Kas ir ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir naudas kredīti, kas parasti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgiem iedzīvotājiem, lai palīdzētu tiem tikt galā ar īslaicīgu naudas trūkumu. Laika gaitā ātrie kredīti ir ieguvuši popularitāti, kas pierāda to, ka tie ir izdevīgi. Lai pilnībā atbrīvotos no finanšu grūtībām, piesakieties ātrajam kredītam pie uzticama aizdevēja jau šodien!

Šis ir viens no īsākajiem aizdevumiem un tādēļ tam ir augstākas procentu likmes. Aizdevuma termiņš parasti ilgst līdz mēnesim. Summas, kas ir pieejamas, svārstās no Ls 5, Ls 100 un vairāk. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs neesat spējīgs atmaksāt ātro kredītu laicīgi, Jūs vienmēr varat atlikt tā atmaksu, samaksājot aizdevējam papildu maksu.

Parasti mēneša beigās lielākā daļa no mums saskaras ar daudzajiem rēķiniem, piemēram, elektrības rēķinu, telefona rēķinu, apkures rēķinu, un naudas trūkumu, lai tos samaksātu. Tas ir saistīts ar nepareizu finanšu sadali, ko iespējams uzlabot tikai ar laiku. Tajā pašā laikā, ātrais kredīts var parūpēties par visiem šiem un jebkādu ārkārtas situāciju, kas varētu rasties.

Kritēriji, lai pieteiktos šādam kredītam, ir:

1. Jums ir jābūt nevainojamas kredītvēstures īpašniekam

2. Jums ir jābūt personīgajam bankas kontam

3. Jums ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgam iedzīvotājam

4. Jums ir jābūt vismaz 18 gadu vecam

Tags: ,

Leave a Reply