Kā rīkoties, ja nevari atmaksāt aizdevumu laikā?

Kredītu saņemšanaJa nevari atmaksāt aizdevumu laikā, Ondo.lv Tev piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 30 dienām. Informāciju par termiņa pagarināšanas maksu Tu vari redzēt savā rēķinā, Ondo.lv profilā vai e – pastā. Izvēlies termiņu uz kādu vēlies pagarināt aizdevuma atmaksu un, veicot maksājumu, neaizmirsti norādīt maksājuma mērķi – aizdevuma nr. (7 ciparu skaitlis) termiņa pagarināšana. Tavs aizdevuma atmaksas termiņš tiks pagarināts, kolīdz Ondo.lv saņems maksu par pagarinājumu! Apstiprinājumu par aizdevuma termiņa pagarināšanu Ondo.lv Tev nosūtīs īsziņā un uz Tavu e – pastu.

Ondo.lv nav ne labāks, ne sliktāks par citiem īstermiņa kredītu aizdevējiem, kuri darbojas Latvijā un ir reģistrēti LAFPA biedri.

Līdz tam es apņemos vēlēties iegūt lietas savā īpašumā un čakli strādāt, tās nopelnot, lai nekļūtu, mīlot kino un literatūru, kāda scenārija varones lomā, kura, rakstot ieteikumus finanšu blogā, pati pārkāpj tos personīgajā dzīvē, iekuļoties parādos vairāku tūkstošu apmērā. Cenšos savu daudzviet cinismu pret kredītu jautājumu argumentēt arī ar piemēru no literatūras: ārsts Gabriela Garsijas Markesa stāstā, kurš konsekventi savus pacientus ārstē bez zālēm, pats lieto ripiņas un tabletes „ar to dieviņu”. Iekāpjot „pacienta” kurpēs, varu iedomāties kredīta ņēmēja problēmas un gaidas.

Un esi uzmanīgs – noskaidro un uzzini pats!

Tags: , ,

Leave a Reply