Kad aizņemties SMS kredītu internetā

Tātad Jums nekad nav bijis SMS kredīts internetā, un Jūs domājat par tā izmantošanu. Jūs esat redzējuši kā Jūsu draugi tos izmanto. Jūs esat dzirdējuši visu veidu lietas par ātrajiem SMS kredītiem un Jūs neesat pārliecināts, vai tie ir domāti Jums. Šajā rakstā mēs cenšamies parādīt Jums, kad SMS kredīts ir nepieciešams, un vēl svarīgāk, kad tas nav nepieciešams.

Scenārijs nr. 1. Ir ceturtdiena. Jums nav naudas, un algas diena ir vēl pēc 6 dienām. Jūsu kredītkartes ir izsmeltas. Jums rītvakar ir ieplānots randiņš ar savu nozīmīgo otro pusīti. Jūs esat rezervējuši galdiņu lieliskā restorānā un pēc tam esat nolēmuši doties uz mīļākajiem klubiem. Viss, kas Jums nepieciešams, ir nauda perfektai naktij. Jūs nevēlaties, lai Jūsu draugi zinātu, ka Jums nav naudas, tāpēc Jūs nevēlaties lūgt viņu palīdzību. Jūs zināt, ka viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda SMS kredīta pieteikums, un, ja tas tiks apstiprināts, Jūs saņemsiet Ls 200 jau pēc 15 minūtēm. Tas ir viegli izdarāms. Jūs dodieties pie sava datora, un atrodiet SMS kredīta sniedzēju.  Bet vai scenārijs nr. 1 ir pareizais lēmums? SMS kredīti nav paredzēti tam, lai palīdzētu Jums izklaidēties. Tie ir ārkārtas situācijām. Nauda randiņam nav labs iemesls, lai iegūtu SMS kredītu. Kā parasti, Jums vajadzētu vienmēr maksāt skaidrā naudā par izklaidēm. Pat neizmantojiet kredītkartes, lai maksātu par izklaidēm.

Scenārijs 2. Jūsu auto ir salūzis, un Jums nav naudas. Mehāniķis saka, ka nepieciešams nomainīt zobsiksnu un ūdens sūkni. Kopējās izmaksas ir Ls 150 un auto darbnīca vēlas naudu, lai to salabotu. Jums ir jāstrādā visu nedēļu, un Jums ir jātiek uz darbu, lai saglabātu savu darbu. Jūsu kredītkarte ir izsmelta, Jūsu vecāki neaizdos Jums naudu, un Jūsu draugiem nav naudas, ko Jums aizdot. Jums ir nepieciešams auto, lai nokļūtu darbā. Jums nav cita risinājuma. Šajā gadījumā SMS kredīts ir labs lēmums! Jūs saņemsiet LS 150 vai vairāk, jo ​​Jūs esat labs klients. Jūs salabosiet savu auto un saglabāsiet papildu naudu, lai atmaksātu SMS kredītu. Vai scenārijs nr.2 ir pareizais lēmums? Jā. Jums ir nepieciešams auto, lai turpinātu gūt ienākumus, kas ir ļoti svarīgi. Tā kā Jums nebija citas iespējas iegūt naudu caur draugiem un ģimeni un Jums bija labas attiecības ar Jūsu aizdevēju, SMS kredīta iegūšana paglāba Jūs no lielākas katastrofas nākotnē.

Tātad Jūs redzat, ka SMS kredīts var būt pareizā izvēle vai nepareizā izvēle. Tas ir atkarīgs no scenārija. Pārliecinieties, ka Jūs saprotat Jūsu situāciju, pirms pieteikšanās SMS kredītam internetā.

Tags: ,

Leave a Reply