Kāpēc Ondo.lv?

Ondo.lv ir īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas tev palīdzēs ar aizdevumu tad, kad tas būs nepieciešams steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai. Ondo.lv pirmais aizdevums līdz 300 eiro ir ar 100% atlaidi komisijas maksai, savukārt, aizņemoties atkārtoti, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, komisijas maksa būs 8,80 eiro.

Sākšu ar to, kāpēc pati kompānija iesaka izvēlēties savus pakalpojumus. Video Ondo.lv sevi dēvē par „īpaši draudzīgu” īstermiņa kredītu aizdevēju, kurš palīdzēs veikt steidzamu, negaidītu tēriņu segšanu. Minētas šādas priekšrocības: 100% komisijas maksas atlaide pirmajam aizdevumam un atkārtota aizņēmuma nelielās izmaksas. Aizņemoties 100,- EUR uz 30 dienām, izdevumi būs 8,80 EUR.

Turpinot par aizdevuma procentiem, pirmais aizdevums līdz 300,- EUR līdz 30 dienu ilgam aizņēmumam ir bez maksas. Aplūkoju kredīta kalkulatoru tuvāk . Ja man būtu nepieciešams, es varētu arī pagarināt kredīta atmaksas termiņu – aizņēmusies 300,- EUR uz 30 dienām, es varētu veikt šādus pagarinājumus: 30 dienām – 22,50 EUR. Patiesībā man pilnīgi pietiktu ar šo informāciju. Noformējot pirmo aizdevumu pie vairākiem īstermiņa kredītu devējiem Latvijā pirmo reizi bez pārmaksas, es varētu kādu laiku izvairīties no savām pagaidu finansiālajām problēmām apmēram 2 mēnešus (līdz atrastu darbu, atveseļotos vai tiktu galā ar kādu citu iemeslu, kā dēļ iestājusies finansiāla krīze).

Tags: , ,

Leave a Reply