Kā reģistrēties un pieteikties

Kā reģistrēties un pieteikties aizdevumam Ondo.lv, ja vēl neesi Ondo.lv klients?

Lai reģistrētos un pieteiktos aizdevumam Ondo.lv mājaslapā, izpildi 3 vienkāršus soļus:
1. Izvēlies vēlamo aizdevuma summu un termiņu un nospied pogu ‘’saņemt aizdevumu’’
2. Rūpīgi aizpildi reģistrācijas formu un nospied pogu ‘’Reģistrēties’’
3. Izvēlies kādu no piedāvātajiem banku kontiem, autorizējies savā internetbankā un pārskaiti Ondo.lv 1 centu no sava bankas konta, lai Ondo.lv būtu droši, ka aizdevums nonāks tieši Tavā kontā.
Neaizmirsti maksājuma mērķī norādīt – Apstiprinu reģistrāciju (tavs tālruņa numurs) un piekrītu līguma noteikumiem.

Aizdevumu var pieteikt vairākos veidos. To var darīt internetā caur savu Ondo.lv lietotāja profilu, sūtot SMS ar datiem par aizdevuma summu, termiņu un savu paroli, kā arī piezvanot. Pirmā aizdevuma summas apmērs ir no 50 līdz 300 EUR, taču otrajā un visās turpmākajās reizēs, ja nav pārkāpti līguma noteikumi un aizdevums ir atmaksāts laikā, ir iespēja aizņemties līdz 425 EUR.

Pirmajā aizdevumā klientam tiek piešķirta 100% atlaide komisijas maksai – tātad termiņa beigās jāatmaksā tieši tāda pati summa kā sākumā, lieki nepārmaksājot.

Klientam tiek piedāvāta iespēja veikt aizdevuma atmaksu pa daļām, tā pakāpeniski samazinot ikmēneša atmaksas apmēru. Ja klientam nav iespēja atmaksāt aizdevuma summu laicīgi, iekļaujoties 10 līdz 30 dienu laikā, termiņu var pagarināt par atbilstošu maksu. Pagarināt aizdevumu var par 30 dienām. Klients naudas summu var atmaksāt arī ātrāk jebkurā brīdī, samaksājot atlikušo naudas summu. Aizdevuma maksājumus var veikt internetbankā, jebkuras bankas filiālē, Latvijas Pasta nodaļās, kā arī Narvesen tirdzniecības vietās. Aizdevuma pieteikumi tiek izskatīti un izsniegti katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00. Aizdevuma summas ieskaitīšana bankas kontā tiek veikta 10 minūšu laikā, ja klienta konts ir Swedbank, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā. Citu bankas kontu īpašniekiem process aizņem līdz 3 dienām, pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas.

Tags: , ,

Leave a Reply