Kas ir ātrais kredīts un kredītvēsture?

Tas ir darījums, kas tiek noslēgts starp divām pusēm, aizņēmēju un aizdevēju, kurā aizņēmējs ir tas, kas piesakās un pēc apstiprināšanas saņem noteiktu naudas summu. Šī summa tiek piešķirta ar rakstisku solījumu atmaksāt to kopā ar procentu likmēm saskaņotā laika periodā vai bez tām, ja kredīts ir bez procentiem,. Aizdevējs, no otras puses, ir persona vai uzņēmums, kas ļauj aizņēmējam uz laiku izmantot aizdevēja naudu un saņem to atpakaļ ar peļņu no samaksātajiem procentiem.

Kas ir slikta kredītvēsture?

Slikta kredītvēsture nozīmē, ka aizņēmējs nav veicis savus ikmēneša maksājumus vai nav atmaksājis kredītu. Tas atspoguļojas kredītu uzņēmumu uzskaitē. Pat finanšu ieraksti, piemēram, kavēti telefona maksājumi un citi rēķini var tik uzrādīti. Tas tiek ievadīts indivīda kredītvēsturē un pazemina viņa spēju saņemt kredītu. Tādējādi, personai ir slikta kredītvēsture. Tas padara kredīta iegūšanu vai apstiprinājuma iegūšanu daudz grūtāku.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir kredīts, ko aizņēmējs var saņemt 60 minūšu laikā vai ātrāk. Tas ir īstermiņa kredīts, ko aizņēmējs atmaksā 30 dienu laikā. Ātrais kredīts internetā ir alternatīvs finansējuma avots finanšu ārkārtas gadījumos, kas ietver nelielas naudas summas.

Ir svarīgi ņemt vērā ieteikumus un aizņemties atbildīgi!

Tags: ,

Leave a Reply