Kas ir ātrie kredīti bez ķīlas?

NaudaĀtros kredītus ir viegli iegūt. Ātrajiem kredītiem bez ķīlas nav nepieciešams nodrošinājums (ķīla), tādēļ aizņēmēji nepakļauj sevi nekādam riskam, iegūstot šos kredītus, bet aizdevēji uzņemas maksimālu risku, sniedzot Jums šos kredītus. Galvenais šo kredītu trūkums ir tas, ka tiem ir augstākas procentu likme (aizņemoties atkārtoti), salīdzinot ar cita veida kredītiem. Šie kredīti ir ātri risinājumi, ja Jūs vēlaties iegūt naudu vienas dienas laikā. Vairums aizdevēju saprot Jūsu ārkārtas situāciju un mēdz piešķirt kredītu, cik drīz vien iespējams – pat 5 minūšu laikā (SMSCredit.lv un Vivus.lv). Izmantojiet šos kredītus, ja ir vajadzīga nauda, lai nomaksātu komunālo pakalpojumu rēķinus vai citus svarīgus rēķinus.

Vai ir viegli iegūt kredītu bez ķīlas?

Jūs varat saņemt tos no 7:00 līdz 23:00, bet biežāk – mazāk kā stundas laikā. Pieteikšanās procesu varat aizpildīt internetā. Ir tikai dažas prasības, kas Jums jāizpilda, lai iegūtu šo kredītu, tādēļ Jūs varat viegli kvalificēties šim kredītam. Cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi nav iespējams saņemt ātro kredītu no 18 gadiem, jo aizdevēji neizsniedz ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi.

Kādas ir kredīta prasības?

Šo kredītu pamatprasības ir uzskaitītas zemāk:

1. Jums jābūt sākot 18 vai 20 gadu vecumā,

2. Jums ir nepieciešams darbs. Var būt ļoti grūti iegūt ātro kredītu, ja Jūs neesat nodarbināts. Cilvēki, kuriem ir stabils ienākumu avots, izmantojot citus līdzekļus, arī var pieteikties šādam kredītam,

3. Jums ir jābūt norēķinu kontam. Nauda tiks elektroniski ieskaitīta Jūsu kontā.

Visiem aizņēmējiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, izvēloties aizdevēju, jo daži aizdevēji kredītam piemēros augstu procentu likmi. Jūs zaudēsiet daudz naudas, iegūstot kredītu ar lieliem procentiem, tādēļ labāk ir saņemt palīdzību no Jūsu draugiem vai ātro kredītu salīdzināšanas interneta vietnēm. Ātro kredītu internetā salīdzināšana ir bez maksas un sniegs vislabākos kredītu piedāvājumus no dažādiem aizdevējiem.

Tags:

Leave a Reply