta uz darba efektivitāti, izaugsmi un profesionalitāti.

Tags: , ,

Leave a Reply